Ми хочемо звернути вашу увагу на важливість автоматизації для магазинів косметики та парфумерії. У наше час, коли конкуренція в даній галузі стає все більшою, ефективність роботи магазину відіграє вирішальну роль у досягненні успіху.

Саме тому ми пропонуємо вам ознайомитися з нашою CRM-системою HugeProfit. Ця надійна та функціональна система дозволяє автоматизувати всі процеси вашого бізнесу, починаючи від обліку продажів до управління складом та взаємодії з постачальниками.

HugeProfit дає вам можливість отримувати реальний час інформації про стан вашого бізнесу. Ви зможете оперативно отримувати інформацію про поточні продажі, залишки товарів та популярність певних брендів чи продуктів. Це дозволяє приймати швидкі та обґрунтовані рішення, які допоможуть збільшити прибуток, знизити витрати та оптимізувати запаси на складі.

Також наша CRM-система включає в себе функції обліку та аналізу даних, які допоможуть вам краще зрозуміти потреби ваших клієнтів та запропонувати їм найбільш підходящі товари. Завдяки автоматизації ви зможете сфокусуватися на важливих стратегічних завданнях, замість того, щоб витрачати час і зусилля на ручний облік та аналіз даних. Наша ERP-система забезпечить вам точність та надійність в управлінні вашим бізнесом.

Переваги використання ERP-програми HugeProfit в магазині косметики та парфумерії

Наша система надає багато переваг, які допоможуть вам ефективно керувати вашим бізнесом і досягти нових висот.

ERP система HugeProfit

Ось кілька переваг використання ERP-програми HugeProfit:

 1. Облік продажів: Наша ERP-система дозволяє вам легко відстежувати всі продажі, включаючи інформацію про клієнтів, товари та суми. Це допоможе вам точніше планувати свої акції та пропозиції, а також краще розуміти потреби ваших клієнтів.
 2. Управління складом: HugeProfit надає вам повний контроль над вашими запасами. Ви зможете в режимі реального часу відстежувати кількість товарів на складі, контролювати терміни придатності та замовляти нові товари вчасно. Це допоможе вам уникнути злишків чи нестачі товарів, що вплине на вашу прибутковість.
 3. Звітність та аналітика: Наша ERP-система надає вам різноманітні аналітичні звіти, які допоможуть вам краще зрозуміти свій бізнес. Ви зможете аналізувати дані про продажі, прибуток, витрати та багато іншого. Це дозволить вам приймати рішення, засновані на фактах, та оптимізувати свою діяльність.
 4. Оптимізація запасів: HugeProfit – це потужний інструмент для автоматизації та оптимізації процесу управління складом в магазині. З його допомогою ви зможете легко контролювати рух товарів, планувати закупівлі та мінімізувати застій товарів на складі.

Мобільні додатки (застосунки) для обліку продажів та товарів

 • ✓ Мобільний сканер штрих-кодів
 • ✓ Додавання продажів у 2 кліки
 • ✓ Створення та відстеження ТТН
 • ✓ Контрлювання залишків на Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Безліч складів та співробітників
HugeProfit in GooglePlay
HugeProfit in AppStore

Інші можливості CRM-системи HugeProfit

Якщо ваш магазин косметики та парфумерії потребує автоматизації процесу продажів для підвищення ефективності, зверніться до нас прямо зараз. Ми з задоволенням відповімо на всі ваші питання та допоможемо підібрати оптимальне рішення для вашого бізнесу. Не пропустіть можливість покращити роботу вашого магазину!

Робота з декількома торговими площадками

Якщо у вас є декілька інтернет-магазинів чи офлайн магазинів, ведення обліку продажів, контроль складу та оновлення асортименту може завдавати немало клопоту. Однак з CRM HugeProfit ви зможете вирішити всі ці проблеми легко і швидко. Завдяки автоматизації всіх цих процесів ви зможете легко виконувати завдання, оптимізувати вашу роботу та досягти значних результатів. Не пропустіть можливість підвищити ефективність вашого бізнесу одним кліком миші!

Завдяки системі HugeProfit ви зможете значно спростити свою роботу і максимально ефективно керувати всіма аспектами вашого бізнесу, включаючи продажі, облік складу та аналітику на різних онлайн-площадках та платформах. Вона повністю інтегрується з такими популярними інструментами, як OpenCart, WordPress, Rozetka, Prom.ua, Instagram та Хорошоп. З можливістю централізованого керування вашим бізнесом в одній системі HugeProfit все стане набагато простіше та ефективніше.

Наша платформа забезпечить вам повний контроль над всіма замовленнями, дозволить вам легко відстежувати статус доставки та створювати детальні звіти про продажі для вашого офлайн та інтернет-магазину. Будучи нашим клієнтом, ви зможете легко управляти своїм бізнесом без зайвих клопотів і зробите вашу роботу набагато ефективнішою.

Telegram Bot

Оновлення інформації про замовлення в інтернет-магазині косметики та парфумерії може бути справжнім випробуванням, що вимагає значних часових витрат. Ми пропонуємо ефективне рішення, яке легко і без особливих зусиль допоможе вам подолати цю проблему.

З нашою CRM від HugeProfit, ви зможете налаштувати автоматичну відправку сповіщень про статуси замовлень через Telegram Bot. Це означає, що ви більше не пропустите жодного нового замовлення і завжди будете в курсі його надходження. Таке інноваційне рішення зробить ваш бізнес набагато ефективнішим, а спілкування з клієнтами стане набагато оперативнішим, ніж будь-коли раніше.

Мультивалютність

CRM HugeProfit – це інструмент, який дозволить вам легко управляти різними валютами. Більше не потрібно хвилюватися про переклади між рахунками та валютами. Завдяки цьому рішенню, ваш робочий процес стане набагато ефективнішим і продуктивнішим.

Мультивалютність в HugeProfit

Використання цього рішення принесе велику користь вашому документообігу і забезпечить найвищу точність фінансових операцій. Крім того, це надійний інструмент для забезпечення прозорості в усіх аспектах вашого бізнесу. За допомогою цього рішення ви завжди будете залишатися в курсі всіх змін і мати повний контроль над усіма бізнес-процесами в організації.

Інтеграція з ПРРО (Checkbox)

Інтеграція з ПРРО є невід’ємним інструментом для сучасного бізнесу, який значно спрощує процес виставлення рахунків та фінансових операцій. За допомогою цієї інтеграції ви можете автоматизувати рутинні завдання та прискорити весь бухгалтерський процес. У вас з’явиться більше часу та енергії, щоб сфокусуватися на стратегічних аспектах вашого бізнесу та розвитку компанії.

Тепер вам більше не доведеться витрачати свій дорогоцінний час на ручне заповнення інформації про покупки, податки та інші деталі. Усі ці дані автоматично заповнюються завдяки інтеграції з ПРРО. Наша CRM HugeProfit допоможе вам позбутися всіх рутинних завдань і повністю сконцентруватися на самому важливому – розвитку вашого бізнесу!

Інтеграція з Новою Поштою та Укрпоштою

CRM HugeProfit – надійний партнер вашого бізнесу в Україні! Ми готові запропонувати вам зручну інтеграцію з двома популярними службами доставки, Новою Поштою та Укрпоштою. Тепер ви зможете легко відстежувати відправлення, ефективно керувати доставками та забезпечувати вашим клієнтам швидку та безпечну доставку косметики та парфумерії. Можливість інтеграції зі службами доставки допоможе оптимізувати процес роботи та підвищити якість обслуговування вашої клієнтської бази. Довірте свої бізнес-потреби CRM HugeProfit – ми гарантуємо ефективні рішення для вашого успіху!

З HugeProfit ваші операції з доставки товарів стануть повністю автоматизованими та значно спростять роботу з кур’єрськими службами. Тепер ви можете створювати та відстежувати відправлення прямо з CRM HugeProfit, не переходячи між різними системами. Спрощення та оптимізація процесів у вашому бізнесі стане легкою справою завдяки нашій інноваційній платформі!

Підтримка і навчання

Підключившись до CRM HugeProfit, ви відкриваєте двері в світ ефективного управління вашим бізнесом в парфумерно-косметичній індустрії. Наша команда готова надати вам не тільки зручний інструмент, але й повну підтримку та навчання. Ми розуміємо, що кожна хвилина вашого часу цінна, тому ми будемо поруч з вами на кожному етапі шляху до досягнення всіх ваших амбіційних цілей. Довіртеся нам і досягніть високих результатів для вашого бізнесу!

Ви можете звертатися до нас через онлайн-чат на нашому веб-сайті або зв’язатися з нами:

●     Viber або Telegram: +38 (073) 584-73-73

●     за телефоном: +38 (073) 584-73-73 (з 9.00 ранку до 19.00)

Наші тарифні плани

Ми чудово розуміємо, наскільки важливо для малих бізнесів, включаючи інтернет-магазини, мати ефективне та доступне рішення. Тому ми раді пропонувати вам кілька тарифних планів на вибір, включаючи абсолютно безкоштовний варіант CRM HugeProfit. Це відмінна можливість опробувати нашу систему та оцінити її застосовність для вашого бізнесу без будь-яких додаткових витрат. Дозвольте нам допомогти збільшити прибуток та ефективність вашого малого бізнесу!

Спробуйте HugeProfit безкоштовно

Простий облік фінансів, товарів, продаж та доставок для малого бізнесу
 • ✓ Впровадьте сервіс за 5 хвилин самостійно або з нашою підтримкою
 • ✓ Наведіть порядок в ваших залишках товарів і упорядкуйте поставки
 • ✓ Контролюйте всі витрати і платежі. Ведіть облік всіх ваших рахунків
 • ✓ Отримуйте замовлення з Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Створюй та відслідковуй ТТН у 2 кліки


  Це чудова можливість розвивати свій онлайн-бізнес без зайвих клопотів та фінансових витрат. Беріть під контроль свій бізнес і починайте рости прямо зараз!

Безкоштовний тариф

Використовуйте абсолютно ВСІ функції та інтеграції БЕЗКОШТОВНО необмежену кількість часу.

На цьому тарифі Ви можете додавати:
✓ 50 продажів/місяць
✓ 300 товарів

Вневнений

199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 200 продажів/місяць
✓ 2000 товарів

Досвідчений

599 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 1000 продажів/місяць
✓ 10000 товарів

Профі

1199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ Безлімітно продажів/місяць
✓ 100000 товарів

Відкрийте для себе новий рівень свободи та можливостей з CRM HugeProfit!