Товарна CRM HugeProfit – ідеальне рішення для вашого роздрібного магазину електроніки, яке допоможе вам автоматизувати бізнес та ефективно управляти обліком продажів. Наша програма надає широкий спектр можливостей і розроблена з урахуванням потреб магазинів електроніки.

HugeProfit - ідеальне рішення для вашого роздрібного магазину електроніки

З нашою програмою обліку ви зможете легко відстежувати всі продажі, вести облік товарів і контролювати залишки на складі. Благодаря автоматичному оновленню даних, ви завжди будете в курсі поточної ситуації і зможете приймати обґрунтовані рішення.

CRM HugeProfit також надає можливість створення звітів і аналітики, які допоможуть вам аналізувати продуктивність вашого магазину і оптимізувати бізнес-процеси. Ви зможете легко визначити найбільш продавані товари, а також зрозуміти вподобання ваших клієнтів.

Наші рішення ґрунтуються на передових технологіях і розроблені з урахуванням потреб сучасних магазинів електроніки. Ми гарантуємо надійність, безпеку і простоту використання нашої програми.

Не пропустіть можливість підвищити ефективність вашого бізнесу за допомогою CRM+ERP системи HugeProfit!

Переваги використання CRM HugeProfit у вашому магазині електроніки

Дякуємо за ваш інтерес до CRM HugeProfit для вашого магазину електроніки. Давайте розглянемо деякі переваги використання цієї програми.

Мобільні додатки (застосунки) для обліку продажів та товарів

 • ✓ Мобільний сканер штрих-кодів
 • ✓ Додавання продажів у 2 кліки
 • ✓ Створення та відстеження ТТН
 • ✓ Контрлювання залишків на Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Безліч складів та співробітників
HugeProfit in GooglePlay
HugeProfit in AppStore

 1. Облік продажів: CRM HugeProfit надає вам інтегровану систему обліку продажів, яка допоможе вам відстежувати всі транзакції, замовлення та платежі. Це дозволить вам більш ефективно управляти своїми продажами і прогнозувати попит на товари.
 2. Облік товару: Система обліку товару в CRM HugeProfit допоможе вам відстежувати всі аспекти вашого товарного асортименту, включаючи ціни, залишки і знижки. Ви зможете легко управляти своїми товарами і аналізувати їх популярність.
 3. Автоматизація торгівлі: HugeProfit пропонує автоматизацію рутинних завдань, таких як генерація звітів, сповіщення про поставки і облік платежів. Це допоможе вам зекономити час і ресурси, звільнивши вашу команду для виконання більш стратегічних завдань.
 4. Інтеграція: CRM HugeProfit може інтегруватися з іншими системами, такими як ПРРО і служби доставки, забезпечуючи автоматичний обмін даними і дозволяючи вам управляти всіма аспектами вашого бізнесу з однієї програми.

Як CRM HugeProfit допомагає оптимізувати процес продажів і доставку товарів?

Наша система пропонує повне рішення для автоматизації процесу продажів в магазині елетроніки, аналізу даних і оптимізації складського управління.

Робота з кількома торговими площадками

Якщо в вашому розпорядженні кілька інтернет-магазинів або офлайн магазинів, управління продажами, контроль складу і оновлення асортименту можуть викликати деякі труднощі. Однак, з CRM HugeProfit ви зможете легко і швидко вирішити всі ці проблеми. Благодаря автоматизації всіх цих процесів, ви зможете без зусиль виконувати завдання, оптимізувати вашу роботу і досягати значущих результатів. Не пропускайте можливість підвищити ефективність вашого бізнесу всього одним кліком миші!

Система HugeProfit – це інструмент, який значно спростить вашу роботу і дозволить вам ефективно управляти всіма аспектами вашого бізнесу. Вона має можливість інтеграції з популярними онлайн-платформами, такими як OpenCart, WordPress, Rozetka, Prom.ua, Instagram і Хорошоп. Завдяки можливості централізованого управління всіма процесами в одній системі HugeProfit, ви зможете максимально спростити свою роботу і досягти високої ефективності.

CRM HugeProfit допомагає оптимізувати процес продажів і доставку товарів

Завдяки платформі HugeProfit ви отримаєте повний контроль над усіма вашими замовленнями. Ви зможете легко відстежувати статус доставки і створювати детальні звіти про продажі для вашого офлайн і інтернет-магазина. Будучи нашим клієнтом, ви зможете ефективно управляти своїм бізнесом і автоматизувати рутинні бізнес-процеси. Ваша робота стане набагато більш продуктивною і успішною.

Telegram Bot

Оновлення даних про замовлення в інтернет-магазинах електроніки може бути виснажливим процесом, що вимагає багато часу та зусиль. І у нас є рішення, яке допоможе вам вирішити цю проблему.

HugeProfit дає вам можливість налаштувати автоматичне відправлення уведомлень про статуси замовлень через Telegram Bot. Це рішення дозволить вам бути в курсі кожного нового замовлення та завжди оперативно реагувати на його надходження.

Завдяки цій функції ваш бізнес стане набагато ефективнішим, а спілкування з клієнтами – набагато оперативнішим. Ви більше не пропустите жодного замовлення, оскільки сповіщення будуть приходити безпосередньо в ваш Telegram Bot. Це дозволить вам своєчасно відстежувати і обробляти кожне замовлення, покращуючи якість обслуговування клієнтів.

Мультивалютність

HugeProfit – це зручна та інтуїтивно зрозуміла платформа, яка допоможе вам контролювати та управляти вашими фінансами без зайвих турбот. Тепер вам не потрібно турбуватися про переклади між різними рахунками та валютами. З нашим рішенням ваш робочий процес стане набагато ефективнішим і продуктивнішим. Ви зможете сконцентруватися на виконанні інших важливих завдань, а ми візьмемо на себе всі труднощі, пов’язані з конвертацією грошових коштів.

Це рішення принесе вам велику користь в управлінні документообігом і забезпечить найвищу точність фінансових операцій. Воно також є надійним інструментом для підтримання повної прозорості в усіх аспектах вашого бізнесу. Завдяки йому ви завжди будете в курсі всіх змін і матимете повний контроль над усіма бізнес-процесами в вашій організації.

Інтеграція з ПРРО (Checkbox)

Наша система пропонує зручну інтеграцію з ПРРО Checkbox, що дозволяє вам ефективно управляти виставленням рахунків та фінансовими операціями. Завдяки цій інтеграції, ви можете автоматично синхронізувати інформацію про покупки та реєструвати їх в системі без необхідності вручну заповнювати дані.

Проте, ми також пропонуємо можливість ручного заповнення інформації про покупки, якщо це необхідно. Ви можете вводити потрібні дані вручну прямо в CRM-системі HugeProfit, щоб завжди мати повний контроль над інформацією про свої покупки.

Завдяки нашій CRM-системі HugeProfit та інтеграції з ПРРО Checkbox ви зможете покращити ефективність свого бізнесу і автоматизувати безліч процесів, пов’язаних з виставленням рахунків та фінансовими операціями.

Інтеграція зі службами доставки

CRM HugeProfit надає можливість інтеграції з Новою Поштою та Укрпоштою. Ця функція дозволить вам відстежувати відправлення, керувати доставкою та полегшить процес роботи із службами доставки.

Інтеграція із службами доставки дозволить вам автоматизувати процеси, пов’язані з доставкою товарів. Ви зможете легко відстежувати статус відправлень, отримувати сповіщення про доставку та контролювати час доставки. Це не лише заощадить ваш час, а й підвищить рівень обслуговування клієнтів.

Підтримка та навчання

З CRM HugeProfit, ви зможете відкрити двері в дивовижний світ ефективного управління вашим бізнесом в індустрії електроніки. Наша команда не лише надасть вам зручний інструмент, а й забезпечить повну підтримку та навчання. Ми готові бути поруч з вами на кожному кроці, допомагаючи розвивати ваши навички та досягати поставлених цілей. Разом ми створимо сприятливу атмосферу для вашого успіху.

Положіться на нас, і ми допоможемо досягти високих результатів для вашого бізнесу!

Ви можете звернутися до нас через онлайн чат на нашому веб-сайті або зв’язатися з нами:

●     Viber або Telegram: +38 (073) 584-73-73

●     по телефону: +38 (073) 584-73-73 (з 9.00 ранку до 19.00)

Наші тарифні плани

Ми пропонуємо різноманітні тарифні плани, щоб ви могли вибрати найбільш підходящий варіант для вашого бізнесу. Незалежно від того, чи є у вас невеликий інтернет-магазин чи невелика компанія з кількома філіями, у нас є рішення, яке підійде саме вам.

Спробуйте HugeProfit безкоштовно

Простий облік фінансів, товарів, продаж та доставок для малого бізнесу
 • ✓ Впровадьте сервіс за 5 хвилин самостійно або з нашою підтримкою
 • ✓ Наведіть порядок в ваших залишках товарів і упорядкуйте поставки
 • ✓ Контролюйте всі витрати і платежі. Ведіть облік всіх ваших рахунків
 • ✓ Отримуйте замовлення з Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Створюй та відслідковуй ТТН у 2 кліки

  >Почніть вже сьогодні використовувати CRM HugeProfit для управління вашим магазином електроніки і досягайте великих успіхів!

Безкоштовний тариф

Використовуйте абсолютно ВСІ функції та інтеграції БЕЗКОШТОВНО необмежену кількість часу.

На цьому тарифі Ви можете додавати:
✓ 50 продажів/місяць
✓ 300 товарів

Вневнений

199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 200 продажів/місяць
✓ 2000 товарів

Досвідчений

599 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 1000 продажів/місяць
✓ 10000 товарів

Профі

1199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ Безлімітно продажів/місяць
✓ 100000 товарів