Інтеграція CRM системи HugeProfit з платформою OpenCart є важливою частиною ефективного управління продажами та складським обліком. CRM система HugeProfit надає вам комплексні рішення для автоматизації бізнес-процесів, що дозволить вам оптимізувати роботу магазину та підвищити його ефективність.

Однією з основних переваг інтеграції CRM системи HugeProfit з OpenCart є можливість автоматичної синхронізації даних між платформою та системою управління складом. Це дозволить вам оперативно відстежувати наявність товарів на складі, контролювати запаси та здійснювати своєчасну доставку замовлень.

Завдяки інтеграції CRM HugeProfit з OpenCart, ви зможете покращити процес управління замовленнями та обробки клієнтських запитів. Різноманітні функціональні можливості, такі як автоматичне створення рахунків, повідомлення про статус замовлення, відстеження доставки та багато іншого, значно спростять роботу вашого магазину та підвищать задоволеність клієнтів.

Крім того, HugeProfit надає можливість аналізувати дані та отримувати корисну інформацію щодо продажів, доходів, запасів та інших аспектів бізнесу. Це допоможе вам приймати обґрунтовані рішення та ефективно планувати подальші кроки для розвитку вашого магазину.

інтеграція CRM HugeProfit з OpenCart

Переваги інтеграції ERP HugeProfit з OpenCart

Поєднання ERP-системи HugeProfit з платформою OpenCart надає унікальні переваги, які суттєво поліпшать та автоматизують ваш бізнес.

Завдяки цій інтеграції ви зможете ефективно працювати з різноманітними завданнями, підвищуючи продуктивність та оптимізуючи процеси. Це дозволить суттєво заощадити ваш час і ресурси, і відповідно надасть вам перевагу в конкурентній боротьбі, допомагаючи досягти успіху в вашому бізнесі.

Інструменти CRM HugeProfit, які допоможуть вам автоматизувати роботу з OpenCart

Наша CRM-система пропонує безліч функцій, які допоможуть вам оптимізувати процеси та підвищити ефективність вашого бізнесу.

Облік замовлень

Оперативний і точний облік замовлень – одне з ключових завдань в бізнесі, особливо якщо ви продаєте свою продукцію на декількох сайтах чи різних платформах. Уявіть собі, що вам більше не потрібно вручну відстежувати кожне замовлення в вашому інтернет-магазині. У такому випадку ви уникнете трудомісткості та людських помилок. Завдяки використанню нашої CRM-системи HugeProfit, автоматизація обліку продажів стане для вас реальністю. Ви зможете бути впевнені в точності та своєчасності даних, а також ефективно контролювати кожен крок процесу — від початку до кінця. Ніяких неточностей чи втрат прибутку – тільки надійна система, яка працює на користь вашого бізнесу!

Аналітика продажів

Без ефективного аналізу продажів вам неможливо досягти процвітання вашого бізнесу. Але не турбуйтеся, у нас є рішення для вас – потужний інструмент від CRM HugeProfit. Він допоможе вам аналізувати та покращувати ефективність вашої роботи. Ця функція надає докладну інформацію про кожний крок вашого процесу продажу, що дозволяє легко відстежувати і аналізувати всі його етапи.

Мобільні додатки (застосунки) для обліку продажів та товарів

 • ✓ Мобільний сканер штрих-кодів
 • ✓ Додавання продажів у 2 кліки
 • ✓ Створення та відстеження ТТН
 • ✓ Контрлювання залишків на Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Безліч складів та співробітників
HugeProfit in GooglePlay
HugeProfit in AppStore

Аналіз ефективності каналів продажів

З HugeProfit ви отримаєте можливість ефективно контролювати всі використовувані вашим інтернет-магазином канали продажів. Наша система пропонує зручний функціонал фільтрації даних, що дозволяє проводити аналіз по кожному каналу окремо. Тепер ви зможете легко ідентифікувати найбільш прибуткові канали і оцінити їх успішність. Завдяки цьому ви зможете приймати обґрунтовані рішення для значущого підвищення загальної ефективності вашого бізнесу.

Робота з декількома інтернет-магазинами

Якщо у вас є декілька інтернет-магазинів, то здійснення обліку продажів, складського обліку та оновлення асортименту може стати справжньою проблемою. Але за допомогою CRM HugeProfit ви зможете автоматизувати ці процеси та легко справитися з цими завданнями, що допоможе суттєво оптимізувати вашу роботу.

За допомогою HugeProfit ви зможете об’єднати та централізовано управляти усіма продажами, складським обліком та аналітикою на різних онлайн-платформах, таких як OpenCart, WordPress, Rozetka, Prom.ua, Instagram, Хорошоп та багатьох інших.

Це допоможе вам ефективно контролювати всі замовлення, відстежувати стан доставки та створювати докладні звіти про продажі для кожного магазину окремо або в цілому. Це суттєво спростить вашу роботу і допоможе успішно управляти усіма вашими інтернет-магазинами.

Телеграм Бот

Отримання актуальної інформації про замовлення в інтернет-магазині може бути справжньою головною болю та забирати багато часу. Проте, не варто відчаюватися! У нас є відмінне рішення, яке допоможе вам легко та без зайвих зусиль справитися з цим завданням.

З CRM від HugeProfit ви матимете можливість налаштувати автоматичну відправку повідомлень про статуси замовлень через Телеграм Бот. Це дійсно зручно! Більше ніколи не пропустите новий замовлення та завжди будете в курсі його надходження. Ваш бізнес стане набагато ефективнішим, а спілкування з клієнтами значно оперативніше.

Мультивалютність

CRM HugeProfit – інструмент, що надає вам можливість оперувати різними валютами. Завдяки цьому ви зможете здійснювати перекази між своїми рахунками в різних валютах, а бізнес-процес буде йти більш ефективно. Це значно підвищує ефективність вашої компанії, особливо якщо у вас є партнери з інших країн.

Це допоможе вам значно спростити процес оформлення документів і забезпечити високу точність при проведенні фінансових операцій. Важливо відзначити, що він також сприяє підвищенню прозорості у всіх сферах вашого бізнесу. Ви завжди будете в курсі змін та зможете контролювати всі бізнес-процеси в вашій організації.

Інтеграція з ПРРО (Checkbox)

Інтеграція з ПРРО – це незамінний інструмент, який суттєво спрощує процес виписування рахунків та фінансових операцій. З його допомогою, створення чеків стане настільки простим, що знадобиться всього одне натискання кнопки, а відправка клієнтам буде миттєвою та бездоганною. Більше не потрібно витрачати час на ручне заповнення інформації про покупки, податки та інші деталі – всі ці дані автоматично заповнюються завдяки інтеграції з ПРРО. CRM HugeProfit допоможе вам позбутися від рутинних завдань та зосередитися на важливих справах вашого бізнесу!

Інтеграція з Новою Поштою та Укрпоштою

CRM HugeProfit надає можливість інтеграції з популярними в Україні службами доставки – Новою Поштою та Укрпоштою.

За допомогою HugeProfit ви зможете автоматизувати процес доставки ваших товарів та спростити роботу з кур’єрськими службами. Ви зможете створювати та відстежувати відправлення прямо з CRM HugeProfit, без необхідності перемикатися між різними системами.

Інтеграція з Новою Поштою та Укрпоштою дозволить вам швидко та ефективно організовувати доставку замовлень в будь-яку точку України. Ви зможете розраховувати вартість доставки, обирати зручні для вас тарифи, відстежувати статус відправлень та отримувати повідомлення про доставку.

Необхідно відзначити, що інтеграція з Новою Поштою та Укрпоштою в CRM HugeProfit є простою і зручною. Наша команда розробників доклала зусиль для максимального спрощення процесу налаштування, щоб ви змогли почати використовувати цю функціональність якнайшвидше.

Інтеграція зі службами доставки допоможе вам значно оптимізувати роботу вашого інтернет-магазину на платформі OpenCart та підвищити задоволення ваших клієнтів.

CRM HugeProfit  інтеграції Новой Поштою та Укрпоштою

Підтримка та навчання

З підключенням до нашої системи CRM HugeProfit ви отримаєте не лише зручний інструмент для ефективного управління вашим бізнесом, а й повну підтримку та навчання. Наша команда готова запропонувати вам все необхідне, щоб задовольнити всі ваші потреби і допомогти досягти високих результатів у вашому бізнесі. Ми цінуємо ваш час і енергію, тому ми готові супроводжувати вас на кожному кроці шляху до досягнення всіх ваших цілей!

Ви можете звернутися до нас через онлайн чат на нашому веб-сайті або зв’язатися з нами:

●     Viber чи Telegram: +38 (073) 584-73-73

●     за телефоном: +38 (073) 584-73-73 (з 9.00 ранку до 19.00)

Наші тарифні плани

Ми усвідомлюємо важливість ефективного та доступного рішення для малих бізнесів, таких як інтернет-магазини. Тому з радістю пропонуємо вам кілька тарифних планів на вибір, включаючи абсолютно безкоштовний варіант CRM HugeProfit. Це унікальна можливість випробувати нашу систему і оцінити її придатність для вашого бізнесу без необхідності витрачати додаткові кошти.

Спробуйте HugeProfit безкоштовно

Простий облік фінансів, товарів, продаж та доставок для малого бізнесу
 • ✓ Впровадьте сервіс за 5 хвилин самостійно або з нашою підтримкою
 • ✓ Наведіть порядок в ваших залишках товарів і упорядкуйте поставки
 • ✓ Контролюйте всі витрати і платежі. Ведіть облік всіх ваших рахунків
 • ✓ Отримуйте замовлення з Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Створюй та відслідковуй ТТН у 2 кліки


  Підвищте продуктивність свого бізнесу, інтегруючи CRM-систему HugeProfit в ваш інтернет-магазин на CMS OpenCart. Це дозволить вам оптимізувати процеси та підвищити ефективність роботи.

Безкоштовний тариф

Використовуйте абсолютно ВСІ функції та інтеграції БЕЗКОШТОВНО необмежену кількість часу.

На цьому тарифі Ви можете додавати:
✓ 50 продажів/місяць
✓ 300 товарів

Вневнений

199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 200 продажів/місяць
✓ 2000 товарів

Досвідчений

599 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 1000 продажів/місяць
✓ 10000 товарів

Профі

1199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ Безлімітно продажів/місяць
✓ 100000 товарів

Не пропустіть можливість використовувати всі переваги HugeProfit для досягнення величезного прибутку та успіху вашого бізнесу!