CRM HugeProfit є важливим інструментом для ефективного управління продажами на платформі Rozetka. Наша система надає набір функцій, які допомагають магазину на Розетці керувати своїми продажами більш ефективно.

Інтеграція CRM HugeProfit з Rozetka дозволяє автоматизувати процеси управління клієнтськими даними та замовленнями, що значно спрощує роботу і підвищує ефективність магазину. За допомогою нашої системи ви зможете легко відстежувати статуси замовлень, вести облік товарів на складі, а також швидко створювати звіти та аналітику для прийняття важливих управлінських рішень. Наш інструмент заощадить ваш час і забезпечить надійність та точність даних. Будьте впевнені, що ви завжди будете мати повний контроль над вашим бізнесом з нашою допомогою.

Завдяки використанню CRM системи HugeProfit ви зможете значно спростити свою роботу, звільнивши час і ресурси від рутинних завдань. Автоматизація процесів дозволить вам зосередитися на більш важливих аспектах вашого бізнесу і досягти нових висот успіху!

Не втрачайте можливість оптимізувати свою діяльність за допомогою технології, наданої CRM системою HugeProfit!

Інтеграція CRM HugeProfit з Rozetka

Переваги використання CRM HugeProfit для вашого магазину на платформі Rozetka

Використання CRM HugeProfit для вашого магазину на Rozetka має безліч переваг, які допоможуть вам ефективно керувати вашим бізнесом та підвищити рівень обслуговування клієнтів.

Автоматизація продажів. CRM-система HugeProfit дозволяє вам інтегруватися з платформою Rozetka та автоматично обробляти замовлення, відстежувати статуси доставки, вести облік товарів та автоматизувати багато інших рутинних процесів. Це значно спрощує процес продажу та зменшує ймовірність помилок.

Аналітика та звіти. CRM HugeProfit надає вам потужні аналітичні інструменти та можливість створювати звіти. Ви можете аналізувати дані про продажі, клієнтів, ефективність маркетингових кампаній та багато інше. Це допоможе вам отримати повноцінне уявлення про ваш бізнес та приймати обґрунтовані рішення у розвитку вашого бізнесу.

Ключові функції CRM HugeProfit системи при інтеграції з Rozetka

При інтеграції CRM HugeProfit з платформою Rozetka, ви зможете скористатися декількома ключовими функціями, які значно спростять управління вашим бізнесом.

Облік замовлень

Однією з основних проблем у бізнесі є точний і своєчасний облік замовлень, особливо коли необхідно вести облік продажів одночасно на декількох сайтах чи різних каналах. Ручне відстеження кожного замовлення може бути надзвичайно трудомістким і схильним до людських помилок. У результаті виникають неточності в інформації про продажі, що, в свою чергу, може призвести до втрати прибутку. Проте, завдяки використанню CRM-системи HugeProfit ви зможете автоматизувати процес обліку продажів на платформі Rozetka. Наша система забезпечить точність і своєчасність даних, дозволяючи ефективно контролювати кожен крок процесу від початку до кінця.

Мобільні додатки (застосунки) для обліку продажів та товарів

 • ✓ Мобільний сканер штрих-кодів
 • ✓ Додавання продажів у 2 кліки
 • ✓ Створення та відстеження ТТН
 • ✓ Контрлювання залишків на Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Безліч складів та співробітників
HugeProfit in GooglePlay
HugeProfit in AppStore

Аналітика продажів

Ви не зможете досягти повного процвітання свого бізнесу без ефективної аналітики продажів. Для цього CRM HugeProfit пропонує вам потужний інструмент, який допоможе вам аналізувати і покращувати ефективність вашої діяльності. Завдяки цій функції ви отримаєте докладну інформацію про кожний крок вашого процесу продажу, що дозволить легко відстежувати і аналізувати всі його етапи.

Аналітика каналів продаж

З HugeProfit ви отримаєте можливість ефективно контролювати всі канали продажів, які використовує ваш інтернет-магазин. Наша система пропонує зручний функціонал фільтрації даних, що дозволяє вам аналізувати кожен канал окремо. Ви легко зможете визначити найбільш прибуткові канали і оцінити їхню успішність. Таким чином, ви зможете приймати обдумані рішення для підвищення загальної ефективності вашого бізнесу.

Робота з кількома інтернет-магазинами

Якщо у вас є кілька інтернет-магазинів, то ведення обліку продажів, складського обліку і оновлення асортименту може стати складною задачею.

CRM-система HugeProfit є відмінним вибором для вашого бізнесу, надаючи широкі можливості інтеграції з популярними українськими маркетплейсами, такими як Prom і Rozetka. Вам більше не потрібно витрачати час на відстеження продажів і управління товарним асортиментом на різних платформах – все це можна легко зробити через нашу CRM-систему.

Завдяки HugeProfit ви зможете легко об’єднати дані про продажі з різних онлайн платформ, таких як Rozetka, Prom.ua, Instagram, Хорошоп та багатьох інших. Це дозволить вам ефективно відстежувати всі замовлення, контролювати стан доставки та генерувати детальні звіти про продажі для кожного магазину окремо або в цілому. Такий підхід значно полегшить вашу роботу і допоможе ефективно керувати всіма вашими інтернет-магазинами.

Робота з кількома інтернет-магазинами на Rozetka, Prom.ua, Instagram, Хорошоп

Telegram Бот

Отримання своєчасної інформації про замовлення в інтернет-магазині може бути досить трудомістким і забирати багато часу. Але не варто відчаїватися! У нас є відмінне рішення, яке допоможе вам легко і ефективно впоратися з цим завданням.

З CRM-системою HugeProfit ви зможете легко налаштувати автоматичну відправку сповіщень про статуси замовлень через Telegram Бот. Це дійсно зручно! Ви більше ніколи не пропустите новий заказ і завжди будете в курсі його надходження. Ваш бізнес стане набагато ефективнішим, а взаємодія з клієнтами значно оперативніше.

Мультивалютність

CRM HugeProfit є незамінним інструментом, який дозволяє вам оперувати декількома валютами одночасно. Завдяки цій можливості, ви зможете легко і просто здійснювати переклади між вашими рахунками в різних валютах. Це надає вашій компанії гнучкість і ефективність, особливо якщо у вас є партнери з різних країн.

Це також значно спростить оформлення документації і забезпечить максимальну точність при проведенні бізнес-операцій. Крім того, загальна прозорість всіх бізнес-процесів підвищиться – ви завжди будете знати, що відбувається і які зміни відбуваються в вашій організації.

Інтеграція з ПРРО (Checkbox)

Інтеграція з ПРРО (Checkbox) – це ключ до значущого спрощення процесу виписування рахунків і обробки фінансових операцій. Завдяки цій функції, створення чеків стане справою одного натискання кнопки, а їх миттєва відправка клієнтам не викличе ніяких проблем. Вам більше не доведеться витрачати час на ручне заповнення інформації про покупки, податках і інших деталях – всі ці дані автоматично заповнюються завдяки інтеграції з ПРРО. CRM HugeProfit звільнить вас від повторюваних завдань і дозволить сконцентруватися на більш важливих справах.

Інтеграція з Новою Поштою та Укрпоштою

HugeProfit – незамінний інструмент для вашого бізнесу, який дозволяє налаштувати інтеграцію з провідними службами доставки – Новою Поштою та Укрпоштою. Завдяки цьому, процес доставки товарів вашим клієнтам в Україні стає більш простим і ефективним. Ви можете відстежувати відправлення і створювати накладні прямо в системі управління HugeProfit. Це дозволить вам значно економити час і охороняти від можливих помилок при оформленні накладних.

А завдяки функції відстеження, ви завжди будете в курсі стану кожного відправлення. Ніяких несподіванок чи непередбачуваних затримок – ви завжди будете оперативно реагувати на виникаючі проблеми і приймати необхідні заходи. Якщо отримувач випадково забуде забрати відправлення вчасно, система автоматично надішле вам сповіщення, щоб ви могли прийняти відповідні заходи і уникнути неприємних ситуацій.

Підтримка та навчання

Підключаючись до нашої системи CRM HugeProfit, ви отримуєте не просто ефективний інструмент для управління своїм бізнесом, але й повне супровід і навчання. Ми прагнемо задовольнити всі ваші потреби, щоб допомогти вам досягти вражаючих результатів і максимально заощадити ваш час і енергію. Наша команда готова підтримувати вас на кожному етапі вашого шляху до досягнення всіх ваших цілей!

Ви можете звернутися до нас через онлайн чат на нашому веб-сайті або зв’язатися з нами:

● Viber або Telegram: +38 (073) 584-73-73

● за телефоном: +38 (073) 584-73-73 (з 9.00 ранку до 19.00)

Наші тарифні плани

Для малих бізнесів, таких як інтернет-магазини, пошук ефективного і доступного рішення є особливо важливим. Ми з радістю повідомляємо вам, що у нас є кілька тарифних планів на вибір, включаючи і безкоштовний варіант CRM HugeProfit. Це надає вам можливість спробувати нашу систему і оцінити її придатність для вашого бізнесу без будь-яких витрат.

Спробуйте HugeProfit безкоштовно

Простий облік фінансів, товарів, продаж та доставок для малого бізнесу
 • ✓ Впровадьте сервіс за 5 хвилин самостійно або з нашою підтримкою
 • ✓ Наведіть порядок в ваших залишках товарів і упорядкуйте поставки
 • ✓ Контролюйте всі витрати і платежі. Ведіть облік всіх ваших рахунків
 • ✓ Отримуйте замовлення з Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Створюй та відслідковуй ТТН у 2 кліки


  Це ідеальне рішення для початківців підприємців, які прагнуть розвивати свій бізнес на платформі електронної комерції. Приєднуйтеся до нас зараз і отримайте все необхідне для успішного старту вашого онлайн-бізнесу!

Безкоштовний тариф

Використовуйте абсолютно ВСІ функції та інтеграції БЕЗКОШТОВНО необмежену кількість часу.

На цьому тарифі Ви можете додавати:
✓ 50 продажів/місяць
✓ 300 товарів

Вневнений

199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 200 продажів/місяць
✓ 2000 товарів

Досвідчений

599 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 1000 продажів/місяць
✓ 10000 товарів

Профі

1199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ Безлімітно продажів/місяць
✓ 100000 товарів

Підвищте ефективність своїх продажів на Rozetka за допомогою CRM системи HugeProfit!