Інтеграція CRM HugeProfit у ваш інтернет-магазин на CMS WordPress є важливим кроком для вашого бізнесу.

Це дозволить вам об’єднати всі операційні процеси вашого бізнесу в одній системі. CRM HugeProfit надає широкий спектр функцій, включаючи управління продажами, фінансами, складом та виробництвом. Інтеграція з WordPress дозволить вам керувати всіма цими аспектами вашого бізнесу з одного місця, що значно підвищить ефективність і скоротить час, витрачений на виконання завдань.

Інтеграція CRM HugeProfit у ваш інтернет-магазин на WordPress дозволить автоматизувати багато рутинних завдань. Ви зможете автоматично обробляти замовлення, генерувати рахунки та відстежувати запаси товарів без необхідності виконувати ці завдання вручну. Це заощадить ваш час і зменшить ймовірність помилок.

Інтеграція CRM HugeProfit у ваш інтернет-магазин на WordPress

HugeProfit забезпечить більш точний аналіз фінансових показників та звітності. Ви зможете отримувати деталізовану інформацію про продажі, прибуток, запаси та інші ключові показники бізнесу. Це допоможе вам приймати більш обґрунтовані рішення та оптимізувати вашу стратегію розвитку.

Переваги використання CRM HugeProfit разом із платформою WordPress

Використання CRM HugeProfit разом із платформою WordPress та її розширенням WooCommerce надає ряд значущих переваг для вашого бізнесу.

За допомогою HugeProfit, ви зможете ефективно керувати робочим процесом та підвищити загальну продуктивність. Це надасть вам значну перевагу перед конкурентами, оскільки ви зможете максимально оптимізувати час та ресурси. Завдяки цьому, досягнення успіху у вашому бізнесі стане ще більш реальною та досяжною метою.

Запрошуємо вас ознайомитися з інструментами CRM HugeProfit, які допоможуть вам у автоматизації роботи з платформами WordPress та WooCommerce. За допомогою цих інструментів ви значно спростите процес роботи, підвищите ефективність та отримаєте максимальні результати від свого бізнесу.

Мобільні додатки (застосунки) для обліку продажів та товарів

 • ✓ Мобільний сканер штрих-кодів
 • ✓ Додавання продажів у 2 кліки
 • ✓ Створення та відстеження ТТН
 • ✓ Контрлювання залишків на Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Безліч складів та співробітників
HugeProfit in GooglePlay
HugeProfit in AppStore

Інструменти CRM HugeProfit для WordPress та WooCommerce

Наша CRM-система є потужним інструментом, який допоможе вам оптимізувати всі процеси та значно підвищити ефективність вашого бізнесу. Вона володіє широким спектром функцій, які дозволять вам контролювати та покращувати кожен аспект вашого бізнесу.

Облік замовлень

Ведення оперативного та точного обліку замовлень – одне з важливих завдань у бізнесі, особливо якщо ваш продукт представлений на кількох сайтах або платформах. Уявіть собі, що тепер вам не потрібно буде відстежувати кожне замовлення в інтернет-магазині вручну. Таким чином, ви уникаєте зайвих витрат часу та людських помилок.

З нашою CRM-системою HugeProfit автоматизація обліку продажів стане реальністю. Ви можете бути повністю впевнені в точності та актуальності даних, а також ефективно контролювати кожен етап процесу – від початку до кінця. Більше немає місця для неточностей або втрати прибутку – лише надійна система, яка повністю відповідає вашому бізнесу!

Аналітика продажів

Ефективний та точний аналіз продажів є невід’ємною частиною досягнення процвітання вашого бізнесу. CRM HugeProfit надасть вам все необхідне для ретельного аналізу та підвищення ефективності вашої роботи. З його допомогою ви отримаєте деталізовану інформацію про кожен етап вашого процесу продажу, що дозволить легко відстежувати та аналізувати всі його етапи.

Аналіз ефективності каналів продажів

З HugeProfit ви зможете контролювати всі канали продажів, що використовуються вашим інтернет-магазином. Наша система пропонує зручний функціонал фільтрації даних, що дозволяє проводити детальний аналіз кожного каналу окремо. Тепер у вас буде можливість легко визначити найбільш прибуткові канали продажів та оцінити їх успішність. Використання цього інструменту значно полегшить ваше завдання по прийняттю обґрунтованих рішень для підвищення ефективності вашого бізнесу. Будучи надійним помічником, він надасть вам необхідну інформацію та аналітику, щоб ви могли розробити оптимальні стратегії розвитку та досягти успіху.

Робота з декількома інтернет-магазинами

Якщо у вас є кілька інтернет-магазинів, ви знаєте, як важко вести облік продажів, складських залишків та оновлювати асортимент. З допомогою CRM HugeProfit всі ці процеси можуть бути автоматизовані, що дозволить вам легко справитися з цими завданнями та оптимізувати вашу роботу.

З HugeProfit ви зможете взяти під свій контроль всі продажі, складський облік та аналітику на різних онлайн-платформах, таких як OpenCart, WordPress, Rozetka, Prom.ua, Instagram та інші.

CRM HugeProfit дозволить вам ефективно контролювати всі замовлення, відстежувати стан доставки та створювати детальні звіти про продажі для кожного магазину окремо або в цілому. Це значно спростить вашу роботу і допоможе успішно керувати всіма вашими інтернет-магазинами.

Робота з декількома інтернет-магазинами OpenCart, WordPress, Rozetka, Prom.ua, Instagram

Телеграм Бот

Не витрачайте свій час та енергію на отримання актуальної інформації про замовлення в інтернет-магазині. Ми пропонуємо ефективне рішення для вас!

З CRM від HugeProfit, вам стане доступна зручна функція автоматичного відсилання повідомлень про стан замовлень через Телеграм Бот. Більше не доведеться пропускати нові замовлення, і ви завжди будете в курсі їх надходження. Ваш бізнес стане набагато ефективнішим, а спілкування з клієнтами – оперативним та результативним.

Більше не потрібно турбуватися про втрачену інформацію чи пропущені замовлення – ми піклуємося про це за вас!

Мультівалютність

CRM HugeProfit – дозволяє вам оперувати декількома валютами. Це відкриває перед вами можливість миттєвих переказів між своїми рахунками в різних валютах і значно поліпшує ефективність вашого бізнес-процесу. Завдяки цій функціональності, ви зможете оптимізувати фінансові операції вашої компанії і підняти її ефективність на новий рівень, особливо якщо у вас є партнери з інших країн.

Ви зможете значно спростити і прискорити процес оформлення документів, а також забезпечити високу точність при проведенні фінансових операцій. Це важливо для створення надійної основи у вашому бізнесі. Крім того, використання цього інструменту сприяє підвищенню рівня прозорості у всіх аспектах вашої компанії. За допомогою наших інструментів ви завжди будете в курсі останніх змін і зможете ефективно контролювати всі бізнес-процеси у вашій організації.

Інтеграція з ПРРО (Checkbox)

Інтеграція з ПРРО дозволить вам ефективно керувати фінансовими операціями, спростить процес виставлення рахунків і значно скоротить час, витрачений на ці завдання. Завдяки автоматичному заповненню інформації про покупки, податки та інші деталі, ви зможете уникнути помилок та прискорити роботу.

CRM HugeProfit забезпечить надійну інтеграцію з ПРРО, що дозволить вам ефективно керувати своїми фінансами і зробити процес виставлення рахунків простішим і швидшим. Ви зможете створювати чеки всього одним натисканням кнопки і відправляти їх клієнтам миттєво. Вам більше не доведеться витрачати час на ручне заповнення інформації – все це буде автоматично виконано системою.

Не пропустіть можливість оптимізувати свої фінансові операції і підвищити ефективність вашого бізнесу за допомогою інтеграції з ПРРО через CRM HugeProfit. Почніть використовувати цей незамінний інструмент прямо зараз і відчуйте всі його переваги.

Інтеграція з Новою Поштою та Укрпоштою

За допомогою HugeProfit ви зможете максимально оптимізувати доставку ваших товарів і значно спростити роботу з кур’єрськими службами. Тепер вам не доведеться витрачати час на перемикання між різними системами – всі відправлення можна створювати і відстежувати прямо з вашої CRM HugeProfit. Це дозволить вам ефективно керувати процесом доставки, мінімізувати помилки і підвищити загальну ефективність вашого бізнесу.

Завдяки зручній інтеграції з Новою Поштою та Укрпоштою, ви зможете просто і ефективно організувати доставку в будь-яку точку України. Тепер у вас буде можливість розраховувати вартість доставки, обирати найзручніші для вас тарифи, моніторити статус відправлень і отримувати інформацію про кожний етап доставки. Ваш досвід роботи з логістикою значно спроститься завдяки цим чудовим сервісам.

Впровадження інтеграції з службами доставки дозволить ефективно оптимізувати роботу вашого інтернет-магазину на платформі WordPress і значно підвищити рівень задоволення ваших клієнтів. Завдяки цій інтеграції, ви зможете запропонувати своїм клієнтам більш гнучкі та зручні варіанти доставки, а також відстежувати статус відправлень в режимі реального часу.

Підтримка та навчання

Підключившись до нашої CRM-системи HugeProfit, ви отримаєте не тільки зручний інструмент для ефективного управління вашим бізнесом, але й повну підтримку та навчання. Наша команда буде поруч з вами, щоб задовольнити всі ваші потреби і допомогти вам досягти високих результатів. Ми готові бути поруч з вами на кожному етапі вашого шляху до досягнення всіх ваших цілей. Наша підтримка буде незмінною, щоб допомогти вам реалізувати свій потенціал і досягти успіху!

Ви можете звернутися до нас через онлайн чат на нашому веб-сайті або зв’язатися з нами:

●     Viber або Телеграм: +38 (073) 584-73-73

●     за телефоном: +38 (073) 584-73-73 (з 9.00 ранку до 19.00)

Наші тарифні плани

Ми розуміємо цінність та важливість ефективних та доступних рішень для малих бізнесів, включаючи ваш інтернет-магазин. Ми надаємо вам кілька тарифних планів, включаючи абсолютно безкоштовний варіант CRM HugeProfit. Це унікальна можливість, яка дозволить вам оцінити систему та визначити її придатність для вашого бізнесу без будь-яких додаткових витрат.

Спробуйте HugeProfit безкоштовно

Простий облік фінансів, товарів, продаж та доставок для малого бізнесу
 • ✓ Впровадьте сервіс за 5 хвилин самостійно або з нашою підтримкою
 • ✓ Наведіть порядок в ваших залишках товарів і упорядкуйте поставки
 • ✓ Контролюйте всі витрати і платежі. Ведіть облік всіх ваших рахунків
 • ✓ Отримуйте замовлення з Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Створюй та відслідковуй ТТН у 2 кліки


  Розвивайтеся без зайвих витрат та проблем! Не пропустіть можливість почати свій бізнес з найкращого старту вже зараз!

Безкоштовний тариф

Використовуйте абсолютно ВСІ функції та інтеграції БЕЗКОШТОВНО необмежену кількість часу.

На цьому тарифі Ви можете додавати:
✓ 50 продажів/місяць
✓ 300 товарів

Вневнений

199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 200 продажів/місяць
✓ 2000 товарів

Досвідчений

599 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 1000 продажів/місяць
✓ 10000 товарів

Профі

1199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ Безлімітно продажів/місяць
✓ 100000 товарів

Об’єднайте потужність CRM HugeProfit та WordPress для досягнення високих результатів у вашому бізнесі!