CRM-система HugeProfit – це інноваційна програма для обліку продажів, яка допоможе вам вести успішний бізнес. Вона надає зручні і ефективні інструменти для організації та контролю всіх аспектів вашої діяльності, пов’язаних з обліком продажів.

Онлайн-облік продажів стає все більш популярним у сучасному бізнесі, і CRM-система HugeProfit пропонує повний набір функцій для автоматизації цього процесу. Ви зможете легко відстежувати всі етапи продажу – від першого контакту з клієнтом до укладення угоди і подальшого обслуговування.

Програма обліку продажів HugeProfit дозволяє записувати і аналізувати дані кожної сделки, а також генерувати звіти про стан вашого бізнесу. Завдяки цьому ви завжди матимете актуальну інформацію про свої продажі і зможете приймати обґрунтовані рішення на основі даних.

HugeProfit – Ваша програма для ефективного обліку та управління продажами

HugeProfit - Ваша програма для ефективного обліку та управління продажами

Будучи потужним інструментом для управління вашим бізнесом, CRM-система HugeProfit допоможе вам підвищити ефективність роботи, оптимізувати процеси продажів і поліпшити взаємодію з клієнтами.

Як CRM-система HugeProfit допомагає оптимізувати процеси обліку торгівлі

CRM-система HugeProfit – це потужний інструмент для оптимізації процесів обліку торгівлі. Вона має всі необхідні функціональні можливості для полегшення роботи власників і менеджерів компаній, які займаються торгівлею.

Мобільні додатки (застосунки) для обліку продажів та товарів

 • ✓ Мобільний сканер штрих-кодів
 • ✓ Додавання продажів у 2 кліки
 • ✓ Створення та відстеження ТТН
 • ✓ Контрлювання залишків на Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Безліч складів та співробітників
HugeProfit in GooglePlay
HugeProfit in AppStore

Ось деякі ключові можливості, які роблять HugeProfit незамінним помічником у обліку товарів та контролі за залишками:

 1. Програма для обліку торгівлі: HugeProfit надає всі необхідні інструменти для точного обліку товарних операцій, включаючи приход і витрати товарів, переміщення між складами та інші операції.
 2. Програма для контролю товарних залишків: Завдяки автоматичному відстеженню продажів і поставок, HugeProfit дозволяє завжди бути в курсі поточних залишків на складі. Це допомагає уникнути проблем з нестачею або перевищенням товарів.
 3. Автоматичне формування звітів про продажі: За допомогою HugeProfit ви можете легко створювати докладні звіти про продажі, аналізувати показники ефективності та приймати обґрунтовані рішення на основі даних.CRM-система HugeProfit допомагає оптимізувати процеси обліку торгівлі
 4. Складський облік: HugeProfit надає можливість ефективно керувати складом, відстежувати переміщення товарів, контролювати терміни придатності та забезпечувати правильну організацію зберігання.

За допомогою CRM-системи HugeProfit ви зможете значно підвищити ефективність і точність обліку торгівлі, а також оптимізувати процеси роботи вашої компанії.

Можливості інтеграції CRM-системи HugeProfit з іншими інструментами вашого бізнесу

CRM HugeProfit надає широкі можливості для інтеграції з різними інструментами вашого бізнесу з метою забезпечення більш ефективного ведення бізнесу та поліпшення взаємодії з вашими клієнтами.

 1. Інтеграція з інтернет-магазинами на основі популярних CMS: CRM HugeProfit дозволяє налаштувати інтеграцію з інтернет-магазинами на платформах OpenCart, WordPress і Хорошоп. Завдяки цьому ви можете автоматично імпортувати дані про клієнтів і замовлення з вашого інтернет-магазину в CRM-систему HugeProfit. Це дозволяє вам легко відстежувати і аналізувати інформацію про продажі, клієнтів і товари.
 2. Інтеграція з маркетплейсами Rozetka і Prom.ua: За допомогою цієї інтеграції ви можете автоматично отримувати інформацію про продажі та залишки на складі прямо в CRM HugeProfit. Це спрощує процес обробки замовлень і підвищує ефективність роботи вашого бізнесу.
 3. Інтеграція з бізнес-акаунтами Facebook (Meta) і Instagram: За допомогою цієї інтеграції ви можете автоматично синхронізувати контакти і дані про клієнтів між CRM-системою HugeProfit і вашими акаунтами в соціальних мережах. Це допоможе вам вести облік продажів через соціальні мережі, оформляти замовлення, вести переписку та загалом краще розуміти своїх клієнтів, а також ефективніше взаємодіяти з ними через соціальні медіа.
 4. Інтеграція з онлайн-платіжними системами: Ви можете інтегрувати вашу CRM-систему HugeProfit з різними платіжними системами, щоб автоматично отримувати інформацію про платежі та транзакції. Це спрощує процес обліку фінансових операцій і підвищує точність даних.
 5. Інтеграція з поштовими сервісами: Ви можете налаштувати інтеграцію вашої CRM-системи HugeProfit з поштовими сервісами Нової пошти і Укрпошти, щоб автоматично відстежувати етапи доставки та автоматизувати створення транспортних накладних. Це допоможе вам підтримувати зв’язок з клієнтами та підвищувати рівень обслуговування.
 6. Інтеграція з ПРРО(Checkbox): Дозволить вам більш ефективно управляти продажами та обслуговуванням клієнтів, дозволяє автоматизувати друк чеків і бухгалтерського обліку. Це особливо корисно для роздрібних компаній або підприємств, які використовують фізичні точки продаж, а також необхідно для власників інтернет-магазинів, які ведуть свій бізнес в мережі.
 7. Інтеграція з Telegram Bot: З використанням сповіщень в Telegram Bot ви можете отримувати інформацію про нові замовлення в реальному часі, що значно економить ваш час і енергію. Ви більше не пропустите жодного замовлення або затримуватимете його обробку.
  Крім того, цей інструмент допоможе вам контролювати статус кожного замовлення і завжди бути в курсі його поточного положення. Ви будете отримувати сповіщення про будь-які зміни, пов’язані з доставкою, таким чином, ви завжди будете знати, коли відправити товар клієнту або вирішити будь-які виниклі проблеми.

Покращте свої процеси обліку та управління продажами за допомогою CRM-системи HugeProfit

На завершення, якщо ви хочете покращити свої процеси обліку та управління продажами, то CRM-система HugeProfit – ваш надійний партнер. Вона надасть вам широкий спектр можливостей для ефективного ведення бізнесу.

HugeProfit допоможе вам автоматизувати та оптимізувати всі аспекти бізнес-процесів. Завдяки нашій програмі ви зможете легко відстежувати продажі, вести їх облік і аналізувати історичні дані, що допоможе вам прогнозувати майбутні тенденції.

Підтримка та навчання

Ми цінуємо ваш вибір нашої системи CRM HugeProfit і хочемо запевнити вас, що ми готові надати вам всю необхідну підтримку та навчання для максимально ефективного використання нашого продукту.

Наша команда завжди готова допомогти вам з будь-якими питаннями або проблемами, які виникають при використанні нашої системи. Незалежно від того, чи вам потрібна допомога з налаштуванням, навчанням або вирішенням конкретних завдань, ми будемо раді надати підтримку.

Ви можете зв’язатися з нами по електронній пошті, месенджеру або телефону. Ми гарантуємо швидку відповідь і повне розуміння вашої проблеми. Наша команда буде працювати з вами пліч-о-пліч, щоб знайти оптимальне рішення.

Наша мета – ваш успіх і задоволення від використання CRM HugeProfit. Ми прагнемо до того, щоб ви отримали максимальну користь від нашого продукту і досягли своїх бізнес-цілей.

Не соромтеся звертатися до нас – ми завжди готові бути поруч і забезпечити вас всією необхідною підтримкою та навчанням.

Ви можете звернутися до нас через онлайн-чат на нашому веб-сайті або зв’язатися з нами:

Наші тарифні плани

Усвідомлюючи обмежені ресурси, якими володіє малий бізнес, ми прагнемо запропонувати вам ефективне і доступне рішення. У наших тарифних планах ви знайдете гнучкі опції, які дозволять вам обрати найбільш підходящий варіант для вашого бізнесу.

Один з таких тарифних планів – безкоштовний варіант CRM HugeProfit. Це відмінна можливість випробувати нашу систему і переконатися, що вона відповідає вашим вимогам без яких-небудь витрат. Ви зможете оцінити всі переваги нашої CRM-системи та прийняти обізнане рішення щодо її використання для вашого бізнесу.

Безкоштовний тарифний план дозволяє обробляти до 50 продажів на місяць та управляти асортиментом з 300 товарів. Це відмінна можливість для початківців підприємців, які хочуть розвивати свій бізнес без великих фінансових витрат.

Спробуйте HugeProfit безкоштовно

Простий облік фінансів, товарів, продаж та доставок для малого бізнесу
 • ✓ Впровадьте сервіс за 5 хвилин самостійно або з нашою підтримкою
 • ✓ Наведіть порядок в ваших залишках товарів і упорядкуйте поставки
 • ✓ Контролюйте всі витрати і платежі. Ведіть облік всіх ваших рахунків
 • ✓ Отримуйте замовлення з Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Створюй та відслідковуй ТТН у 2 кліки

  Не упускайте можливість підвищити ефективність свого бізнесу з CRM HugeProfit!

Безкоштовний тариф

Використовуйте абсолютно ВСІ функції та інтеграції БЕЗКОШТОВНО необмежену кількість часу.

На цьому тарифі Ви можете додавати:
✓ 50 продажів/місяць
✓ 300 товарів

Вневнений

199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 200 продажів/місяць
✓ 2000 товарів

Досвідчений

599 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 1000 продажів/місяць
✓ 10000 товарів

Профі

1199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ Безлімітно продажів/місяць
✓ 100000 товарів