CRM-система HugeProfit для Prom.ua – це інструмент, який допоможе вам автоматизувати та оптимізувати багато бізнес-процесів вашого інтернет-магазину. Наша CRM-система дозволяє автоматизувати процеси продажів та обліку, поліпшувати комунікацію з клієнтами та підвищити ефективність роботи всього підприємства в цілому.

CRM HugeProfit дозволяє провести інтеграцію з інтернет-магазином на платформі Prom.ua та автоматизувати збір інформації про клієнтів, відстежувати статуси замовлень, вести складський облік, створювати звіти та аналітику для прийняття управлінських рішень.

Завдяки CRM-системі HugeProfit ви зможете автоматизувати багато рутинних завдань, які раніше забирали багато часу та зусиль, щоб ви могли сконцентруватися на більш важливих процесах вашого бізнесу та досягти великих успіхів!

CRM система HugeProfit – автоматизація багатьох рутинних завдань

Переваги інтеграції CRM-системи HugeProfit з Prom.ua

Інтеграція CRM-системи HugeProfit з Prom.ua має безліч переваг, які суттєво полегшують роботу та покращують результативність вашого бізнесу. Ось кілька основних переваг, які ви отримаєте з такою інтеграцією:

Облік замовлень

Однією з основних турбот у бізнесі є точний та своєчасний облік замовлень. Вручну відстежувати кожне замовлення може бути дуже важливим та схильним до людських помилок. Це може призвести до неточної інформації про продажі та втрати прибутку. Однак завдяки використанню CRM-системи HugeProfit, ви зможете автоматизувати цей процес обліку продажів, забезпечуючи точність та своєчасність даних.

Аналітика продажів

Аналітика продажів є невід’ємною частиною процвітання вашого бізнесу. І CRM HugeProfit пропонує вам потужний інструмент для аналізу та покращення ефективності вашого бізнесу. За допомогою цієї функції ви зможете отримати докладну інформацію про вашу активність, що дозволить вам легко відстежувати та аналізувати всі етапи процесу продажу.

З HugeProfit ви зможете приймати обґрунтовані рішення, засновані на фактах, а не тільки на інтуїції. Наша система оптимізує стратегію продажів на основі конкретних даних, що дає вам можливість досягти максимальної прибутковості та ефективності. Завдяки нам ви зможете приймати обґрунтовані рішення, які допоможуть вашому бізнесу процвітати.

Ефективність каналів продажу

Нам відомо, що визначення найбільш ефективного каналу продажу може викликати деякі труднощі. В такій ситуації CRM-система HugeProfit може стати незамінним інструментом для вирішення цієї проблеми. Завдяки її можливостям ви зможете точніше оцінити та аналізувати різні канали продажу, оптимізувати вашу стратегію та підвищити прибутковість вашого бізнесу.

З HugeProfit ви зможете ефективно відстежувати всі канали продажу, які використовує ваш інтернет-магазин. Наша система надає зручний функціонал фільтрації, що дозволяє вам аналізувати дані по кожному каналу окремо. Ви зможете легко визначити, який канал приносить більше прибутку і наскільки успішно він працює. Це допоможе вам приймати розумні рішення та збільшувати загальну ефективність вашого бізнесу.

Мобільні додатки (застосунки) для обліку продажів та товарів

 • ✓ Мобільний сканер штрих-кодів
 • ✓ Додавання продажів у 2 кліки
 • ✓ Створення та відстеження ТТН
 • ✓ Контрлювання залишків на Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Безліч складів та співробітників
HugeProfit in GooglePlay
HugeProfit in AppStore

Робота з кількома інтернет-платформами

Якщо ваша компанія володіє кількома інтернет-магазинами, то облік продажів може становити собою непросту задачу. Однак, HugeProfit пропонує унікальний функціонал, який допоможе вам об’єднати дані про продажі з декількох онлайн-платформ. Завдяки цьому ви зможете легко відстежувати всі замовлення, контролювати стан доставки та генерувати докладні звіти про продажі для кожного магазину окремо або повністю. Це суттєво полегшить вашу роботу та дозволить ефективно керувати всіма вашими інтернет-магазинами.

CRM-система HugeProfit – пропонує широкі можливості з інтеграції з популярними українськими маркетплейсами, такими як Prom.ua та Rozetka. Завдяки цьому ви зможете легко відстежувати та контролювати всі ваші продажі, а також ефективно керувати вашим асортиментом товарів на цих платформах.

Синхронізація HugeProfit з маркетплейсами Prom.ua та Rozetka

Статуси замовлень в Telegram Bot

Отримання актуальної інформації про замовлення в інтернет-магазині може бути справжньою головною болю, що вимагає багато часу та зусиль. Однак, не відчаївайтеся! У нас є рішення, яке допоможе вам легко та ефективно справитися з цим завданням.

З нашою CRM-системою HugeProfit легко налаштувати автоматичну відправку повідомлень про статуси замовлень через Telegram Bot. Тепер ви ніколи не пропустите нове замовлення та завжди будете в курсі його надходження. Це прекрасна можливість оптимізувати ваш бізнес та забезпечити більш оперативну взаємодію з клієнтами.

Мультівалютність

CRM HugeProfit надає вам можливість оперувати кількома валютами одночасно. Завдяки цьому ви зможете легко та зручно здійснювати переклади між своїми рахунками в різних валютах. Це незаперечно знадобиться компаніям, які працюють з партнерами з різних країн, оскільки забезпечує гнучкість та ефективність вашої фінансової діяльності.

Ви зможете контролювати постачання товарів чи послуг на різних мовах та в різних валютах, що допомагає зберігати точність при оформленні документації та підвищує прозорість усіх бізнес-процесів.

Інтеграція з ПРРО (Checkbox)

За допомогою інтеграції з ПРРО (Checkbox) ви зможете значно спростити процес виставлення рахунків та обробки фінансових операцій. Завдяки цьому, ви зможете генерувати чеки одним натисканням кнопки та миттєво надсилати їх клієнтам. Не потрібно витрачати час на ручне заповнення інформації про покупку, податках та інших деталях – все автоматично заповнюється завдяки інтеграції з ПРРО (Checkbox). CRM HugeProfit звільняє вас від повторних завдань, дозволяючи вам сконцентруватися на більш важливих справах.

Інтеграція з Новою Поштою та Укрпоштою

HugeProfit має функціонал, який дозволяє провести інтеграцію з Новою Поштою та Укрпоштою. Це дозволить вам спростити процес доставки товарів вашим клієнтам в Україні. За допомогою інтеграції ви зможете автоматично розраховувати вартість доставки, відстежувати відправлення та генерувати накладні прямо з вашої системи управління. Це значно заощадить ваш час і зробить процес доставки більш ефективним.

HugeProfit також пропонує зручну функцію відстеження статусу доставки кожного відправлення. Завдяки цьому ви завжди будете в курсі всіх змін, пов’язаних з доставкою, дозволяючи вам оперативно реагувати на виникаючі проблеми чи затримки. У разі, якщо отримувач забув забрати відправлення вчасно, система автоматично надішле вам повідомлення, щоб ви могли прийняти відповідні заходи.

Підтримка та навчання

Вибираючи нашу систему CRM HugeProfit, ви не тільки отримуєте ефективний інструмент для управління вашим бізнесом, але й нашу повноцінну підтримку та навчання. Ми прагнемо задовольнити всі ваші потреби, щоб допомогти вам досягти великих успіхів і заощадити максимальну кількість часу та енергії. Ми з готовністю будемо стояти поруч з вами на вашому шляху до досягнення всіх ваших цілей!

Ви можете звернутися до нас через онлайн чат на нашому веб-сайті або зв’язатися з нами:

●     Viber або Telegram: +38 (073) 584-73-73

●     за телефоном: +38 (073) 584-73-73 (з 9.00 ранку до 19.00)

Наші тарифні плани

Спробуйте HugeProfit безкоштовно

Простий облік фінансів, товарів, продаж та доставок для малого бізнесу
 • ✓ Впровадьте сервіс за 5 хвилин самостійно або з нашою підтримкою
 • ✓ Наведіть порядок в ваших залишках товарів і упорядкуйте поставки
 • ✓ Контролюйте всі витрати і платежі. Ведіть облік всіх ваших рахунків
 • ✓ Отримуйте замовлення з Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Створюй та відслідковуй ТТН у 2 кліки


  Це ідеальне рішення для початківців підприємців, які хочуть розвивати свій бізнес на платформі електронної комерції.

Безкоштовний тариф

Використовуйте абсолютно ВСІ функції та інтеграції БЕЗКОШТОВНО необмежену кількість часу.

На цьому тарифі Ви можете додавати:
✓ 50 продажів/місяць
✓ 300 товарів

Вневнений

199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 200 продажів/місяць
✓ 2000 товарів

Досвідчений

599 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 1000 продажів/місяць
✓ 10000 товарів

Профі

1199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ Безлімітно продажів/місяць
✓ 100000 товарів

Почніть використовувати CRM HugeProfit для вашого інтернет-магазину вже сьогодні для оптимізації роботи та збільшення прибутку!