CRM-система HugeProfit дозволить вам ефективно керувати продажами у вашому Instagram магазині та автоматизувати багато рутинних бізнес-процесів. За допомогою HugeProfit, ви зможете керувати всіма своїми продажами та комунікувати з клієнтами прямо з інтерфейсу CRM-системи, що значно спростить вашу роботу.

CRM HugeProfit дозволяє вам підключити свою бізнес-сторінку в Facebook та облікові записи Instagram, а також Facebook месенджер, Telegram Bot та Viber Bot. Це дозволить вам об’єднати всі повідомлення, коментарі та замовлення в єдиному вікні чату та керувати ними, без необхідності виходу з CRM та перемикання вашої уваги між додатками, сайтами чи телефонами.

Інтеграція Instagram у CRM HugeProfit

Ви зможете відповідати на повідомлення, оформляти замовлення, переглядати історію замовлень та відстежувати статус виконання кожного замовлення для кожного клієнта. HugeProfit допоможе вам спростити процес взаємодії з клієнтами та підвищити ефективність роботи вашого бізнесу.

Основні можливості CRM системи HugeProfit для Інстаграм магазину

CRM HugeProfit надає вам широкий спектр функціоналу, який допоможе вам ефективно керувати продажами та обслуговуванням клієнтів при продажах через Instagram і Facebook. Ось деякі з основних функцій, якими ви можете скористатися:

1. Управління замовленнями

CRM система дозволяє вам легко відстежувати та керувати всіма замовленнями, що надходять через Instagram магазин та Facebook. Ви можете переглядати інформацію про замовлення, обробляти їх, відстежувати статус доставки та сповіщати клієнтів про стан їхніх замовлень.

2. Комунікація з клієнтами

CRM система HugeProfit дозволяє вам зберігати всю переписку з клієнтами в одному місці. Ви можете бачити всі повідомлення та коментарі, залишені клієнтами на вашому Instagram, Facebook месенджері, Telegram та Viber, і відповідати на них безпосередньо з єдиного вікна CRM системи. Це допоможе вам не пропустити жодного важливого повідомлення та ефективно взаємодіяти з вашими клієнтами.

3. Автоматизація обліку замовлень

Вести облік замовлень в зошиті чи Excel – це не тільки нудно, але й не дуже ефективно. Не витрачайте час на рутинні завдання, а довіртеся технологіям, які допоможуть вам автоматизувати процес і покращити якість роботи.

З HugeProfit облік замовлень з Instagram і Facebook стане набагато простішим і ефективнішим. Наша платформа допоможе вам автоматизувати процес, звільнивши час для інших важливих завдань. Завдяки нам ви зможете більш ефективно керувати вашим бізнесом і підвищити його прибутковість.

4. Автоматизація складу

Автоматизація складу дозволить вам ефективно керувати запасами, скоротити час на пошук товарів, покращити точність обліку, а також знизити ймовірність помилок та втрат. CRM HugeProfit надає потужні інструменти для ведення складського обліку, що дозволить вам легко відстежувати надходження та відвантаження товарів, контролювати залишки на складі та автоматично формувати звіти.

Автоматизація складу CRM HugeProfit

Завдяки автоматизації процесу обліку товарів, ви зможете значно підвищити ефективність роботи вашого Instagram і Facebook інтернет-магазину. Ви зможете швидко відповідати на запити клієнтів щодо наявності товарів, оптимізувати замовлення та доставку, а також легко проводити інвентаризацію та аналізувати дані для прийняття стратегічних рішень.

5. Торгова аналітика

CRM HugeProfit надає не тільки широкий набір інструментів для аналізу даних, але й допомагає вам глибше зрозуміти потреби ваших клієнтів і приймати обґрунтовані рішення щодо вдосконалення бізнес-процесів. Ви будете в змозі створювати звіти та статистику, що дозволить вам відстежувати продажі та контролювати ефективність вашого підприємства. Завдяки цим можливостям, ви зможете приймати інформовані рішення і розвивати свій бізнес.

Мобільні додатки (застосунки) для обліку продажів та товарів

 • ✓ Мобільний сканер штрих-кодів
 • ✓ Додавання продажів у 2 кліки
 • ✓ Створення та відстеження ТТН
 • ✓ Контрлювання залишків на Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Безліч складів та співробітників
HugeProfit in GooglePlay
HugeProfit in AppStore

6. Інтеграція з Новою Поштою та Укрпоштою

Інтеграція з Новою Поштою та Укрпоштою дозволить вам значно спростити процес доставки та підвищити ефективність вашого бізнесу. Ви зможете легко створювати накладні прямо з CRM HugeProfit, без необхідності вводити дані вручну. Це значно заощадить ваш час та знизить ймовірність помилок.

Крім того, це дозволить вам відстежувати статус доставки вашого відправлення прямо в CRM HugeProfit. Ви завжди будете в курсі, де знаходиться ваша відправка і коли вона буде доставлена, а також отримувати сповіщення, якщо відправка довго не забирається.

7. Інтеграція з ПРРО (Checkbox)

CRM-система HugeProfit дозволяє здійснити інтеграцію з ПРРО (Checkbox) для автоматичного створення фіскальних чеків. Ця інтеграція значно спростить процес фіскалізації і дозволить вам створювати чеки прямо в інтерфейсі програми.

Завдяки цій інтеграції, вам більше не потрібно переходити між різними системами для створення фіскальних чеків. Тепер ви зможете з легкістю виконувати всі необхідні дії прямо в HugeProfit.

8. Керування рахунками в різних валютах

CRM HugeProfit пропонує гнучку систему, яка дозволяє вам легко працювати з багатьма валютами. Ви зможете створювати та керувати рахунками в різних валютах, що особливо корисно для компаній, які займаються міжнародними операціями.

Це значно спростить процес оформлення документів і забезпечить високу точність при проведенні фінансових операцій. Ви зможете більш ефективно управляти своїми фінансами і забезпечити більш точні та надійні результати.

9. Інтеграція з різними інтернет-платформами

За допомогою HugeProfit ви зможете легко керувати всіма аспектами продажів – від контролю над вашим складським обліком до аналізу даних на різних онлайн-платформах, таких як OpenCart, WordPress, Rozetka, Prom.ua, Instagram, Facebook та інші. Наше рішення дозволить вам ефективно організувати свій бізнес і досягти максимального прибутку.

Підтримка та навчання

Коли ви приєднуєтесь до нашої CRM-системи HugeProfit, ви не просто отримуєте зручний інструмент для ефективного управління своїм бізнесом, але й повну підтримку і навчання. Ми розуміємо, що ваш час і енергія мають велику цінність, тому ми готові запропонувати вам все необхідне для задоволення ваших потреб і досягнення найкращих результатів. Наша слажена команда буде супроводжувати вас на кожному етапі вашого шляху до досягнення всіх цілей.

Ви можете звернутися до нас через онлайн чат на нашому веб-сайті або зв’язатися з нами:

●     Viber або Telegram: +38 (073) 584-73-73

●     за телефоном: +38 (073) 584-73-73 (з 9:00 ранку до 19:00)

Наші тарифні плани

У вас є вибір з кількох тарифних планів, і серед них є абсолютно безкоштовний варіант – CRM HugeProfit. Це пропозиція відкриє вам можливість протестувати нашу систему і оцінити її ефективність для вашого бізнесу, повністю без необхідності витрачати фінансові ресурси.

Спробуйте HugeProfit безкоштовно

Простий облік фінансів, товарів, продаж та доставок для малого бізнесу
 • ✓ Впровадьте сервіс за 5 хвилин самостійно або з нашою підтримкою
 • ✓ Наведіть порядок в ваших залишках товарів і упорядкуйте поставки
 • ✓ Контролюйте всі витрати і платежі. Ведіть облік всіх ваших рахунків
 • ✓ Отримуйте замовлення з Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Створюй та відслідковуй ТТН у 2 кліки


  Таким чином, у вас буде чудова можливість розвиватися і преуспівати, не витрачаючи зайві кошти на старт.

Безкоштовний тариф

Використовуйте абсолютно ВСІ функції та інтеграції БЕЗКОШТОВНО необмежену кількість часу.

На цьому тарифі Ви можете додавати:
✓ 50 продажів/місяць
✓ 300 товарів

Вневнений

199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 200 продажів/місяць
✓ 2000 товарів

Досвідчений

599 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 1000 продажів/місяць
✓ 10000 товарів

Профі

1199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ Безлімітно продажів/місяць
✓ 100000 товарів

Підвищте ефективність вашого Інстаграм магазину за допомогою CRM системи HugeProfit!