Ефективне керування продажами та облік складу – важлива складова успішного бізнесу, а інтеграція CRM-системи HugeProfit з платформою Telegram – невід’ємна частина цього процесу. За допомогою CRM HugeProfit ви отримаєте комплексні рішення для автоматизації вашого бізнесу, що дозволяє оптимізувати бізнес-процеси та підвищити ефективність.

Однією з головних причин, чому CRM HugeProfit важлива для продажу через Telegram, є те, що вона допомагає оптимізувати вашу роботу та підвищує ефективність продажів. Завдяки інтеграції з Telegram, ви можете легко керувати всією комунікацією з клієнтами прямо з CRM системи. Це дозволяє вам швидко відповідати на запити клієнтів, встановлювати пріоритети та скорочувати час на обробку заявок.

інтеграція CRM-системи HugeProfit з платформою Telegram

Також HugeProfit пропонує можливості аналітики та звітності, які допомагають вам відстежувати та аналізувати результати вашої роботи, що в свою чергу дозволяє приймати обгрунтовані рішення для поліпшення процесів продажу.

Використовуючи CRM HugeProfit для продажу через Telegram, ви зможете ефективно керувати всіма аспектами вашого бізнесу, підвищити конверсію продажу. Ви зможете сконцентруватися на важливих завданнях та розвитку вашого бізнесу, у той час як система візьме на себе значну частину рутинних завдань.

Переваги використання CRM HugeProfit для управління продажами через Telegram

Наша CRM-система пропонує багатий набір функцій, які допоможуть вам значно оптимізувати процеси продажу через Telegram. Це не тільки заощадить ваш час, але і підвищить ефективність вашого бізнесу. Довіртеся HugeProfit і отримайте можливість досягти нових висот у розвитку вашого справи.

1. Автоматизація та спрощення обліку замовлень

Вести облік замовлень в зошиті або Excel може бути втомлююче та неефективно. CRM-система HugeProfit надає безліч переваг, які значно полегшать вашу роботу та підвищать ефективність управління замовленнями.

З HugeProfit ви зможете значно спростити та автоматизувати облік замовлень. Головна перевага нашої системи полягає в можливості інтеграції з телеграмом, що дозволяє автоматизувати процеси продажу через цю популярну платформу месенджера.

Мобільні додатки (застосунки) для обліку продажів та товарів

 • ✓ Мобільний сканер штрих-кодів
 • ✓ Додавання продажів у 2 кліки
 • ✓ Створення та відстеження ТТН
 • ✓ Контрлювання залишків на Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Безліч складів та співробітників
HugeProfit in GooglePlay
HugeProfit in AppStore

2. Торговельна аналітика

HugeProfit також пропонує широкий набір інструментів для аналізу даних, що дозволить вам краще розumіти потреби клієнтів та приймати обгрунтовані рішення щодо поліпшення бізнес-процесів. Наша система дозволяє створювати звіти та статистику, які допоможуть вам слідкувати за продажами та моніторити ефективність вашого бізнесу.

3. Покращення комунікації з клієнтами

За допомогою CRM-системи HugeProfit ви зможете керувати всіма клієнтськими запитами, отриманими через Телеграм. Це означає, що всі повідомлення будуть автоматично імпортовані в систему, що полегшить процес обробки та покращить вашу комунікацію з клієнтами.

Ведення листування з клієнтами всередині CRM HugeProfit також надає безліч переваг. Ви зможете зберігати історію повідомлень, переглядати попередні звернення клієнта та швидко знаходити всі необхідні дані для обслуговування клієнта.

Інтегруйте CRM-систему HugeProfit з Telegram та насолоджуйтесь більш ефективним та зручним взаємодією з вашою аудиторією.

4. Відстеження та аналіз результатів продажу через Telegram

CRM HugeProfit допоможе вам відстежувати та аналізувати результати продажу через платформу Телеграм, а також інших платформ, таких як інтернет-магазин, маркетплейси Rozetka і Prom.ua, а також Instagram.

Аналіз результатів продажу через Telegram у CRM HugeProfit

Наша CRM HugeProfit надає вам можливість збирати та систематизувати дані про продажі, отримані через Telegram та інші джерела. За допомогою зручної функції фільтрації даних ви зможете проводити аналіз по кожному каналу окремо. Це дозволить вам отримати більш детальне уявлення про кожен з них та приймати обгрунтовані рішення на основі конкретних результатів та підвищити ефективність вашого бізнесу.

5. Керування рахунками в різних валютах

CRM HugeProfit – це інструмент, який відкриває для вас широкі можливості у роботі з різними валютами. Завдяки йому, ви легко зможете переказувати гроші між своїми рахунками, які можуть бути відкриті в різних валютах. Це значно підвищить ефективність вашого бізнесу та допоможе вашій компанії досягти нових вершин процвітання. Ніяких обмежень для міжнародного партнерства – ваша компанія стане ще більш конкурентоспроможною та успішною!

Використання цього інструменту значно спростить процес оформлення документів та забезпечить високу точність при проведенні фінансових операцій. Більше того, він сприяє підвищенню прозорості в усіх сферах вашого бізнесу. Ви завжди будете в курсі актуальних змін і зможете контролювати всі бізнес-процеси в вашій організації без зайвих клопотів.

6. Інтеграція з ПРРО (Checkbox)

Інтеграція з ПРРО дозволить вашій компанії значно спростити процес створення фіскальних чеків. Тепер вам не доведеться перемикатися між різними системами або використовувати сторонні програми для генерації чеків. Усе це можна зробити прямо в нашій CRM HugeProfit.

Наша інтеграція з ПРРО забезпечує повну автоматизацію процесу створення чеків, що допомагає зекономити ваш час і зменшити ймовірність помилок. Вам більше не доведеться витрачати час на ручний введення даних або перевірку правильності заповнення чеків, все це буде здійснюватися автоматично. CRM HugeProfit звільнить вас від рутинних завдань, щоб ви могли зосередитися на дійсно важливих справах і досягти більшого успіху в своїй діяльності.

7. Інтеграція з Новою Поштою та Укрпоштою

Система HugeProfit надає зручну інтеграцію з популярними в Україні службами доставки – Новою Поштою та Укрпоштою. Завдяки цьому ви зможете автоматично створювати накладні для відправлення товарів і стежити за статусом доставки. Це значно спростить вашу роботу і дозволить вам ефективно контролювати процес доставки.

Крім того, ви зможете легко відстежувати статус доставки в режимі реального часу. Це допоможе вам завжди бути в курсі, де знаходиться ваша посилка і точно знати, коли вона буде доставлена.

Також, щоб забезпечити зручність для вас і ваших клієнтів, функція сповіщення дозволяє отримувати повідомлення, якщо посилку довго не забирають. Це допоможе уникнути можливих непорозумінь або затримок у отриманні товару.

Підтримка та навчання

При підключенні до нашої CRM-системи HugeProfit, ви отримаєте не тільки зручний інструмент для ефективного управління вашим бізнесом, але і повну підтримку і навчання. Наша згуртована команда готова запропонувати вам все необхідне, щоб задовольнити всі ваші потреби і допомогти досягти видатних результатів. Ми осознаємо цінність вашого часу і енергії, тому ми з радістю будемо супроводжувати вас на кожному етапі шляху до досягнення всіх ваших цілей!

Ви можете звернутися до нас через онлайн-чат на нашому веб-сайті або зв’язатися з нами:

●     Viber або Telegram: +38 (073) 584-73-73

●     за телефоном: +38 (073) 584-73-73 (з 9:00 ранку до 19:00)

Наші тарифні плани

Ви можете вибрати з кількох доступних тарифних планів, і одним з них є абсолютно безкоштовний тариф CRM HugeProfit. Це надасть вам можливість провести тестування нашої системи і оцінити її ефективність для вашого бізнесу, без необхідності вкладати фінансові кошти.

Спробуйте HugeProfit безкоштовно

Простий облік фінансів, товарів, продаж та доставок для малого бізнесу
 • ✓ Впровадьте сервіс за 5 хвилин самостійно або з нашою підтримкою
 • ✓ Наведіть порядок в ваших залишках товарів і упорядкуйте поставки
 • ✓ Контролюйте всі витрати і платежі. Ведіть облік всіх ваших рахунків
 • ✓ Отримуйте замовлення з Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Створюй та відслідковуй ТТН у 2 кліки


  Тепер у вас є чудова можливість розвинути свій бізнес без будь-яких проблем чи додаткових витрат. Не пропустіть цей шанс розпочати свій бізнес з найкращого старту!

Безкоштовний тариф

Використовуйте абсолютно ВСІ функції та інтеграції БЕЗКОШТОВНО необмежену кількість часу.

На цьому тарифі Ви можете додавати:
✓ 50 продажів/місяць
✓ 300 товарів

Вневнений

199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 200 продажів/місяць
✓ 2000 товарів

Досвідчений

599 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 1000 продажів/місяць
✓ 10000 товарів

Профі

1199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ Безлімітно продажів/місяць
✓ 100000 товарів

Підвищте ефективність ваших продажів через Telegram за допомогою CRM-системи HugeProfit!