CRM-система HugeProfit допомагає оптимізувати процеси

CRM-система HugeProfit – це рішення, яке допомагає підприємствам роздрібної торгівлі автоматизувати облік товарів та ефективно керувати всіма аспектами свого бізнесу.

У сучасному світі, де конкуренція в роздрібній торгівлі стає все більш жорстокою, автоматизація відіграє ключову роль у забезпеченні успіху. Автоматизація обліку товарів дозволяє підприємствам скоротити час і зусилля, витрачені на ручні операції, такі як відстеження запасів, замовлення та інвентаризація.

Системи автоматизації роздрібної торгівлі, такі як CRM-система HugeProfit, пропонують широкий спектр функцій та можливостей. Вони дозволяють ефективно управляти запасами, оптимізовувати процеси закупівлі та продажу товарів, а також підвищувати точність фінансового обліку.Автоматизація обліку у роздрібній торгівлі - CRM HugeProfit

Однією з основних переваг використання CRM HugeProfit є можливість отримати повну картину про поточний стан бізнесу в режимі реального часу. Завдяки автоматизації підприємств роздрібної торгівлі, менеджери можуть приймати обґрунтовані рішення на основі надійних даних, що сприяє підвищенню ефективності та прибутковості компанії, дозволяє вашому бізнесу стати більш конкурентоспроможним, оптимізуючи свої процеси та досягаючи нових висот у своїй галузі.

Як CRM-система HugeProfit допомагає оптимізувати процеси в роздрібній торгівлі

CRM-система HugeProfit надає роздрібним магазинам потужний інструмент для оптимізації та автоматизації їх бізнес-процесів. За допомогою цієї системи вони можуть ефективно керувати обліком товарів, контролювати запаси, аналізувати продажі та оптимізовувати закупівлі.

Ось деякі можливості CRM-системи HugeProfit, які ви можете використовувати в роздрібній торгівлі:

 1. Автоматичний облік товарів: Система дозволяє автоматично відстежувати всі надходження та витрати товарів. Це дозволяє точно контролювати наявність товару на складі та уникати проблем з нестачею або вибуттям запасів.
 2. Управління запасами: HugeProfit надає можливість точно прогнозувати потребу в товарах на основі аналізу продажів та інших факторів. Це допомагає уникнути втрат від непроданих товарів або невдоволених потреб клієнтів.
 3. Аналіз продажів: Система надає детальні звіти про продажі, що дозволяє аналізувати дані та виявляти тенденції та патерни. Це допомагає приймати більш обґрунтовані рішення щодо маркетингових стратегій та асортименту товарів.
 4. Оптимізація закупівель: HugeProfit дозволяє проводити аналіз попиту та пропозиції, визначати оптимальні замовлення та поставки товарів. Це допомагає знизити витрати на закупівлі, поліпшити ефективність процесу постачання та задовольнити потреби клієнтів вчасно.

З використанням CRM-системи HugeProfit роздрібні торгові компанії можуть досягти високого рівня оптимізації своїх процесів, підвищити ефективність роботи та забезпечити кращий рівень обслуговування своїх клієнтів.

Чому HugeProfit є кращим рішенням для автоматизації роздрібної торгівлі

HugeProfit – це лідер в галузі автоматизації роздрібної торгівлі та пропонує краще рішення для вашого бізнесу. За допомогою нашої інноваційної платформи ви зможете оптимізувати всі аспекти вашої торговельної діяльності.

Наше рішення має унікальні можливості, які допоможуть вам збільшити прибуток та скоротити витрати. Воно дозволяє автоматизувати процеси від закупівлі товарів до управління запасами та продажами.

Однією з головних причин, чому HugeProfit є першим вибором для автоматизації роздрібної торгівлі, є його здатність адаптуватися до різних бізнес-моделей. Незалежно від того, чи є ви власником невеликого магазину чи великої мережі магазинів, наша платформа буде ефективно працювати для вас.

  Мобільні додатки (застосунки) для обліку продажів та товарів

  • ✓ Мобільний сканер штрих-кодів
  • ✓ Додавання продажів у 2 кліки
  • ✓ Створення та відстеження ТТН
  • ✓ Контрлювання залишків на Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
  • ✓ Безліч складів та співробітників
  HugeProfit in GooglePlay
  HugeProfit in AppStore

   

  Крім того, HugeProfit пропонує широкий спектр функцій та інструментів для управління вашим бізнесом. Ви зможете отримувати детальні аналітичні дані про продажі, клієнтів та запаси, що допоможе вам приймати обґрунтовані рішення та оптимізувати вашу стратегію.

  Можливості інтеграції CRM HugeProfit з іншими системами

  Інтеграція CRM HugeProfit з іншими системами надає безцінні можливості для оптимізації та автоматизації бізнес-процесів.

  1. Інтеграція з ПРРО (програмою розрахунку роздрібних продажів) не лише забезпечує зручність, але й впливає на ефективність ведення бізнесу. Завдяки цій інтеграції ви отримуєте можливість автоматизувати процес друку чеків та виставлення рахунків, що дозволить вам значно заощадити час і ресурси, а також мінімізувати можливі помилки.Сучасний бізнес вимагає швидкості та точності в усіх аспектах роботи. Використання інтегрованої системи ПРРО допоможе вам оперативно обробляти інформацію про продажі, створювати та відправляти чеки або рахунки клієнтам всього лише кількома кліками миші. Це звільнить вашу команду від рутинних завдань та дозволить їм сконцентруватися на інших важливих аспектах вашого бізнесу.HugeProfit - checkboxКрім того, використання інтеграції з ПРРО допоможе уникнути помилок при складанні документації. Автоматичне генерування чеків та рахунків гарантує точність даних та мінімізує ймовірність неточностей чи опечаток. Це не лише підвищить професіоналізм вашого бренду, а й заощадить ваш час та гроші, які могли б бути витрачені на виправлення помилок.
  2. Інтеграція з Новою Поштою та Укрпоштою є надзвичайно корисним інструментом для автоматизації процесу відправки та відстеження відправлень. Завдяки цій інтеграції ви зможете легко керувати вашими складськими запасами, генерувати накладні та етикетки для доставки, а також отримувати актуальну інформацію про статус кожної відправленої посилки. Це дозволить вам значно заощадити час та спростить роботу вашої команди. Тепер ви можете бути впевнені, що всі поштові відправлення будуть відправлені правильно та своєчасно, а також мати можливість відстежувати кожну з них на кожному етапі доставки.
  3. Інтеграція з Telegram Bot – це незамінний інструмент для ефективного управління вашим інтернет-магазином. Завдяки цій функції ви зможете отримувати актуальну інформацію про замовлення прямо на свій смартфон чи комп’ютер в режимі реального часу.Отримання миттєвих сповіщень про нові замовлення, їх статус та оновлення по доставці дозволить вам бути в курсі всіх змін і оперативно реагувати на потреби клієнтів. Вам більше не доведеться витрачати час на постійне оновлення сторінки чи перевірку електронної пошти – всі необхідні дані будуть доступні безпосередньо через месенджер Telegram.Це відмінний засіб для оптимізації вашого часу та ресурсів. Ви зможете швидко відстежувати нові замовлення, контролювати процес виконання та своєчасно надавати клієнтам інформацію про статус їх покупок.Крім того, використання сповіщень в Telegram Bot допоможе вам скоротити час реакції на запитання клієнтів. Ви завжди будете готові оперативно відповісти на будь-які питання, надати необхідну інформацію чи вирішити проблеми, які можуть виникнути у ваших клієнтів.

  Підтримка та навчання

  Наша команда завжди готова допомогти вам з будь-якими питаннями та проблемами, пов’язаними з використанням CRM HugeProfit. Ми розуміємо, що кожен клієнт унікальний і може стикнутися з індивідуальними труднощами при роботі з нашою системою.

  Ми пропонуємо різні способи зв’язку, щоб ви могли звертатися до нас зручним для вас способом. Ви можете надіслати нам електронного листа на вказану адресу, написати у месенджер або зателефонувати. Незалежно від обраного способу зв’язку, ми забезпечимо оперативну відповідь та допомогу.

  Наші фахівці готові поділитися своїми знаннями та досвідом, щоб допомогти вам вирішити будь-які виниклі проблеми. Ми також надаємо навчання з використання CRM HugeProfit, щоб ви могли ефективно використовувати всі його функціональні можливості.

  Не соромтеся звертатися до нас – ваш успіх є нашим пріоритетом. Ми цінуємо кожного клієнта і прагнемо забезпечити високий рівень підтримки та якісне вирішення всіх ваших питань.

  Ви можете звертатися до нас через онлайн-чат на нашому веб-сайті або зв’язатися з нами:

  Наші тарифні плани

  Ми розуміємо, що для малого бізнесу, таких як невеликі магазини та інтернет-магазини, пошук ефективного та доступного рішення є важливою задачею. Ми також розуміємо, що бюджет може бути обмеженим, і тому з радістю пропонуємо вам вибір із кількох тарифних планів, включаючи безкоштовний варіант.

  Наш безкоштовний тарифний план надає всі базові функції та інструменти для запуску вашого торгового бізнесу. Він відрізняється від інших тарифів своєю доступністю і може бути корисним для початківців підприємців або тих, хто тільки починає свій шлях у торгівлі чи хоче просто протестувати нашу систему.

  З безкоштовним тарифом ви зможете легко обробляти до 50 продаж в місяць і управляти асортиментом з 300 товарів. Ви зможете додавати нові товари, відстежувати запаси, керувати цінами та акціями. Це відмінне рішення для початківців підприємців, які хочуть розвивати свій бізнес на платформі електронної комерції.

  Спробуйте HugeProfit безкоштовно

  Простий облік фінансів, товарів, продаж та доставок для малого бізнесу
  • ✓ Впровадьте сервіс за 5 хвилин самостійно або з нашою підтримкою
  • ✓ Наведіть порядок в ваших залишках товарів і упорядкуйте поставки
  • ✓ Контролюйте всі витрати і платежі. Ведіть облік всіх ваших рахунків
  • ✓ Отримуйте замовлення з Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
  • ✓ Створюй та відслідковуй ТТН у 2 кліки

   

  • CRM HugeProfit – це відмінна можливість для вас почати свою подорож у світ комерції без значущих фінансових витрат. Ви зможете перевірити свої бізнес-ідеї та дізнатися, як вони можуть стати успішними, не ризикуючи втратити великі кошти.

  Безкоштовний тариф

  Використовуйте абсолютно ВСІ функції та інтеграції БЕЗКОШТОВНО необмежену кількість часу.

  На цьому тарифі Ви можете додавати:
  ✓ 50 продажів/місяць
  ✓ 300 товарів

  Вневнений

  199 грн/місяць

  Ви можете додати:
  ✓ 200 продажів/місяць
  ✓ 2000 товарів

  Досвідчений

  599 грн/місяць

  Ви можете додати:
  ✓ 1000 продажів/місяць
  ✓ 10000 товарів

  Профі

  1199 грн/місяць

  Ви можете додати:
  ✓ Безлімітно продажів/місяць
  ✓ 100000 товарів

  Перехід на автоматизацію роздрібної торгівлі за допомогою CRM-системи HugeProfit – це ваш крок у майбутнє!