Що таке CRM HugeProfit і чому вона необхідна для успішного функціонування інтернет-магазину

CRM HugeProfit – це інтегрована система управління товарним бізнесом, спеціально розроблена для ефективного функціонування інтернет-магазинів та офлайн магазинів як єдиного цілого. Вона об’єднує та автоматизує всі ключові бізнес-процеси, такі, як управління складом, замовленнями та фінансами, забезпечуючи повний контроль і ефективність роботи вашого інтернет-магазину.

CRM HugeProfit для інтернет-магазину

Ось кілька причин, чому CRM HugeProfit необхідна для успішного функціонування інтернет-магазину:

1. Централізоване управління: дозволяє вам контролювати всі аспекти вашого товарного бізнесу, як звичайного магазину, так і інтернет-магазину з однієї системи. Ви можете відстежувати залишки товарів, керувати замовленнями та доставкою, а також аналізувати фінансові показники – все в одному місці.

2. Автоматизація процесів: за допомогою товарної CRM HugeProfit ви можете автоматизувати безліч операцій, що допоможе скоротити час виконання завдань та підвищити ефективність роботи. Наприклад, система може автоматично генерувати звіти про продажі або надсилати сповіщення клієнтам про стан їх замовлень.

3. Управління складом: дозволяє точно відстежувати залишки товарів на складі, повідомить вас про необхідність розміщення нового замовлення або зміни порядку постачання товарів. Це допоможе уникнути ситуацій, коли товару немає в наявності або на складі накопичилися залишки, що допомагає уникнути ситуацій, коли цінні клієнти залишаються без товару або коли товар лежить на складі, а це призводить до фінансових втрат. Надійне управління складом за допомогою ERP HugeProfit підвищує ефективність роботи компанії та сприяє її успіху на ринку.

Управління складом за допомогою товарної CRM HugeProfit

Особливості CRM HugeProfit для інтернет-магазинів

CRM HugeProfit – це надійне та ефективне рішення для інтернет-магазинів, яке допоможе вам оптимізувати процеси управління замовленнями, підвищити продажі та поліпшити клієнтський досвід

Мобільні додатки (застосунки) для обліку продажів та товарів

 • ✓ Мобільний сканер штрих-кодів
 • ✓ Додавання продажів у 2 кліки
 • ✓ Створення та відстеження ТТН
 • ✓ Контрлювання залишків на Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Безліч складів та співробітників
HugeProfit in GooglePlay
HugeProfit in AppStore

 • Легкая інтеграція – однією з особливостей CRM HugeProfit для інтернет-магазинів є проста інтеграція з самим магазином, буквально за 5 хвилин практично з будь-якою з платформ. За декілька хвилин ви зможете налаштувати з’єднання між вашим магазином та CRM HugeProfit (ERP), що дозволить вам максимально ефективно управляти своїм бізнесом. Завдяки цій простій інтеграції, ви зможете автоматизувати процеси взаємодії з клієнтами, відстежувати та аналізувати дані про продажі і підвищувати ефективність вашого інтернет-магазину. Почніть використовувати CRM HugeProfit вже сьогодні і відчуйте перевагу інтеграції, яка займе всього лише 5 хвилин вашого часу.
  Це дозволяє автоматизувати процеси замовлення та доставки. HugeProfit може синхронізуватися з системами управління замовленнями та відстеження доставки, що дозволяє відстежувати кожен крок клієнта – від розміщення замовлення до отримання товару. Така інтеграція забезпечує більш ефективне управління замовленнями та підвищує якість обслуговування клієнтів.
 • Аналітика продажів – ключова складова успішного бізнесу. І CRM HugeProfit надає вам потужний інструмент для аналізу та оптимізації ваших продажів. За допомогою цієї функції ви можете отримати докладну інформацію про вашу активність, дозволяючи вам легко відстежувати та аналізувати процес продажів.
  Що робить аналітику продажів від CRM HugeProfit такою унікальною? Вона не тільки надає вам основні дані про кількість продажів і доходність, але також дозволяє проводити глибокий аналіз даних. Ви зможете виявити тенденції і зрозуміти, які фактори впливають на успіх вашого бізнесу.
  Більше того, функція передбачення майбутніх результатів допоможе вам приймати обгрунтовані рішення. Ви зможете використовувати ці прогнози для визначення найкращої стратегії розвитку вашого бізнесу та підвищення його ефективності.
  HugeProfit допоможе вам приймати рішення на основі фактів, а не інтуїції. Оптимізація вашої стратегії продажів буде відбуватися на основі конкретних даних, що дозволить вам досягти максимальної прибутковості та ефективності.
Аналітика продажів CRM HugeProfit
Аналітика продажів CRM HugeProfit
 • Багатовалютність – CRM HugeProfit пропонує унікальну можливість працювати з декількома валютами одночасно.
  За допомогою CRM HugeProfit ви можете легко переказувати гроші між своїми рахунками в різних валютах. Це особливо корисно для компаній, які мають справу з клієнтами чи партнерами з різних країн. Швидкий і безпечний переказ між рахунками дозволяє ефективно керувати фінансовими операціями.
  Оформлення поставок також стає простішим завдяки можливості працювати з багатовалютністю CRM HugeProfit. Ви можете контролювати поставки товарів чи послуг на різних мовах і в різних валютах. Це допомагає зберігати точність при оформленні документації, а також підвищує прозорість всіх бізнес-процесів.
Мультивалютність – CRM HugeProfit
 • Телеграм Бот – сповіщення про статуси замовлень та регулярні звіти про доходи – це невід’ємна частина успішного бізнесу. Проте, замість того щоб витрачати час і енергію на постійний моніторинг і створення звітів, ви можете скористатися зручним інструментом – Телеграм-ботом CRM HugeProfit.
  Цей бот дозволить вам отримувати сповіщення про кожну зміну статусу вашого замовлення прямо на свій мобільний телефон через додаток Телеграм. Ніяких зайвих дзвінків чи електронних листів – все, що вам потрібно знати, буде доступно відразу.
Telegram-бот CRM HugeProfit
повідомлення про статуси замовлень Telegram-бот CRM HugeProfit
 • Фільтрація продажів за каналами – CRM HugeProfit невід’ємний інструмент для бізнесу, який допомагає визначити найбільш прибуткові джерела продажів через фільтрацію за каналами. За допомогою цієї системи ви зможете аналізувати дані про продажі з різних джерел і визначити ті, які приносять найбільший оборот.
  Завдяки HugeProfit ви зможете провести глибокий аналіз даних і приймати обґрунтовані рішення для оптимізації своїх маркетингових зусиль.
  Система CRM HugeProfit надає вам можливість відстежувати кожну продажу від її початку до кінця. Ви зможете бачити, які джерела привертають більше клієнтів, а також які з них перетворюються в реальні продажі.
Фільтрування продажів каналами - CRM HugeProfit
 • Інтеграція з ПРРО (Checkbox) – CRM HugeProfit дозволяє вам автоматично створювати фіскальні чеки прямо в інтерфейсі вашої системи управління клієнтами.
  Це дозволяє вам значно спростити процес виставлення рахунків та обробки фінансових операцій. Завдяки інтеграції з ПРРО (Checkbox), ви можете генерувати чеки одним натисканням кнопки і надсилати їх клієнтам миттєво.
  Більше не потрібно витрачати час на ручне заповнення інформації про покупку, податках та інших деталях. Інтеграція з ПРРО (Checkbox) – CRM HugeProfit автоматично заповнює всі необхідні поля, звільняючи вас від повторюваних завдань.
  Крім того, ця інтеграція забезпечує точність даних та мінімізує можливість помилок при складанні фіскальних чеків. Ви можете бути впевнені, що кожен чек буде правильним і відповідатиме вимогам законодавства.
Інтеграція з ПРРО (Checkbox) - CRM HugeProfit
Інтеграція з ПРРО (Checkbox) - CRM HugeProfit
 • Інтеграція з Новою Поштою, Укрпоштою – допоможе вам автоматизувати процес створення накладних та відстеження статусу доставки. Завдяки цьому інструменту, ви зможете значно заощадити час і енергію, які зазвичай витрачаються на виконання цих завдань вручну.
  Створення накладних стане простим і швидким процесом завдяки можливості автоматичного заповнення необхідних даних з CRM HugeProfit. Вам більше не доведеться витрачати час на ручний ввід інформації про відправлення – все буде зроблено за вас.
  Але це ще не все! Інтеграція також надає можливість відстежувати статус доставки кожного відправлення. Ви зможете бути в курсі всіх змін, пов’язаних з доставкою, і оперативно реагувати на виникаючі проблеми чи затримки. А якщо відправлення довго не забирається отримувачем, система надішле вам сповіщення, щоб ви могли прийняти відповідні заходи.
  Використання інтеграції з Новою Поштою та Укрпоштою в CRM HugeProfit – це не тільки ефективний спосіб заощадити час і енергію, але й гарантія більш точного і прогнозованого управління доставкою.
Інтеграція з Новою Поштою, Укрпоштою CRM HugeProfit
 • Інтеграція з популярними платформами – платформи електронної комерції, такі як Woocommerce, Prom.ua, Rozetka і Хорошоп, є невід’ємною частиною успішного онлайн-бізнесу. Проте керування всіма цими платформами може бути непростим завданням. Ось чому CRM HugeProfit пропонує зручне рішення, яке допоможе вам завантажувати товари, отримувати замовлення і оновлювати залишки в одному зручному кабінеті.
  За допомогою інтеграції HugeProfit з Woocommerce, Prom, Rozetka і Хорошоп ви зможете значно заощадити час і енергію на адміністративні завдання. Вам більше не доведеться перемикатися між різними платформами для оновлення інформації про товари або відстеження замовлень. Все це буде доступно в одному зручному місці.
  Крім того, інтеграція з CRM HugeProfit дозволяє автоматизувати багато процесів вашого бізнесу. Ви можете налаштувати систему таким чином, щоб вона автоматично завантажувала нові товари на обрані платформи та оновлювала залишки по мірі продажів. Це дозволить вам сконцентруватися на більш важливих завданнях, таких як маркетинг і покращення якості обслуговування клієнтів.
Інтеграція CRM HugeProfit з Woocommerce, Prom.ua, Rozetka та Хорошоп

Чи існують безкоштовні варіанти CRM HugeProfit для малого бізнесу?

Для малого бізнесу, особливо для інтернет-магазинів, важливо знайти ефективне і доступне рішення CRM. Можливо, ви задаєте собі питання, чи існують безкоштовні варіанти CRM, які підходять для вашого бізнесу.

Ми раді повідомити вам, що HugeProfit пропонує безкоштовний тариф для малих бізнесів. Цей тариф дозволяє обробляти до 50 продажів на місяць і управляти до 300 товарами. Таким чином, він ідеально підходить для інтернет-торгівлі з невеликим обсягом продажів і асортиментом товарів.

Завдяки цьому безкоштовному тарифу ви зможете налаштувати систему управління відносинами з клієнтами (CRM) без додаткових витрат. Ви зможете відстежувати замовлення, контактувати з клієнтами і підвищувати ефективність свого інтернет-магазину.

Спробуйте HugeProfit безкоштовно

Простий облік фінансів, товарів, продаж та доставок для малого бізнесу
 • ✓ Впровадьте сервіс за 5 хвилин самостійно або з нашою підтримкою
 • ✓ Наведіть порядок в ваших залишках товарів і упорядкуйте поставки
 • ✓ Контролюйте всі витрати і платежі. Ведіть облік всіх ваших рахунків
 • ✓ Отримуйте замовлення з Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Створюй та відслідковуй ТТН у 2 кліки


  Ваш інтернет-магазин – це ваш бізнес, і ви хочете максимізувати його потенціал. Використання CRM HugeProfit допоможе вам досягти цієї мети. Ця потужна система управління взаєминами з клієнтами пропонує інструменти та функції, спеціально розроблені для оптимізації роботи вашого інтернет-магазину та збільшення прибутку

Безкоштовний тариф

Використовуйте абсолютно ВСІ функції та інтеграції БЕЗКОШТОВНО необмежену кількість часу.

На цьому тарифі Ви можете додавати:
✓ 50 продажів/місяць
✓ 300 товарів

Вневнений

199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 200 продажів/місяць
✓ 2000 товарів

Досвідчений

599 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 1000 продажів/місяць
✓ 10000 товарів

Профі

1199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ Безлімітно продажів/місяць
✓ 100000 товарів

Не відкладайте використання CRM HugeProfit на потім. Почніть вже сьогодні і побачите, як ваш інтернет-магазин стане більш ефективним і прибутковим.