Ми раді представити вам нашу CRM-систему

Ми раді представити вам нашу CRM-систему, яка успішно використовується для автоматизації торгових процесів та управління обліком складу в магазинах автозапчастин. Наша програма надає повну автоматизацію вашого бізнесу, дозволяючи ефективно управляти складом, процесами продажу та замовленнями, а також покращити вашу загальну прибутковість.

CRM-система HugeProfit для автозапчастин

CRM-система HugeProfit має всі необхідні функціональні можливості для успішного ведення автозапчастин. Завдяки їй ви зможете легко відстежувати доступні запаси на складі, контролювати поставки та запаси запчастин, а також оптимізувати процеси замовлення та доставки. Все це допоможе вам знизити витрати та покращити обслуговування клієнтів.

Наші програмні рішення надають надійну та безпечну платформу для зберігання та обробки даних вашого бізнесу. Ми розуміємо важливість конфіденційності інформації, тому гарантуємо повний захист ваших даних від несанкціонованого доступу.

Мобільні додатки (застосунки) для обліку продажів та товарів

 • ✓ Мобільний сканер штрих-кодів
 • ✓ Додавання продажів у 2 кліки
 • ✓ Створення та відстеження ТТН
 • ✓ Контрлювання залишків на Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Безліч складів та співробітників
HugeProfit in GooglePlay
HugeProfit in AppStore

HugeProfit пропонує гнучку настройку програми під вашу індивідуальну потребу. Ми врахуємо всі особливості вашого автомагазину, щоб надати вам найбільш ефективне рішення для вашого бізнесу.

Оптимізація обліку та управління запасами запчастин з використанням CRM-системи HugeProfit

HugeProfit надає ефективні інструменти для обліку та контролю товарних запасів на складі, що дозволяє організаціям значно підвищити ефективність своїх операцій.

З використанням CRM HugeProfit ви зможете легко та точно відстежувати всі ваші запчастини, контролювати їх кількість, місцезнаходження та стан. Система надає зручний інтерфейс для проведення інвентаризації, дозволяючи вам швидко та безпомилково визначити наявність та відсутність потрібних деталей.

Програмне забезпечення HugeProfit також пропонує широкий набір функцій для обліку запасів. Ви зможете створювати та керувати замовленнями на постачання запчастин, відстежувати рух товарів на складі, автоматизувати процес збирання комплектів деталей та багато іншого. Завдяки цьому ви значно скоротите час, витрачений на рутинні операції, і зможете сфокусуватися на більш важливих завданнях.

Автоматизація процесу продажу автозапчастин в CRM HugeProfit

HugeProfit має простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що дозволяє швидко освоїти програму та почати використовувати всі її можливості. Крім того, систему можна налаштувати під ваші індивідуальні потреби, забезпечуючи оптимальну роботу.

Автоматизація процесу продажу автозапчастин за допомогою HugeProfit

HugeProfit – це інтуїтивно зрозуміла та функціональна програма автоматизації процесу продажу та обліку в автомагазині, яка значно спрощує роботу з електронним каталогом запасних частин. За допомогою неї ви зможете легко відстежувати наявність та ціни запчастин, здійснювати замовлення у постачальників, контролювати надходження товару та багато іншого.

Наша CRM-система дозволяє ефективно управляти клієнтською базою даних, вести облік замовлень, генерувати звіти про продажі та багато іншого. Завдяки нашій системі ви зможете значно підвищити ефективність роботи вашого автомагазину.

Можливості CRM-системи HugeProfit для магазина автозапчастин

Наша програма має простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що робить її використання максимально зручним для вас та ваших співробітників.

Якщо ви хочете автоматизувати процес продажу автозапчастин та підвищити ефективність роботи вашого автомагазину, звертайтеся до нас вже сьогодні. Ми з радістю відповімо на всі ваші питання та допоможемо вам обрати найкраще рішення для вашого бізнесу.

1. Управління та облік замовлень

Одне з найважливіших завдань в бізнесі – це оперативний та точний облік замовлень, особливо при продажу товарів на різних сайтах чи платформах. Якщо ви хочете ефективно управляти своїми продуктами та забезпечити бездоганний сервіс для клієнтів, то акуратний контроль над замовленнями відіграє вирішальну роль.

Уявіть собі, що вам більше не потрібно буде проводити ручний облік кожного замовлення в вашому інтернет-магазині. Завдяки нашій CRM-системі HugeProfit, ви зможете уникнути трудомісткості та людських помилок. Автоматизація обліку продажів стане реальністю для вас. Ви можете бути повністю впевнені в точності та своєчасності даних, а також ефективно контролювати кожен етап процесу – від початку до кінця. Ніяких неточностей чи втрат прибутку – лише надійна система, яка служить вашому бізнесу!

2. Аналітика продажів

Для того, щоб ваш бізнес процвітав, необхідно здійснити ефективний аналіз продажів. Але не хвилюйтеся, у нас є ідеальне рішення для вас – потужний інструмент від CRM HugeProfit. З його допомогою ви зможете не лише аналізувати результати, а й постійно покращувати ефективність своєї роботи. Завдяки детальній інформації про кожен етап вашого процесу продажів, відстеження всіх етапів стане легким і комфортним досвідом.

Аналітика продажів в CRM HugeProfit

3. Аналіз ефективності каналів продажів

З HugeProfit ви зможете повністю контролювати всі канали продажів, які використовує ваш офлайн або інтернет-магазин. Наша система пропонує зручний інструмент фільтрації даних, який дозволяє проводити детальний аналіз для кожного каналу окремо. Тепер ви легко зможете визначити найбільш прибуткові канали і оцінити їхню успішність. Це допоможе вам приймати обґрунтовані рішення і значно підвищить загальну ефективність вашого бізнесу.

4. Робота з кількома інтернет-магазинами

Якщо у вас є кілька інтернет-магазинів або офлайн магазинів, ведення обліку продажів, контроль складу та оновлення асортименту може стати справжньою головною білью. Але з CRM HugeProfit ви зможете вирішити ці проблеми одним кліком миші. Автоматизація всіх цих процесів допоможе вам легко впоратися з завданнями, оптимізувати вашу роботу і отримати значні результати.

З HugeProfit ви зможете значно спростити свою роботу і ефективно управляти всіма продажами, обліком складу і аналітикою на різних онлайн-платформах і платформах, включаючи OpenCart, WordPress, Rozetka, Prom.ua, Instagram, Хорошоп та багато інших. Потреба в централізованому управлінні вашим бізнесом стане набагато простіше і ефективніше завдяки системі HugeProfit.

Наша платформа забезпечить вам ефективний контроль над усіма замовленнями, відстеженням статусу доставки та створенням докладних звітів про продажі для кожного з ваших офлайн і інтернет-магазинів. Завдяки цьому ваша робота стане набагато простішою і ви зможете успішно управляти своїм бізнесом.

5. Telegram Bot

Отримання актуальної інформації про замовлення в інтернет-магазині автозапчастин може бути втомлюючим завданням, яке вимагає значних затрат часу. Однак не відчаюйтеся! У нас є ідеальне рішення, яке з легкістю і без зайвих зусиль допоможе вам впоратися з цією проблемою.

За допомогою нашої CRM від HugeProfit ви зможете налаштувати автоматичну відправку сповіщень про статуси замовлень через Telegram Bot. Ви більше не пропустите жодного нового замовлення і завжди будете знати про його надходження. Ваш бізнес стане набагато більш ефективним, а спілкування з клієнтами — оперативніше, ніж коли-небудь раніше.

6. Мультивалютність

CRM HugeProfit — це інструмент, який дає вам можливість легко оперувати різними валютами. Вам більше не потрібно турбуватися про складнощі з перекладами між вашими рахунками в різних валютах. Завдяки цьому унікальному рішенню ваш бізнес-процес буде йти набагато ефективніше.

Використання цього рішення значно полегшить процес оформлення документів і забезпечить високу точність при проведенні фінансових операцій. Більше того, він стане надійним інструментом для підвищення прозорості в усіх аспектах вашого бізнесу. Ви завжди будете в курсі будь-яких змін і зможете повністю контролювати всі бізнес-процеси в організації.

7. Інтеграція з ПРРО (Checkbox)

Інтеграція з ПРРО – це необхідний інструмент для сучасного бізнесу, який значно спрощує процес виставлення рахунків та фінансових операцій. З його допомогою створення чеків стане настільки легким, що знадобиться лише одне дотикання кнопки, а відправлення клієнтам буде миттєвим і бездоганним. Більше не потрібно витрачати час на ручне заповнення інформації про покупки, податки та інші деталі – всі ці дані автоматично заповнюються завдяки інтеграції з ПРРО. CRM HugeProfit допоможе вам позбутися від рутинних завдань і повністю сконцентруватися на важливих справах вашого бізнесу!

8. Інтеграція з Новою Поштою та Укрпоштою

CRM HugeProfit – надійний партнер для вашого бізнесу в Україні. Ми пропонуємо зручну інтеграцію з двома популярними службами доставки – Новою Поштою та Укрпоштою. Тепер ви можете легко відстежувати відправлення, керувати доставками і забезпечувати своїм клієнтам швидку та безпечну доставку. Інтеграція зі службами доставки допоможе вам оптимізувати процес роботи та підвищити рівень сервісу для вашої клієнтської бази.

З HugeProfit ваші операції з доставки товарів стануть повністю автоматизованими і значно спростять роботу з кур’єрськими службами. Тепер ви можете створювати та відстежувати відправлення прямо з CRM HugeProfit, без необхідності перемикатися між різними системами. Спрощення та оптимізація процесів у вашому бізнесі стане легкою справою завдяки нашій інноваційній платформі!

9. Підтримка та навчання

Підключившись до CRM HugeProfit, ви отримаєте не лише зручний інструмент для ефективного управління вашим бізнесом, але й повну підтримку та навчання. Наша досвідчена команда готова запропонувати вам все необхідне, щоб задовольнити кожну з ваших потреб і допомогти досягти високих результатів у вашому бізнесі. Ми цінуємо кожну хвилину вашого часу, тому ми будемо поруч з вами протягом всього шляху до досягнення всіх ваших амбіційних цілей!

Ви можете звернутися до нас через онлайн-чат на нашому веб-сайті або зв’язатися з нами:

●     Viber або Telegram: +38 (073) 584-73-73

●     за телефоном: +38 (073) 584-73-73 (з 9.00 ранку до 19.00)

Наші тарифні плани

Ми розуміємо, як важливо мати ефективне та доступне рішення для малих бізнесів, включаючи інтернет-магазини. Тому з радістю пропонуємо вам кілька тарифних планів на вибір, включаючи абсолютно безкоштовний варіант CRM HugeProfit. Це унікальна можливість випробувати нашу систему і оцінити її придатність для вашого бізнесу без зайвих витрат.

Спробуйте HugeProfit безкоштовно

Простий облік фінансів, товарів, продаж та доставок для малого бізнесу
 • ✓ Впровадьте сервіс за 5 хвилин самостійно або з нашою підтримкою
 • ✓ Наведіть порядок в ваших залишках товарів і упорядкуйте поставки
 • ✓ Контролюйте всі витрати і платежі. Ведіть облік всіх ваших рахунків
 • ✓ Отримуйте замовлення з Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Створюй та відслідковуй ТТН у 2 кліки


  Це чудова можливість розвинути свій онлайн-бізнес без зайвих турбот чи фінансових витрат. Не пропустіть цей шанс почати своє підприємство з кращого старту!

Безкоштовний тариф

Використовуйте абсолютно ВСІ функції та інтеграції БЕЗКОШТОВНО необмежену кількість часу.

На цьому тарифі Ви можете додавати:
✓ 50 продажів/місяць
✓ 300 товарів

Вневнений

199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 200 продажів/місяць
✓ 2000 товарів

Досвідчений

599 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 1000 продажів/місяць
✓ 10000 товарів

Профі

1199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ Безлімітно продажів/місяць
✓ 100000 товарів

Не відкладайте на потім – зареєструйтеся вже сьогодні в CRM-системі HugeProfit і почніть підвищувати ефективність продажів вашого магазину автозапчастин вже зараз!