HugeProfit - це ефективне рішення для ведення товарного бізнесу.

CRM-система HugeProfit – це ефективне рішення для ведення товарного бізнесу. Це потужний інструмент, який допоможе вашій компанії ефективно управляти своїми ресурсами та автоматизувати бізнес-процеси.

Однією з ключових переваг HugeProfit є можливість ефективного управління складом. Система дозволяє відстежувати та контролювати запаси товарів, оптимізувати процеси прийому та відвантаження, а також точно прогнозувати потреби в товарах. Завдяки цьому компанії зможуть уникнути зайвих витрат на запаси та уникнути ситуацій, коли товари закінчуються на складі.

HugeProfit - можливість ефективного управління складом

Крім того, HugeProfit забезпечує автоматизацію бізнес-процесів, що дозволяє скоротити час і зусилля, витрачені на рутинні операції. Система допомагає автоматично генерувати звіти про продажі, контролювати фінансові показники та обробляти інформацію про клієнтів. Це дозволяє компаніям зосередитися на стратегічному розвитку та підвищенні прибутковості.

CRM-система HugeProfit – це ваш надійний партнер для ведення товарного бізнесу. З нею ви отримаєте широкий спектр функцій та можливостей, які допоможуть вашій компанії управляти ресурсами більш ефективно, оптимізувати складські процеси та підвищити загальну прибутковість.

Як CRM-система HugeProfit полегшить процес продажу товарів та підвищить ефективність роботи

CRM HugeProfit – це потужний інструмент, який значно полегшить процес продажу товарів та підвищить ефективність роботи вашого бізнесу. Зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволить вам легко керувати всіма аспектами продажу – від обліку товарів на складі до відстеження замовлень та управління базою даних клієнтів.

 • Автоматизація бізнес-процесів: HugeProfit пропонує комплексний підхід до автоматизації бізнес-процесів товарного бізнесу. Завдяки широкому спектру функцій та інтеграції з іншими системами, вона забезпечує повний контроль над усім життєвим циклом товару – від закупівлі до продажу. Система дозволяє оптимізувати управління складськими запасами, прогнозувати попит на товари, автоматично формувати замовлення постачальникам та багато іншого.
 • Складський облік: CRM HugeProfit – це надійна система управління складським обліком, яка допоможе вам ефективно вести точний облік товарів. Система автоматизує складські процеси: надходження та відвантаження товарів, облік поточних запасів та пропонує оптимальні стратегії поповнення запасів на основі прогнозування попиту. Це дозволить вашій компанії уникнути недостачі або зайвих товарів на складі, що в свою чергу допомагає знизити витрати.HugeProfit - це надійна система управління складським обліком
 • Зручний доступ до даних: CRM HugeProfit надасть вам повний та зручний доступ до всієї інформації про ваш бізнес в одному місці. Немає потреби перемикатися між різними системами або витрачати час на пошук потрібної інформації. HugeProfit об’єднує дані з різних відділів – від фінансів до закупівель, виробництва та продажів – в єдину базу даних, забезпечуючи централізований доступ до ключових показників ефективності вашої компанії.
 • Прогнозування та планування: За допомогою CRM HugeProfit ви зможете точно прогнозувати попит на товари, оптимізовувати запаси та розподіл ресурсів, а також розробляти стратегії для збільшення прибутку. HugeProfit має потужні аналітичні інструменти, які дозволяють вам аналізувати дані про продажі, споживацьку поведінку та тренди на ринку. Це дозволяє вам приймати більш обґрунтовані рішення на основі фактичних даних та мінімізувати ризики.

Функціонал CRM-системи HugeProfit, який допоможе вашому товарному бізнесу

CRM-система HugeProfit пропонує широкий функціонал, який допоможе вашому товарному бізнесу досягти нових висот ефективності та успіху.

 1. Облік продажів: CRM HugeProfit дозволить вам автоматизувати облік продажів у вашому товарному бізнесі, що суттєво скоротить час і трудові затрати на ручний облік продажів та підготовку звітності. Автоматизація процесів дозволяє заощадити час і ресурси, які можна вкласти в розвиток бізнесу.
 2. Ефективність каналів продажів: Система CRM HugeProfit має унікальну можливість аналізу ефективності різних каналів продажів, що дозволяє визначити найбільш прибуткові та ефективні методи залучення клієнтів. Завдяки цьому ви зможете здійснювати свою торгівлю більш успішно і збільшити доходи вашого бізнесу.
 3. Робота з декількома торговими площадками: HugeProfit надає можливість інтеграції з різними торговими площадками, включаючи інтернет-магазини на базі CMS OpenCart, WordPress та Хорошоп, а також популярні маркетплейси Rozetka і Prom.ua. Крім того, ви можете управляти своїми бізнес-акаунтами на Facebook (Meta) та Instagram. Такий різноманітний спектр інтеграцій дозволяє вам ефективно управляти продажами, контролювати асортимент товарів та легко спілкуватися з клієнтами – все з єдиної системи.
 4. Мультивалютність: CRM HugeProfit забезпечує підтримку мультивалютності, дозволяючи працювати з різними валютами в одній зручній системі. Завдяки цьому ваша компанія може легко здійснювати розрахунки та проводити фінансові операції в будь-якій обраній валюті без необхідності використовувати додаткові інструменти або програми. Це суттєво економить час та енергію співробітників, дозволяючи їм зосередитися на більш важливих завданнях розвитку бізнесу.HugeProfit забезпечує підтримку мультивалютності
 5. Інтеграція з ПРРО (Checkbox): За допомогою інтеграції з HugeProfit ви зможете значно прискорити процедуру виставлення рахунків та друку чеків, позбавившись від необхідності ручного введення даних. Це не лише економить ваш час і енергію, але й мінімізує можливі помилки при обробці документації. Ви завжди матимете доступ до повної інформації про кожен чек або виставлений рахунок, що допоможе вам контролювати свою бухгалтерію та приймати обґрунтовані рішення.
 6. Інтеграція з Новою Поштою та Укрпоштою: Система CRM HugeProfit дозволяє автоматизувати процеси, пов’язані з доставкою товарів, через дві найбільші служби доставки в Україні. Це значно заощадить час і ресурси вашого бізнесу. Завдяки інтеграції з Новою Поштою та Укрпоштою, ви зможете легко відстежувати статус доставки замовлень, генерувати накладні прямо з системи і отримувати актуальні дані про процес доставки, що допоможе вам контролювати витрати на логістику та приймати обґрунтовані рішення.
 7. Інтеграція з Telegram: За допомогою сповіщень про нові замовлення в Telegram ви зможете миттєво реагувати на надходження нових заявок – це ефективний спосіб забезпечити оперативне управління та контроль над вашими замовленнями. Також ви будете отримувати сповіщення про зміни в статусі замовлень та інформацію про їх доставку, що допоможе вам скоротити час і підвищити ефективність роботи вашого бізнесу.

За допомогою CRM-системи HugeProfit ви зможете покращити ефективність вашого товарного бізнесу, скоротити витрати і підвищити конкурентоспроможність. HugeProfit надає вам повний контроль над вашим товарним бізнесом і дозволяє автоматизувати рутинні завдання, що значно зменшить витрати часу і ресурсів. Завдяки такому комплексному підходу до управління бізнесом, ви отримаєте перевагу перед конкурентами. Впевненість в своїх діях, точність у прийнятті рішень і гнучкість у адаптації до змін на ринку стануть вашою основною стратегічною складовою.

Мобільні додатки (застосунки) для обліку продажів та товарів

 • ✓ Мобільний сканер штрих-кодів
 • ✓ Додавання продажів у 2 кліки
 • ✓ Створення та відстеження ТТН
 • ✓ Контрлювання залишків на Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Безліч складів та співробітників
HugeProfit in GooglePlay
HugeProfit in AppStore

Підтримка і навчання

Ми готові надати вам повну підтримку і предоставити всю необхідну освіту, щоб ви могли максимально ефективно використовувати нашу платформу. Ми цінуємо ваш час і бажаємо забезпечити вас інструментами, які допоможуть вам досягти високих результатів. Наша команда завжди готова відповісти на ваші питання і допомогти вам перетворити ваше використання платформи в приємний і успішний досвід.

HugeProfit завжди готовий відповісти на ваші питання

Ми прагнемо зробити процес навчання в CRM HugeProfit максимально зручним і ефективним для всіх наших користувачів. Тому ми надаємо обширні ресурси, включаючи відеоуроки, документацію та онлайн-консультації. Ви зможете легко освоїти всі функції нашої системи завдяки цим ресурсам, а також отримати допомогу від нашої команди експертів в будь-який час.

Якщо у вас виникнуть труднощі чи питання, не соромтеся звертатися до нас. Ми завжди готові допомогти вам досягти великих успіхів за допомогою нашої CRM-платформи HugeProfit.

Ви можете звертатися до нас через онлайн-чат на нашому веб-сайті або зв’язатися з нами:

Наші тарифні плани

Благодаримо вас за інтерес до наших тарифів CRM HugeProfit, спеціально розроблених для малого бізнесу, невеликих магазинів та інтернет-магазинів. Ми розуміємо, що ефективне управління клієнтськими відносинами є ключовим фактором успіху для таких підприємств, тому наші тарифи були створені з урахуванням всіх ваших потреб.

Ми пропонуємо різноманітні тарифні плани, щоб ви могли вибрати найбільш підходящий для вашого бізнесу. Незалежно від обраного тарифу, у вас буде доступ до висококласної підтримки нашої команди, яка завжди готова допомогти вам вирішити будь-які питання чи проблеми.

Безкоштовний тарифний план

Ми раді запропонувати вам можливість опробувати нашу систему CRM HugeProfit абсолютно безкоштовно. У нас є спеціальний тариф, який дозволить вам оцінити всі переваги нашої системи без будь-яких фінансових витрат.

Ви отримаєте повний доступ до всіх функцій CRM HugeProfit без обмежень за часом, щоб ви могли оцінити її можливості та побачити, як вона може допомогти вам підвищити прибуток вашого бізнесу.

З нашим безкоштовним тарифом ви зможете легко обробляти до 50 продажів на місяць та ефективно керувати асортиментом з 300 товарів. Це чудовий вибір для початківців-підприємців, які прагнуть розвинути свій товарний бізнес на платформі електронної комерції. Ми надаємо всі необхідні інструменти, щоб допомогти вам досягти успіху та росту вашого бізнесу.

Не пропустіть цю унікальну можливість опробувати нашу систему CRM HugeProfit безкоштовно. Зареєструйтеся зараз і почніть використовувати всі її переваги вже сьогодні!

Спробуйте HugeProfit безкоштовно

Простий облік фінансів, товарів, продаж та доставок для малого бізнесу
 • ✓ Впровадьте сервіс за 5 хвилин самостійно або з нашою підтримкою
 • ✓ Наведіть порядок в ваших залишках товарів і упорядкуйте поставки
 • ✓ Контролюйте всі витрати і платежі. Ведіть облік всіх ваших рахунків
 • ✓ Отримуйте замовлення з Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Створюй та відслідковуй ТТН у 2 кліки

  Підвищте ефективність вашого товарного бізнесу за допомогою CRM-системи HugeProfit

Безкоштовний тариф

Використовуйте абсолютно ВСІ функції та інтеграції БЕЗКОШТОВНО необмежену кількість часу.

На цьому тарифі Ви можете додавати:
✓ 50 продажів/місяць
✓ 300 товарів

Вневнений

199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 200 продажів/місяць
✓ 2000 товарів

Досвідчений

599 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 1000 продажів/місяць
✓ 10000 товарів

Профі

1199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ Безлімітно продажів/місяць
✓ 100000 товарів