Мої великі проколи, папки, Kasta і не забудьте зберегти гроші!
Ух, друзі! Сьогодні я буду визнавати свої найбільші проколи. А ви просто неймовірні! Я в шоці від того, скільки ви надсилаєте своїх побажань! Цілими списками! Реально, більшості й відмовити важко, бо дійсно все конструктивно і всім буде корисно. Бувають інколи й “дивні” побажання 🙂 Але то окремий список 🙂 А так ставимо пріоритети, сортуємо, беремо в роботу і будемо намагатися все зробити, але реально просто не встигаємо.
Але сьогоднішнє оновлення вийшло, думаю, дуже цікаве! 🙂
🔹 Папки з категоріями та брендами
Перший великий прокол. Про це мені писали з першого дня, що типу у нас немає категорій з папками, а вони потрібні. Я всім доводив, що як нема, коли у нас і категорії, і бренди, є фільтри, є пошук, та й взагалі які папки? Всі шукають по артикулах, назвах, використовують сканери штрих-кодів.
Але я якось давно чув від одного клієнта, що хтось від нас пішов, бо незручна навігація по товарах, потім ще раз про іншого клієнта, який пішов… А тут буквально нещодавно спілкувався з однією потенційною клієнткою, запрошуючи її до нас, а вона сказала, що так, давно знає про нас, але не хоче використовувати, бо в нас немає ПАПОК! І я нарешті зрозумів, що я не правий.
Тому зустрічайте, ПАПКИ! 🙂 І не просто папки, а зручна панель, яку ви можете повністю налаштувати під себе! Папки з брендами, категоріями, швидкий доступ до фаворитів 🙂 Користуйтесь 🙂 Якщо когось знаєте, хто пішов від нас через ці кляті папки, запрошуйте назад 🙂 Можете через своє партнерське посилання і отримувати за це ще гроші 🙂
🔹 Подальше оновлення мобільної версії
Це другий мій найбільший прокол. Я наче ще й не старий, але ніколи не міг «працювати» з телефону. В мене перший телефон був ще Nokia 2100. Так, не 3310… але близько 🙂 Але я так і не звик працювати на телефоні. Я можу почитати новини, подивитися відео, навіть пограти в щось можу з дитиною, але якщо працювати – то за компом 🙂
Тому фраза «Бізнес у телефоні» для мене була якась дивна. Як взагалі можна працювати в CRM, а тим паче ERP, з телефону?
Тому я завжди мобільну версію робив за залишковим принципом, чи коли вже змушували. Але роки йдуть, і при всьому моєму супротиві мобільного трафіку все більше і більше, і застосунком користуються вже більше, ніж десктопом! При тому, що там чорт ногу зломить. Можливо, якби я відразу зробив упор на мобільну версію, ми б уже виросли в рази більше! Але краще пізно, ніж ніколи.
Зустрічайте оновлення дизайну мобільної версії 🙂 Знаю, що як завжди будуть ті, хто скаже «верніть як було», але за попередніми опитуваннями вийшло реально крутіше і зручніше! І це ще не кінець, будемо і далі оновлювати мобільну версію! Відразу все охопити не вдається, якісь ми занадто об’ємні стали 🙂
🔹 Інтеграція з Kasta
Дуже хотів на це оновлення віддати вам інтеграцію з Kasta і Etsy, але поки віддаємо вам на тестування тільки Kasta, трохи важко з нею виявилось 🙁 Але вже можна підключити, отримувати замовлення, завантажувати товари звідти до нас, оновлювати ціни та залишки!
Так що підключайте, тестуйте, і якщо щось побачите, що не так працює, відразу пишіть нашим хлопцям.
🔹 Переміщення комплектів
Це був великий технічний борг, у нас не можна було переміщати між складами комплекти товарів. Але ми це нарешті вирішили! Тепер можна і переміщати, а також додавати послуги в комплект до товару 🙂
🔹 Створення поставки з продажу та замовлення
Дуже корисна функція для тих, хто робить продажі під замовлення. Тепер для кожного продажу чи замовлення ви можете відразу з цього продажу сформувати поставку товару буквально в 1 клік 🙂
📢 📢📢 Нагадую також про підвищення тарифів! ⏰⏰⏰
У вас є ще 5 днів, щоб зафіксувати за собою старі ціни, та ще й зі знижкою 20%, оформивши підписку на рік! З 1-го числа вже будуть нові тарифи!
Перепрошую, як завжди, за лонгрід 🙂
Продовжуємо працювати! Дуже сподіваюсь, що в наступному оновленні віддамо вам ще пачку дуже крутих функцій!
Чекаю ваші відгуки і коментарі по новим функціям! 🙂
Миру та процвітання!