ERP/CRM HugeProfit

Як CRM/ERP-система HugeProfit спрощує облік та автоматизацію дропшипінгу для інтернет-магазинів

Система HugeProfit пропонує унікальне поєднання ERP і CRM для оптимізації процесів дропшипінгу. ERP (Enterprise Resource Planning) забезпечує автоматизацію обліку та управління ресурсами компанії, тоді як CRM (Customer Relationship Management) допомагає в ефективному взаємодії з клієнтами.

У контексті дропшипінгу ERP в системі HugeProfit дозволяє автоматизувати процеси відстеження замовлень, інвентаризації товарів та управління поставками. Це значно скорочує часові витрати на рутинні операції та дозволяє сконцентруватися на стратегічному розвитку бізнесу.

CRM/ERP-система HugeProfit для дропшипінгу

Модуль CRM в системі HugeProfit допомагає створити ефективну систему роботи з клієнтами – від обробки замовлень до підтримки післяпродажного обслуговування. Завдяки цьому компанії можуть підвищити лояльність клієнтів та покращити якість обслуговування.

Використання ERP/CRM HugeProfit значно спрощує процеси дропшипінгу, роблячи бізнес більш ефективним та конкурентоспроможним. Автоматизація обліку, управління продажами та автоматизація фінансових операцій – ключові фактори успіху в динамічній індустрії онлайн-торгівлі.

Переваги системи CRM/ERP HugeProfit для дропшипінгу

Використовуючи систему CRM/ERP HugeProfit для дропшипінгу, ви отримаєте не лише надійного партнера для управління вашим бізнесом, але й значне перевагу перед конкурентами. Надійність, функціональність та ефективність – ось що робить нашу систему такою цінною для будь-якого підприємця в світі дропшипінгу.

 

Мобільні додатки (застосунки) для обліку продажів та товарів

 • ✓ Мобільний сканер штрих-кодів
 • ✓ Додавання продажів у 2 кліки
 • ✓ Створення та відстеження ТТН
 • ✓ Контрлювання залишків на Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Безліч складів та співробітників
HugeProfit in GooglePlay
HugeProfit in AppStore

Функціонал HugeProfit, який допоможе у вашому онлайн-бізнесі:

 • Простий облік товарів: Завдяки HugeProfit ви зможете легко відстежувати всі товари, контролювати складські залишки та ефективно планувати закупівлі. З HugeProfit додавання нових товарів, моніторинг їх вартості та кількості, а також контроль залишків на складі стане простим і зручним процесом.
 • Облік продажів: За допомогою HugeProfit ви зможете автоматизувати облік продажів, відстежувати фінансову ефективність вашого бізнесу та проводити аналіз популярності різних товарів. Зручність полягає також у тому, що ви можете вести облік продажів на кількох інтернет-платформах одночасно та слідкувати за доходом з кожної окремої угоди.
 • Аналітика: З HugeProfit ви отримаєте доступ до обширних аналітичних даних про продажі та клієнтів. Ці цінні відомості дозволять вам приймати обґрунтовані та ефективні бізнес-рішення, збільшуючи прибуток та розширюючи вашу клієнтську базу.
 • Фільтрація продажів за каналами: HugeProfit дозволяє фільтрувати дані про продажі за різними каналами збуту, що спрощує аналіз ефективності маркетингових стратегій.
 • Можливість вести кілька рахунків: Це дозволить вам ефективно керувати фінансовими потоками, здійснювати фінансовий облік та контролювати доходи та витрати. З нашою допомогою ви зможете легко відстежувати свою фінансову діяльність та приймати обґрунтовані рішення на основі достовірних даних.
 • Мультівалютність: Можливість створення необмеженого кількості рахунків у різних валютах дозволяє ефективно керувати фінансами та операціями компанії. HugeProfit забезпечує всі необхідні інструменти для роботи з мультивалютними операціями, незалежно від того, які валюти використовуються в вашому бізнесі.
 • Інтеграція з ПРРО (Checkbox): Це необхідне та зручне рішення для вашого бізнесу. Завдяки цій інтеграції ви зможете автоматично створювати фіскальні чеки прямо в інтерфейсі системи. Це значно економить ваш час та спрощує процес роботи, забезпечуючи ефективність та точність ведення фінансових документів.
 • Інтеграція зі службами доставки: Платформа надає можливість інтеграції зі службами доставки Нова Пошта та Укрпошта, це дозволяє оптимізувати процес доставки товарів, покращуючи якість обслуговування клієнтів та скорочуючи час доставки.
 • Не гайте часу на рутинні завдання – довірте це системі HugeProfit та сконцентруйтеся на розвитку свого бізнесу.

  Наші тарифні плани

  Безкоштовний тарифний план – це чудова можливість ознайомитися з усіма можливостями нашої CRM/ERP-системи HugeProfit без будь-яких часових обмежень. Ви зможете використовувати всі інтеграції та функціонал програми, щоб переконатися в її ефективності для вашого бізнесу.

  Спробуйте HugeProfit безкоштовно

  Простий облік фінансів, товарів, продаж та доставок для малого бізнесу
  • ✓ Впровадьте сервіс за 5 хвилин самостійно або з нашою підтримкою
  • ✓ Наведіть порядок в ваших залишках товарів і упорядкуйте поставки
  • ✓ Контролюйте всі витрати і платежі. Ведіть облік всіх ваших рахунків
  • ✓ Отримуйте замовлення з Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
  • ✓ Створюй та відслідковуй ТТН у 2 кліки


   Цей тарифний пл

   ан надає вам унікальну можливість протестувати програму на практиці, щоб ви могли оцінити всі її переваги та зручності. Без необхідності оплачувати ліцензію заздалегідь, ви можете спокійно вивчити систему та переконатися, що вона відповідає вашим вимогам.

   З його допомогою ви зможете легко обробляти до 50 продажів на місяць та управляти до 300 товарами. Не пропустіть можливість опробувати функціонал системи, який допоможе вам збільшити ефективність вашого бізнесу без зайвих витрат.

  Безкоштовний тариф

  Використовуйте абсолютно ВСІ функції та інтеграції БЕЗКОШТОВНО необмежену кількість часу.

  На цьому тарифі Ви можете додавати:
  ✓ 50 продажів/місяць
  ✓ 300 товарів

  Вневнений

  199 грн/місяць

  Ви можете додати:
  ✓ 200 продажів/місяць
  ✓ 2000 товарів

  Досвідчений

  599 грн/місяць

  Ви можете додати:
  ✓ 1000 продажів/місяць
  ✓ 10000 товарів

  Профі

  1199 грн/місяць

  Ви можете додати:
  ✓ Безлімітно продажів/місяць
  ✓ 100000 товарів

  CRM/ERP-система HugeProfit – правильний вибір для успішного розвитку вашого бізнесу в сегменті дропшипінгу.