ERP (Enterprise Resource Planning) – це інтегрована система управління підприємством, яка об’єднує в собі всі основні функції компанії. Вона дозволяє автоматизувати процеси, покращити ефективність бізнесу та оптимізувати використання ресурсів.

Основні функції ERP включають планування ресурсів, управління закупівлями, складське господарство, фінансовий облік та багато іншого. Принцип роботи системи ERP полягає в тому, що вона об’єднує всі дані та процеси компанії в одній централізованій системі.

ERP необхідна для того, щоб забезпечити єдину інформаційну базу для прийняття стратегічних рішень, підвищити оперативність роботи підприємства та забезпечити ефективне управління бізнес-процесами.

Переваги впровадження ERP-системи для управління бізнесом

Інтегрована система ERP дозволяє автоматизувати та оптимізувати процеси всередині компанії, покращуючи оперативність та ефективність бізнесу. Це сприяє зниженню витрат, оптимізації бізнес-процесів та підвищенню конкурентоспроможності компанії на ринку. В результаті впровадження ERP-системи компанія може стати більш гнучкою, адаптивною до змін ринкової ситуації та ефективною у своїй діяльності.

Мобільні додатки (застосунки) для обліку продажів та товарів

 • ✓ Мобільний сканер штрих-кодів
 • ✓ Додавання продажів у 2 кліки
 • ✓ Створення та відстеження ТТН
 • ✓ Контрлювання залишків на Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Безліч складів та співробітників
HugeProfit in GooglePlay
HugeProfit in AppStore

 

Впровадження ERP-системи надає компаніям ряд значних переваг:

 1. Підвищення ефективності бізнесу: Впровадження ERP-системи дозволяє автоматизувати багато процесів, спрощуючи роботу співробітників та скорочуючи час на виконання завдань. Це призводить до підвищення загальної продуктивності компанії та зниження операційних витрат.
 2. Централізація даних: ERP-система забезпечує єдину базу даних, в якій зберігається вся інформація про компанію – від фінансів до складських запасів. Це дозволяє керівникам приймати обґрунтовані рішення на основі надійної інформації.
 3. Покращення контролю над бізнесом: Завдяки ERP-системі керівники отримують можливість більш ретельно контролювати всі аспекти діяльності компанії, відстежувати виконання завдань та оперативно реагувати на зміни.
 4. Оптимізація процесів: ERP-система допомагає оптимізувати робочі процеси, усуваючи зайві кроки та покращуючи координацію між різними підрозділами компанії. Це сприяє підвищенню ефективності роботи колективу в цілому.
 5. Зростання конкурентоспроможності: Завдяки підвищенню ефективності, оптимізації процесів та кращому контролю над бізнесом компанія стає більш гнучкою та конкурентоспроможною на ринку. В результаті використання ERP-системи може призвести до розширення клієнтської бази та збільшення прибутку.

Основні модулі та функціональність ERP для комплексного бізнес-управління

ERP-система об’єднує всі ключові процеси та дані компанії в єдину систему. Основні модулі ERP призначені для автоматизації та оптимізації бізнес-процесів, забезпечуючи комплексне управління організацією.

 1. Фінанси та бухгалтерський облік – він не тільки автоматизує основні завдання обліку, але й забезпечує контроль над кредиторською та дебіторською заборгованістю, забезпечує точне завершення бухгалтерських операцій, генерує важливі фінансові звіти, а також допомагає дотримуватися стандартів бухгалтерського обліку. Цей модуль знижує фінансові ризики та полегшує виконання багатьох інших операцій, що робить його необхідною частиною для успішного функціонування будь-якого підприємства.
 2. Контроль продажів – забезпечує ефективне взаємодію з клієнтами, аналізує дані для збільшення обсягів продажів та виявлення потенційних можливостей. Цей модуль підтримує процес від замовлення до отримання платежу, включаючи управління замовленнями, контрактами, виставленням рахунків та контроль ефективності продажів. З його допомогою компанія може успішно проводити рекламні заходи та стимулювати додаткові продажі.
  Основні модулі та функціональність ERP
 3. Бізнес-аналітика – допомагає спеціалістам у галузі фінансів, закупівель та управління проектами оптимізувати бізнес-процеси. З його допомогою можна виявити ключові фактори, що впливають на рентабельність підприємства, ефективніше управляти оборотним капіталом та контролювати витрати компанії. Цей модуль забезпечує цінні аналітичні дані, які допоможуть приймати обґрунтовані стратегічні рішення для розвитку бізнесу.
 4. Управління закупівлями та складом – незамінний інструмент для вашого бізнесу. Автоматизація процесу закупівель, контроль за запасами, оптимізація поставок та зниження витрат стають можливими завдяки цьому модулю. Не втрачайте шанс підвищити ефективність та поліпшити управління вашими ресурсами.
 5. Управління персоналом – забезпечує автоматизацію основних кадрових процесів, включаючи облік робочого часу та розрахунок заробітної плати. Крім того, до ERP-системи можна підключати додаткові модулі або цілі пакети рішень для управління людським капіталом (HCM). Вони розширюють можливості управління персоналом, включаючи кадрову аналітику та управління досвідом співробітників. Впровадження таких рішень допомагає компаніям ефективно управляти своїми ресурсами та підвищувати продуктивність праці співробітників.
 6. Логістика та управління постачаннями – забезпечує ефективне відстеження товарів та поставок на всіх етапах ланцюга постачання організації. Завдяки цьому модулю управління можливо контролювати запаси, складські операції, транспортування та логістику в режимі реального часу. Такий підхід підвищує прозорість та стійкість ланцюга постачання, забезпечуючи більш ефективне управління всіма процесами.

Інтеграція всіх цих модулів ERP забезпечує комплексне бізнес-управління, підвищує ефективність роботи організації та допомагає приймати обґрунтовані стратегічні рішення на основі надійної інформації.

Як правильно вибрати та адаптувати ERP-систему під специфіку вашого бізнесу?

Правильний вибір та адаптація ERP-системи до специфіки вашого бізнесу відіграють ключову роль в успішному впровадженні смарт технологій. При виборі програмного забезпечення для управління підприємством (ERP) необхідно враховувати потреби та особливості вашої компанії. Адаптація програмного забезпечення під потреби компанії (ERP) дозволяє оптимізувати бізнес-процеси та підвищити ефективність роботи.

Оптимальна конфігурація ERP-системи при впровадженні смарт технологій допоможе вашому бізнесу бути готовим до викликів сучасного ринку. Важливо враховувати не тільки поточні потреби компанії, але і її довгострокові стратегії розвитку. Правильно підібрана ERP-система стане надійним інструментом для управління бізнесом і забезпечить його успішний розвиток.

Вирішуйте завдання вашого бізнесу ефективно за допомогою сучасної ERP-системи HugeProfit!

Хочемо представити вам нашу сучасну ERP-систему HugeProfit, яка допоможе вашому товарному бізнесу ефективно вирішувати завдання та керувати всіма процесами в одному місці. Наше рішення спеціально розроблено для оптимізації роботи компанії та збільшення прибутку.

З системою HugeProfit ви зможете автоматизувати облік, контроль складу, планування виробництва, аналіз даних та багато іншого. Завдяки інтеграції всіх бізнес-процесів в єдину платформу, ви отримаєте повне уявлення про поточний стан справ і зможете приймати обґрунтовані стратегічні рішення.

Спробуйте HugeProfit безкоштовно

Простий облік фінансів, товарів, продаж та доставок для малого бізнесу
 • ✓ Впровадьте сервіс за 5 хвилин самостійно або з нашою підтримкою
 • ✓ Наведіть порядок в ваших залишках товарів і упорядкуйте поставки
 • ✓ Контролюйте всі витрати і платежі. Ведіть облік всіх ваших рахунків
 • ✓ Отримуйте замовлення з Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Створюй та відслідковуй ТТН у 2 кліки

 

Не відставайте від конкурентів – виберіть ERP-систему HugeProfit для свого бізнесу та підвищте його ефективність вже сьогодні!

Безкоштовний тариф

Використовуйте абсолютно ВСІ функції та інтеграції БЕЗКОШТОВНО необмежену кількість часу.

На цьому тарифі Ви можете додавати:
✓ 50 продажів/місяць
✓ 300 товарів

Вневнений

199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 200 продажів/місяць
✓ 2000 товарів

Досвідчений

599 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 1000 продажів/місяць
✓ 10000 товарів

Профі

1199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ Безлімітно продажів/місяць
✓ 100000 товарів