Як CRM-система HugeProfit допоможе вам в автоматизації роботи з маркетплейсами

CRM HugeProfit – надає комплексний інструментарій для ефективного управління продажами на популярних в Україні маркетплейсах, таких як Prom.ua та Rozetka. Наша система забезпечує повну автоматизацію бізнес-процесів, дозволяючи економити ваш час та ресурси компанії. Завдяки CRM HugeProfit ви зможете керувати продажами ефективно, відстежувати запаси товарів, оптимізувати закупівлі та підвищити загальну прибутковість вашого бізнесу.

Інтеграція CRM HugeProfit надасть вам повний контроль над усіма етапами продажу товарів. Від обліку замовлень та доставки до аналізу даних про клієнтів – усі інструменти для успішної торгівлі на маркетплейсах будуть під рукою. Персоналізовані звіти допоможуть вам приймати обґрунтовані рішення та оптимізувати стратегію продажів.

CRM HugeProfit для маркетплейсів

CRM HugeProfit надає вам всі необхідні інструменти для підвищення конверсії, збільшення обсягів продажів та скорочення часу на адміністративні завдання. Довірте свій бізнес надійній системі управління, яка допоможе вам досягти великих результатів на маркетплейсах Prom.ua та Rozetka.

Ключові можливості CRM-системи HugeProfit у автоматизації роботи та продажів на маркетплейсах

CRM-система HugeProfit – це надійне рішення для автоматизації бізнесу на популярних маркетплейсах Prom.ua та Rozetka. З її допомогою ви зможете ефективно керувати всіма процесами вашого бізнесу, від обліку товарів до обробки замовлень та аналізу даних. Надійна інтеграція з двома найбільшими онлайн-платформами України дозволить вам значно збільшити ефективність роботи та підвищити прибутковість вашого бізнесу.

Можливості CRM-системи HugeProfit:

 1. Управління складом: З HugeProfit управління складом стає легким та ефективним. Наше програмне забезпечення дозволяє вам контролювати запаси товарів, відстежувати поставки та оптимізувати процеси зберігання. Надійна система управління складом допоможе вам заощадити час та ресурси, забезпечуючи більш ефективну роботу вашого бізнесу.
 2. Облік продажів: HugeProfit дозволяє вести детальний облік усіх угод, аналізувати дані про продажі та ефективно керувати замовленнями. Завдяки нашій системі ви зможете легко контролювати всі процеси продажів, що проходять через маркетплейс, це дозволить вам приймати обґрунтовані рішення та підвищувати ефективність вашого бізнесу.
 3. Повідомлення про замовлення в Telegram Bot: Отримуйте миттєві повідомлення про нові замовлення та потреби клієнтів, реагуйте на них швидко та ефективно. Завдяки цьому функціоналу ви зможете підвищити якість обслуговування та задовольнити потреби клієнтів, збільшивши їх лояльність.
 4. Інтеграція зі службами доставки: Інтеграція з провідними службами доставки в Україні, такими як “Нова Пошта” та “Укрпошта“, відкриває перед вами безліч можливостей. Автоматичне створення накладних для відправлення замовлень та відстеження статусу доставки прямо з вашої системи забезпечує ефективність та зручність процесу логістики. Це дозволить вам заощадити час і ресурси, а також підвищити якість обслуговування клієнтів.
 5. Інтеграція з ПРРО (Checkbox): HugeProfit пропонує зручну інтеграцію з ПРРО Checkbox, що робить використання платіжних систем ще більш ефективним. З нашою системою ви зможете легко створювати накладні для відправлення замовлень і відстежувати статус доставки прямо з неї.

Мобільні додатки (застосунки) для обліку продажів та товарів

 • ✓ Мобільний сканер штрих-кодів
 • ✓ Додавання продажів у 2 кліки
 • ✓ Створення та відстеження ТТН
 • ✓ Контрлювання залишків на Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Безліч складів та співробітників
HugeProfit in GooglePlay
HugeProfit in AppStore

Ці переваги роблять CRM-систему HugeProfit незамінним інструментом для ефективного управління вашим бізнесом на маркетплейсах, забезпечуючи автоматизацію роботи та підвищення ефективності процесів.

Підтримка та навчання

Підключаючись до нашої системи CRM HugeProfit, ви отримуєте не просто ефективний інструмент для управління вашим бізнесом, але і повний супровід та навчання. Ми прагнемо задовольнити всі ваші потреби, щоб допомогти вам досягти вражаючих результатів і максимально заощадити ваш час та енергію. Наша команда готова підтримувати вас на кожному етапі вашого шляху до досягнення усіх ваших цілей!

Підключаючись до нашої системи CRM HugeProfit, ви вступаєте в світ ефективного управління вашим онлайн бізнесом. Ми не просто надаємо інструменти, але також забезпечуємо повний супровід та навчання. Наша мета – задовольнити всі ваші потреби, допомогти вам досягти видатних результатів і заощадити ваш час та енергію. Наша команда завжди поруч, готова підтримати вас на кожному етапі вашого шляху до успіху!

Ви можете звернутися до нас через онлайн чат на нашому веб-сайті або зв’язатися з нами:

Наші тарифні плани

Для малих бізнесів, таких як інтернет-магазини, важливо знайти ефективне та доступне рішення. У нас ви знайдете кілька тарифних планів, включаючи і безкоштовний варіант CRM HugeProfit. Це надає вам можливість спробувати нашу систему та оцінити її придатність для вашого бізнесу без будь-яких витрат.

Спробуйте HugeProfit безкоштовно

Простий облік фінансів, товарів, продаж та доставок для малого бізнесу
 • ✓ Впровадьте сервіс за 5 хвилин самостійно або з нашою підтримкою
 • ✓ Наведіть порядок в ваших залишках товарів і упорядкуйте поставки
 • ✓ Контролюйте всі витрати і платежі. Ведіть облік всіх ваших рахунків
 • ✓ Отримуйте замовлення з Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Створюй та відслідковуй ТТН у 2 кліки

  Наш тариф допоможе вам заощадити час і енергію, а також забезпечить надійну основу для успішного розвитку вашого онлайн-бізнесу.

Безкоштовний тариф

Використовуйте абсолютно ВСІ функції та інтеграції БЕЗКОШТОВНО необмежену кількість часу.

На цьому тарифі Ви можете додавати:
✓ 50 продажів/місяць
✓ 300 товарів

Вневнений

199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 200 продажів/місяць
✓ 2000 товарів

Досвідчений

599 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 1000 продажів/місяць
✓ 10000 товарів

Профі

1199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ Безлімітно продажів/місяць
✓ 100000 товарів


CRM-система HugeProfit надає вам комплексний інструментарій для оптимізації бізнес-процесів, збільшення ефективності роботи з маркетплейсами та підвищення конкурентоспособності вашого бізнесу.