Автоматизація інтернет-магазину відіграє важливу роль у його ефективній роботі та процесі управління. Сучасні технології дозволяють оптимізувати безліч завдань, підвищити ефективність роботи персоналу та поліпшити загальний досвід покупців.

Однією з ключових компонентів автоматизації інтернет-магазину є CRM-система HugeProfit. Вона надає широкий спектр функціональних можливостей, які допоможуть управляти клієнтською базою даних, відстежувати замовлення та платежі, аналізувати дані та надавати персоналізований сервіс для кожного клієнта.

Автоматизація роботи інтернет-магазину за допомогою CRM HugeProfit дозволяє скоротити час на виконання рутинних завдань, таких як обробка замовлень, інвентаризація та облік товарів. Це звільняє час співробітників для фокусування на більш стратегічних завданнях, таких як розробка маркетингових стратегій або поліпшення якості обслуговування клієнтів.

Переваги використання CRM-системи HugeProfit для автоматизації вашого інтернет-магазину

Використання CRM-системи HugeProfit в вашому інтернет-магазині надає безліч переваг і можливостей для автоматизації та оптимізації вашого бізнесу.

 • HugeProfit – це автоматизована система управління кількома інтернет-магазинами. Це означає, що ви можете легко управляти кількома магазинами з одного місця, керувати їх товарним асортиментом, цінами, акційними пропозиціями без необхідності перемикання між різними платформами. Це суттєво економить ваш час і спрощує процес управління.
 • HugeProfit пропонує рішення для управління онлайн-торгівлею. Завдяки інтеграції з платформами електронної комерції, ви зможете автоматично відстежувати замовлення, обробляти платежі та управляти складом. Це значно підвищує ефективність вашого бізнесу та дозволяє зосередитися на його розвитку.
 • Використання CRM-системи HugeProfit сприяє зростанню ефективності вашого бізнесу. Завдяки можливості аналізувати дані про продажі, клієнтів та склад, ви зможете приймати більш обґрунтовані рішення та оптимізувати свої бізнес-процеси. Це допоможе вам збільшити прибуток та досягти більшого успіху в онлайн-торгівлі.

Ключові функції та можливості системи автоматизації інтернет-магазинів під ключ за допомогою CRM-системи HugeProfit

Система автоматизації інтернет-магазинів під ключ за допомогою CRM-системи HugeProfit пропонує безліч ключових функцій та можливостей, які допоможуть вам значно спростити та автоматизувати управління вашим інтернет-магазином.

Простий облік товарів

Система HugeProfit володіє усім необхідним функціоналом для зручного обліку товарів. Ви зможете легко додавати нові товари, відстежувати їх кількість і вартість, а також контролювати залишки на складі.

Простота використання – одна з наших ключових переваг. Наша система розроблена так, щоб навіть користувачі без технічного досвіду могли легко освоїти її. Інтуїтивний інтерфейс та логічна структура меню дозволять вам швидко оволодіти всіма функціями системи.

Крім того, ми постійно оновлюємо і розвиваємо нашу CRM-платформу, щоб відповідати сучасним вимогам бізнесу. Ми регулярно додаємо нові функції і поліпшуємо існуючі, щоб максимально задовольнити потреби наших клієнтів.

Можливість вести кілька рахунків

Наша платформа пропонує широкий спектр функцій, включаючи можливість вести кілька рахунків, здійснювати фінансовий облік і керувати доходами і витратами. Ви зможете ефективно відстежувати свою фінансову діяльність і приймати обґрунтовані рішення на основі надійних даних.

Більше того, наша CRM-система HugeProfit пропонує інтеграцію з інтернет-магазинами, що забезпечує автоматичну обробку повернень від клієнтів. Це допоможе вам значно скоротити час і зусилля, витрачені на ручну обробку повернень, а також підвищити рівень обслуговування вашої клієнтської бази.

Багатовалютність

Однією з основних особливостей нашої CRM-системи є багатовалютність. Це означає, що ви можете створювати будь-яку кількість рахунків в різних валютах. Незалежно від того, які валюти використовуються в вашому бізнесі, HugeProfit надасть вам всі необхідні інструменти для роботи з ними.

Переказ між рахунками також є однією з ключових функцій нашої системи. Ви зможете легко і швидко переміщувати гроші між різними рахунками всередині CRM. Це особливо зручно, якщо у вас є рахунки в різних валютах або якщо ви хочете перерозподілити фінансові ресурси між різними проектами чи командами.

Облік продажів

CRM-система HugeProfit, Облік продажів на кількох інтернет-платформах, Доходи з кожної продажу. Знижки постійним клієнтам. Товарні чеки.

CRM-система HugeProfit має можливість вести облік продажів одночасно на кількох ваших інтернет-платформах та відстежувати дохід з кожної продажу. Наша система надає широкий набір інструментів для ефективного обліку та аналізу всіх ваших продажів.

Однією з особливостей HugeProfit є можливість надавати постійним клієнтам спеціальні знижки. Це допоможе вам утримати лояльність клієнтів та стимулювати повторні покупки. Наша система легко налаштовується для автоматичного застосування знижок залежно від статусу клієнта.

Також HugeProfit дозволяє зручно працювати з товарними чеками. Ви зможете створювати, зберігати та організовувати всі чеки в одному місці, що значно спростить процес обліку та аудиту.

Сповіщення про статуси замовлень в Telegram Bot

Ми з задоволенням надаємо вам можливість отримувати сповіщення про статуси ваших замовлень прямо через Telegram Bot, який інтегрований в нашу CRM-систему HugeProfit. Таким чином, ви зможете завжди бути в курсі актуальної інформації про свої замовлення без необхідності перевіряти пошту чи інші ресурси. Наша CRM-система забезпечує надійний та швидкий потік інформації, а використання Telegram Bot робить процес ще зручнішим та ефективнішим для вас.

Ця функція дозволить вам бути в курсі всіх змін і оновлень, пов’язаних з вашими інтернет-замовленнями. Ви будете отримувати сповіщення про кожний етап процесу – від підтвердження замовлення до його доставки. Це допоможе вам контролювати роботу вашого бізнесу та покращити обслуговування клієнтів.

Крім того, ми також надаємо регулярні звіти про доходи. Ви будете отримувати зведення по вашим фінансовим результатам за певний період часу. Ці звіти допоможуть вам аналізувати свою прибутковість та приймати ефективні стратегічні рішення.

Фільтрація продажів за каналами

Ми повністю розуміємо, наскільки важливо для вашого бізнесу визначити найприбутковіші джерела продажів, чи то інтернет-торгівля, чи офлайн магазин.

Наша CRM-система HugeProfit надає вам можливість вивчити та проаналізувати дані про продажі з різних джерел. Ви зможете легко сортувати та фільтрувати інформацію, базуючись на різних критеріях, таких як канал продажу, тип товару або період часу.


Мобільні додатки (застосунки) для обліку продажів та товарів

 • ✓ Мобільний сканер штрих-кодів
 • ✓ Додавання продажів у 2 кліки
 • ✓ Створення та відстеження ТТН
 • ✓ Контрлювання залишків на Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Безліч складів та співробітників
HugeProfit in GooglePlay
HugeProfit in AppStore

Завдяки цьому функціоналу, ви зможете точно визначити найприбутковіші канали продажу і приймати обґрунтовані рішення щодо поліпшення вашої бізнес-стратегії. Ви зможете сконцентрувати зусилля на тих джерелах, які приносять найбільший прибуток, і оптимізувати свої маркетингові зусилля.

Автоматично робіть фіскальні чеки

CRM-система HugeProfit надає зручні інструменти для управління вашим інтернет-магазином. Вона дозволяє інтегруватися з ПРРО (Checkbox), що забезпечує автоматичне створення фіскальних чеків прямо в інтерфейсі системи.

Завдяки цій інтеграції, ви можете бути впевнені в тому, що вся необхідна інформація про продажі буде автоматично передаватися в ПРРО і генеруватися фіскальні чеки без зайвих зусиль з боку вашої команди.

Отже, ви економите час і покращуєте процес ведення бізнесу, так як більше не потрібно займатися ручним створенням фіскальних чеків. CRM-система HugeProfit робить цей процес швидким і ефективним, дозволяючи вам сконцентруватися на інших аспектах розвитку вашого інтернет-магазину.

Інтеграція зі службами доставки

Наша CRM-система підтримує інтеграцію з популярними службами доставки, такими як Нова Пошта і Укрпошта. Це означає, що ви зможете автоматично створювати накладні для відправки замовлень і відстежувати статус доставки прямо з нашої системи.

Крім того, ми надаємо функцію сповіщення, яка допоможе вам слідкувати за процесом доставки. Якщо відправлення залишається незабранним протягом тривалого часу, ви будете отримувати відповідне сповіщення. Це дозволить вам приймати необхідні заходи і своєчасно вирішувати можливі проблеми з доставкою.

Ми прагнемо забезпечити наших клієнтів найкращими інструментами і функціоналом для управління бізнесом. Інтеграція з доставкою – це лише одна з безлічі можливостей, які ми пропонуємо, щоб допомогти вам досягти великих успіхів.

Інтеграція з популярними маркетплейсами

CRM-система HugeProfit має можливість інтеграції з популярними маркетплейсами, такими як Woocommerce, Prom.ua, Rozetka та Хорошоп. Це дозволяє вам завантажувати товари на ці платформи, отримувати замовлення та оновлювати залишки товарів, все в одному зручному кабінеті.

За допомогою нашої CRM-системи ви можете легко керувати своїми продажами на різних маркетплейсах, скорочуючи час і зусилля, витрачені на ручне оновлення інформації про товари та замовлення. Наше рішення дозволяє вам автоматизувати процеси та сконцентруватися на ключових аспектах вашого бізнесу.

Кроки по впровадженню автоматизації інтернет-магазину за допомогою CRM HugeProfit

CRM-система HugeProfit, як автоматизувати інтернет магазин, з чого почати як автоматизацію інтернет магазину, впроваджуйте сервіс HugeProfit за 5 хвилин самостійно або з нашою підтримкою.

CRM-система HugeProfit є відмінним вибором для автоматизації роботи вашого магазину. Давайте розберемося, з чого почати.

1. Зареєструйтеся в CRM-системі HugeProfit

Зареєструйтесь в HugeProfit вже сьогодні і почніть економити час і енергію для розвитку свого бізнесу!

2. Додайте ваші рахунки

Зручність і безпека ваших фінансів! Щоб ви могли повністю контролювати потоки грошей, ми пропонуємо вам додати всі свої рахунки в HugeProfit, щоб контролювати потоки грошей.

3. Додайте ваш склад або магазин

Для цього вам потрібно виконати кілька простих кроків. Увійдіть в свій обліковий запис HugeProfit і на Головній сторінці ви знайдете опцію “Додайте склади\Магазини”. Натисніть на неї, щоб продовжити.

4. Додайте товари

Якщо у вас вже є список товарів у форматі Excel, ви можете легко імпортувати його в HugeProfit. Просто відкрийте свій файл Excel і слідуйте інструкціям по імпорту. Наша CRM-система автоматично розпізнає стовпці з інформацією про товари, такими як назва, ціна, опис і т.д., і завантажить їх на платформу. Це дозволить вам швидко і ефективно додати всі необхідні товари.

Якщо у вас немає списку товарів у форматі Excel або ви віддаєте перевагу додаванню їх вручну, це також можливо. Вам просто потрібно вибрати опцію “Додати товар або послугу” в HugeProfit і заповнити відповідні поля: назва товару, ціна, опис та інші характеристики. Ви можете додати стільки товарів, скільки потрібно, і налаштувати кожен з них за вашими вимогами.

5. Додавайте продажі

За допомогою нашої CRM-системи ви зможете легко фіксувати всі платежі з різних рахунків і ретельно контролювати всі витрати, розподіляючи їх за категоріями, такими як Зарплата, Оренда, Комунальні послуги і Доставка. Якщо вам потрібно створити свої власні категорії витрат, це теж можливо.

Проте наша система не обмежується лише відстеженням продажів. Ви також можете додавати всі надходження грошей, які не пов’язані з продажами. Це дозволить вам мати повне уявлення про фінансовий стан вашого бізнесу і легко аналізувати всі надходження та витрати.

6. Дивіться звіти

CRM-система HugeProfit, Тримайте руку на пульсі! Дивіться звіти про прибутковість вашої компанії. Спостерігайте за витратами, надходженнями та прибутковими товарами. Своєчасно замовляйте нові товари.

Тримайте руку на пульсі, за допомогою звітів про прибутковість! Наша система дозволить вам слідкувати за витратами, надходженнями та прибутковими товарами, що допоможе вам приймати вагомі рішення. Крім того, ви зможете своєчасно замовляти нові товари, спираючись на аналітику і дані, надані нашою системою. Будьте впевнені, що за нашою допомогою ви будете оперативно та ефективно управляти своїм бізнесом.

Не соромтеся звертатися за допомогою, якщо у вас виникнуть які-небудь питання чи труднощі. Якщо у вас виникли питання чи труднощі, не соромтеся звертатися за допомогою. Ми завжди готові допомогти вам і надати вам необхідну підтримку в роботі і інтеграції CRM-системи HugeProfit в ваш бізнес, через Viber або Telegram, а також за номером +38 (073) 584-73-73 з 8 ранку до 9 вечора.

Наші тарифні плани

Наш безкоштовний тариф надає можливість використовувати всі функції і інтеграції без обмежень за часом. Ви зможете насолоджуватися усіма перевагами нашої CRM-системи тривалий час.

Спробуйте HugeProfit безкоштовно

Простий облік фінансів, товарів, продаж та доставок для малого бізнесу
 • ✓ Впровадьте сервіс за 5 хвилин самостійно або з нашою підтримкою
 • ✓ Наведіть порядок в ваших залишках товарів і упорядкуйте поставки
 • ✓ Контролюйте всі витрати і платежі. Ведіть облік всіх ваших рахунків
 • ✓ Отримуйте замовлення з Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Створюй та відслідковуй ТТН у 2 кліки


  Це дозволить вам легко і без зайвих витрат протестувати CRM-систему HugeProfit.

Безкоштовний тариф

Використовуйте абсолютно ВСІ функції та інтеграції БЕЗКОШТОВНО необмежену кількість часу.

На цьому тарифі Ви можете додавати:
✓ 50 продажів/місяць
✓ 300 товарів

Вневнений

199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 200 продажів/місяць
✓ 2000 товарів

Досвідчений

599 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 1000 продажів/місяць
✓ 10000 товарів

Профі

1199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ Безлімітно продажів/місяць
✓ 100000 товарів

Почніть використовувати CRM HugeProfit для автоматизації процесів вашого інтернет-магазину вже сьогодні!

Не відкладайте на завтра те, що можна зробити вже сьогодні! Зверніться до нас прямо зараз і почніть використовувати CRM HugeProfit для автоматизації вашого інтернет-магазину. Ми впевнені, що наше рішення принесе вам безліч переваг і допоможе досягти нових висот у вашому бізнесі.