Одним з основних переваг автоматизації складського обліку є точність і надійність. Програма складського обліку CRM-система HugeProfit дозволить вам відстежувати кожну одиницю товару на складі, вести облік надходження та продаж товарів, а також контролювати залишки. Завдяки цьому, ви завжди матимете актуальну інформацію про наявність товарів і зможете запобігти втратам чи нестачі товарів.

CRM-система HugeProfit допоможе вам в автоматизації складського обліку і таким чином оптимізувати процеси роботи. Ви зможете автоматично генерувати звіти про рух товарів, аналізувати дані і приймати обґрунтовані рішення на основі отриманої інформації. Це дозволить вам ефективно планувати закупівлі, управляти запасами і скоротити витрати.

Ведення складського обліку CRM HugeProfit

Переваги використання програми складського обліку в інтернет-магазині від HugeProfit

CRM-система HugeProfit допоможе вам в автоматизації всіх процесів на складі, дозволяючи зекономити багато часу та зусиль, які раніше були витрачені на облік і контроль товарів.

 1. Завдяки програмі складського обліку HugeProfit, ви зможете точно визначити поточну кількість товару на складі і прогнозувати його споживання. Це дозволить уникнути зайвого запасу товарів, що в свою чергу знизить витрати і підвищить ефективність роботи магазину.
 2. Використання CRM HugeProfit значно підвищить ефективність роботи вашого інтернет-магазину в цілому. Автоматизація процесів на складі дозволить скоротити час на обробку замовлень, відстеження поставок та контроль за станом товарів. Також програма надає можливість відстежувати та контролювати переміщення товарів по складу, що допоможе запобігти втратам та помилкам.
 3. Використання програми складського обліку від HugeProfit дозволить вам значно спростити і оптимізувати управління товарними запасами в інтернет-магазині. Завдяки цьому ви зможете сконцентруватися на інших аспектах розвитку бізнесу та підвищити його прибутковість.

Як інтегрувати систему складського обліку CRM HugeProfit у ваш інтернет-магазин

Для початку автоматизації складського обліку вам знадобиться виконати кілька простих кроків, це займе всього 5 хвилин вашого часу і абсолютно безкоштовно!

Якщо у вас виникнуть додаткові питання або знадобиться допомога, ви завжди можете звернутися до нас! Ми будемо раді допомогти вам вирішити будь-які виниклі складності і надати всю необхідну інформацію.

1. Зареєструйтесь у CRM-системі HugeProfit

Не пропустіть можливість зареєструватися у HugeProfit вже сьогодні і почати економити не тільки час, але і енергію, для успішного розвитку вашого бізнесу! Наведіть лад у своїх справах і дайте новий імпульс вашому підприємству. Впевнено рухайтесь до фінансового успіху за допомогою нашої платформи!

2. Додайте свої рахунки

Додайте всі свої рахунки в HugeProfit і насолоджуйтеся повним контролем над вашими фінансами! Ми враховуємо ваш комфорт і безпеку, тому пропонуємо вам можливість повністю контролювати потоки грошей. Додавання ваших рахунків дозволить вам легко відстежувати всі фінансові операції та приймати обґрунтовані рішення для досягнення великого прибутку.

Мобільні додатки (застосунки) для обліку продажів та товарів

 • ✓ Мобільний сканер штрих-кодів
 • ✓ Додавання продажів у 2 кліки
 • ✓ Створення та відстеження ТТН
 • ✓ Контрлювання залишків на Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Безліч складів та співробітників
HugeProfit in GooglePlay
HugeProfit in AppStore

3. Додайте ваш склад або магазин

Для додавання вашого складу або магазину, слідуйте кільком простим крокам. Просто увійдіть в свій обліковий запис HugeProfit і знайдіть опцію “Додати склади/Магазини” на головній сторінці. Натисніть на неї, щоб продовжити процес.

4. Додайте товари

Для додавання товарів в CRM-систему HugeProfit, у вас є два варіанти.

 • Перший варіант – ви можете імпортувати товари вашого інтернет-магазину, які ви продаєте, у форматі Excel. Просто підготуйте файл Excel з інформацією про кожен товар, включаючи назву, опис, ціну та інші характеристики. Потім виберіть опцію імпорту товарів і завантажте файл Excel в систему HugeProfit. Система автоматично додасть всі товари з файлу в вашу CRM.
 • Другий варіант – ви можете додати товари вручну. Вам просто потрібно перейти в розділ управління товарами в системі HugeProfit і натиснути на кнопку “Додати товар”. Потім заповніть всі необхідні поля, такі як назва, опис, ціна та інші характеристики товару. Після заповнення всіх полів натисніть кнопку “Зберегти” і товар буде доданий в вашу CRM.

Обидва цих способи дозволяють вам зручно додавати та управляти товарами в системі HugeProfit. Якщо у вас виникнуть додаткові питання або знадобиться допомога, будь ласка, не соромтеся звертатися!

Відстеження постачання та контроль за станом товарів CRM HugeProfit

5. Додавайте продажі

Ви можете швидко додавати продажі ваших товарів в систему та управляти ними, використовуючи сканер штрих-кодів, а також за назвою або артикулом товару.

Наша CRM також надає можливість резервувати товар для ваших покупців. Це суттєво підвищує рівень обслуговування і допомагає зберегти лояльність клієнтів.

Можливості нашої системи перевершують просте відстеження продажів. HugeProfit дозволить вам вести облік всіх надходжень грошей, включаючи ті, які не пов’язані з продажами. Таким чином, у вас буде повна картина фінансового стану вашого бізнесу і ви зможете легко аналізувати всі надходження та витрати. Це безумовно буде дуже корисним інструментом для вашого бізнесу!

6. Переглядайте звіти

Ми раді допомогти вам тримати руку на пульсі та відстежувати прибутковість вашого бізнесу.

Звіти CRM HugeProfit допоможуть вам контролювати витрати, аналізувати надходження та визначати найбільш прибуткові товари. Це важлива інформація, яка допоможе вам приймати рішення про замовлення нових товарів вчасно.

Ми рекомендуємо регулярно перевіряти звіти та аналізувати результати свого бізнесу. Це дозволить вам приймати обґрунтовані рішення, покращувати ефективність вашого інтернет-магазину та збільшувати прибуток.

Інтеграція в систему складського обліку CRM HugeProfit у ваш інтернет-магазин

Чим ще може допомогти CRM HugeProfit вашому онлайн-бізнесу

CRM HugeProfit – це відмінне рішення для інтернет-магазинів, які прагнуть до ефективного управління замовленнями, збільшення продажів та підвищення задоволення клієнтів. Наша CRM-система пропонує широкий спектр функцій, які допоможуть вам оптимізувати бізнес-процеси та досягти нових висот у вашому онлайн-бізнесі.

 • Легка інтеграція
  CRM HugeProfit має можливість інтеграції з більшістю популярних платформ, такими як Woocommerce, Prom, Rozetka та Хорошоп. Це зручне рішення для завантаження товарів, обробки замовлень та оновлення залишків, все в одному зручному кабінеті.
  Це дозволить вам ефективно управляти вашими онлайн-магазинами та заощаджувати багато часу.
 • Аналітика продажів
  Аналітика – найважливіший елемент ефективного управління бізнесом. Ми пропонуємо вам наш потужний інструмент для аналізу та оптимізації продажів. За допомогою CRM HugeProfit ви зможете отримати всебічний огляд стану ваших продажів та приймати обґрунтовані рішення для розвитку вашого бізнесу.
 • Мультивалютність
  CRM HugeProfit надає можливість працювати з різними валютами. Наша система забезпечує гнучкість та зручність при роботі з різними валютами, щоб задовольнити всі потреби вашого бізнесу. Ви зможете легко здійснювати переклади між рахунками, щоб керувати своїми фінансами ще ефективніше.
 • Telegram Bot
  Наш Telegram Bot забезпечить вас надійною та оперативною інформацією про кожен етап виконання замовлень. Ви будете отримувати сповіщення про нові замовлення, зміні статусу замовлення, а також надає можливість отримувати регулярні звіти про доходи. Це дозволить вам бути в курсі всіх процесів та оперативно реагувати на будь-які зміни.
 • Фільтрація продажів за каналами
  Фільтрація продажів за каналами в CRM HugeProfit – це зручний інструмент, який дозволить вам визначити найбільш прибуткові джерела продаж. Завдяки цій функції ви зможете аналізувати різні канали продажів і визначати, які з них приносять вам найбільшу вигоду.
  Це дозволить вам сконцентруватися на тих каналах, які дійсно приносять хороші результати. Ви зможете бачити, які джерела привертають більше клієнтів, генерують більше продажів і приносять більше прибутку. Це дозволить вам сконцентрувати свої зусилля на цих каналах і максимізувати вашу загальну прибутковість.
 • Інтеграція з ПРРО (Checkbox)
  Інтеграція з ПРРО (Checkbox) в CRM HugeProfit – це прекрасна можливість автоматизувати процес створення фіскальних чеків прямо в нашому інтерфейсі. Завдяки цій інтеграції ви зможете значно спростити і прискорити роботу з фіскальними даними. Наше рішення дозволить вам автоматично генерувати чеки, що заощадить ваш час і знизить ймовірність помилок.
 • Інтеграція зі службами доставки
  Наша CRM-система дозволяє налаштувати інтеграцію з провідними службами доставки, такими як “Нова Пошта” та “Укрпошта“. Це дозволить вам автоматизувати створення накладних для ваших відправлень, а також відстежувати статус доставки.
  Завдяки цій функціональності ви зможете бути впевнені, що ваші відправлення будуть надіслані правильно і своєчасно. Крім того, ми надаємо повідомлення, якщо відправлення залишається невибраним протягом тривалого часу. Це допоможе вам своєчасно вирішувати виникаючі проблеми і забезпечити задоволення клієнтів.

Наші тарифні плани

Поважаємо, що для малого бізнесу, особливо для інтернет-магазинів, важливо знайти ефективне і доступне рішення CRM. Ви, можливо, задаєтеся питанням про наявність безкоштовних варіантів CRM, які підходять саме для вашого бізнесу.

Спробуйте HugeProfit безкоштовно

Простий облік фінансів, товарів, продаж та доставок для малого бізнесу
 • ✓ Впровадьте сервіс за 5 хвилин самостійно або з нашою підтримкою
 • ✓ Наведіть порядок в ваших залишках товарів і упорядкуйте поставки
 • ✓ Контролюйте всі витрати і платежі. Ведіть облік всіх ваших рахунків
 • ✓ Отримуйте замовлення з Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Створюй та відслідковуй ТТН у 2 кліки


  Така гнучкість ідеально підходить для інтернет-магазинів з невеликим обсягом продажів і широким асортиментом товарів. Не пропустіть можливість використати нашу платформу для зростання вашого бізнесу без додаткових витрат!

Безкоштовний тариф

Використовуйте абсолютно ВСІ функції та інтеграції БЕЗКОШТОВНО необмежену кількість часу.

На цьому тарифі Ви можете додавати:
✓ 50 продажів/місяць
✓ 300 товарів

Вневнений

199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 200 продажів/місяць
✓ 2000 товарів

Досвідчений

599 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 1000 продажів/місяць
✓ 10000 товарів

Профі

1199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ Безлімітно продажів/місяць
✓ 100000 товарів

Ваш інтернет-магазин – це не просто бізнес, а ваш джерело доходів. І звісно ж, ви прагнете максимізувати його потенціал. Використання CRM HugeProfit – це саме те, що вам потрібно для досягнення цієї мети. Завдяки її функціональності ви зможете ефективно керувати замовленнями та автоматизувати складський облік. Не пропустіть можливість використовувати інструменти, які допоможуть вам розширити свій бізнес і збільшити його прибутковість!