CRM-система HugeProfit для управління продажами

CRM-система HugeProfit – це інтегрована платформа, спеціально розроблена для ефективного управління продажами. Вона надає комплексний набір інструментів і функцій, які допомагають організаціям покращити свої процеси продажів та досягти максимального прибутку.

HugeProfit для управління продажами

Переваги CRM-системи HugeProfit в управлінні продажами вражають. За допомогою цієї системи ви зможете автоматизувати весь життєвий цикл продажу – від створення замовлення до його виконання та відстеження результатів. Завдяки інтеграції з іншими функціональними модулями, такими як фінанси та складське господарство, HugeProfit дозволяє повністю контролювати та координувати всі процеси, пов’язані з продажами.

Переваги використання CRM-системи HugeProfit для ефективних продажів

Використання CRM-системи HugeProfit має безліч переваг, які допоможуть вашій компанії досягти нових висот в бізнесі. Ось деякі з них:

 1. Автоматизація процесів: HugeProfit дозволяє автоматизувати безліч рутинних завдань, пов’язаних з обліком та управлінням продажами. Це дозволить вашій команді сконцентруватися на більш важливих стратегічних завданнях.
 2. Інтеграція даних: За допомогою HugeProfit ви зможете об’єднати дані з різних джерел, таких як складський облік та фінанси. Це дозволить вам отримати повну картину про стан продажів та приймати більш обґрунтовані рішення.
 3. Підвищення ефективності: HugeProfit надає широкий спектр інструментів для оптимізації процесів продажів. Ви зможете відстежувати етапи угод, управляти контактами з клієнтами, аналізувати дані продажів та багато іншого. Це допоможе підвищити ефективність вашої команди та покращити результати.
 4. Зручний доступ до даних: HugeProfit надає можливість працювати з даними про продажі з будь-якого місця і в будь-який час. Ви зможете отримувати актуальну інформацію, контролювати виконання завдань та приймати рішення навіть поза офісом.
 5. Прогнозування та планування: HugeProfit надає точні дані про продажі, інвентар та потреби клієнтів. Це дозволяє вам більш точно прогнозувати попит, планувати запаси та оптимізувати виробництво. Результатом є зниження витрат та підвищення загальної ефективності продажів.
 6. Управління клієнтським досвідом: HugeProfit надає вам повну видимість всередині компанії і допомагає вам надавати високоякісне обслуговування клієнтів. Завдяки зручним інструментам управління замовленнями та зворотнім зв’язком.

Ключові можливості та функції CRM-системи HugeProfit для товарного бізнесу

CRM-система HugeProfit пропонує ряд ключових можливостей та функцій, спеціально розроблених для оптимізації роботи в сфері товарного бізнесу.

 1. Облік продажів: HugeProfit дозволяє вести детальний облік всіх продажів, відстежувати замовлення, контролювати залишки товарів та автоматизувати процес фактурування.
 2. Аналітика продажів: Система надає широкий аналітичний інструментарій для аналізу даних про продажі, дозволяючи виявити тенденції, прогнозувати попит та оптимізувати бізнес-процеси.
 3. Складський облік: HugeProfit забезпечує повний контроль над складськими запасами, управління поставками, відстежування переміщень товарів та оптимізацію процесів зберігання.
 4. Ефективність каналів продажів: Система дозволяє аналізувати ефективність різних каналів продажів, визначати найбільш прибуткові та ефективні способи привертання клієнтів.
 5. Робота з кількома торговими площадками: HugeProfit інтегрується з різними торговими площадками:

Це дозволяє вам управляти продажами, товарним асортиментом та комунікацією з клієнтами з єдиної системи.

HugeProfit - робота з кількома торговими площадками

 1. Мультивалютність: Система підтримує роботу з різними валютами, що особливо актуально для компаній, які ведуть міжнародну торгівлю.

Всі ці можливості роблять CRM-систему HugeProfit невід’ємним інструментом для компаній, що ведуть товарну діяльність.

Інтеграція CRM-системи HugeProfit з іншими інструментами

За допомогою цих інтеграцій ви зможете скоротити час на виконання завдань, покращити комунікацію з клієнтами та підвищити загальну ефективність вашого бізнесу.

Мобільні додатки (застосунки) для обліку продажів та товарів

 • ✓ Мобільний сканер штрих-кодів
 • ✓ Додавання продажів у 2 кліки
 • ✓ Створення та відстеження ТТН
 • ✓ Контрлювання залишків на Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Безліч складів та співробітників
HugeProfit in GooglePlay
HugeProfit in AppStore

Ось список інтеграцій, які доступні в HugeProfit:

 1. Інтеграція з ПРРО (Checkbox): це не лише зручність, але і впливає на ефективність ведення бізнесу. Завдяки цій інтеграції, ви зможете автоматизувати процес друку чеків та виставлення рахунків, що дозволить вам значно зекономити час і ресурси, а також мінімізувати можливі помилки.
 2. Інтеграція з Новою Поштою та Укрпоштою: дозволить вам автоматизувати процес відправлення та відстеження відправлень, управляти складськими запасами, генерувати накладні та етикетки для доставки, а також отримувати актуальну інформацію про статус кожної відправленої посилки. Це зекономить ваш час і спростить роботу вашої команди.
 3. Інтеграція в Telegram Bot: використання сповіщень в Telegram Bot – це відмінний спосіб отримати актуальну інформацію про замовлення в вашому інтернет-магазині. Завдяки цьому інструменту, ви зможете миттєво отримувати сповіщення про нові замовлення, їх статус та оновлення по доставці. Це допоможе вам бути в курсі всіх змін і оперативно реагувати на нові замовлення чи запитання клієнтів.

Підтримка та навчання

Ми готові надати вам всю необхідну підтримку та навчання, щоб ви могли максимально ефективно використовувати нашу систему.

Наша команда завжди готова допомогти вам з будь-якими питаннями та проблемами, пов’язаними з використанням CRM HugeProfit. Ви можете звернутися до нас по електронній пошті, месенджеру або телефону, і ми відповімо вам в найкоротший термін.

Ми пропонуємо обширні можливості для навчання нашій системі. У нас є детальна документація і відеоуроки, які допоможуть вам освоїти всі функції та можливості CRM HugeProfit. Ви також можете отримати персональні консультації, які допоможуть вам адаптуватися до системи та використовувати її найкращим чином для вашого бізнесу.

HugeProfit підтримка та навчання

З нами ви можете бути впевнені, що отримаєте повну підтримку та всі необхідні знання для успішного використання CRM HugeProfit. Ми цінуємо ваш вибір і готові допомогти вам досягти великих успіхів!

Ви можете звернутися до нас через онлайн-чат на нашому веб-сайті або зв’язатися з нами:

Наші тарифні плани

Ми добре розуміємо, що для малих бізнесів, таких як невеликі магазини та інтернет-магазини, пошук ефективного і доступного рішення є важливою задачею. Тому ми з радістю пропонуємо вам вибір з кількох тарифних планів, включаючи безкоштовний варіант CRM HugeProfit. Це чудова можливість випробувати нашу систему і переконатися, що вона підходить саме для вашого бізнесу без будь-яких витрат.

Спробуйте HugeProfit безкоштовно

Простий облік фінансів, товарів, продаж та доставок для малого бізнесу
 • ✓ Впровадьте сервіс за 5 хвилин самостійно або з нашою підтримкою
 • ✓ Наведіть порядок в ваших залишках товарів і упорядкуйте поставки
 • ✓ Контролюйте всі витрати і платежі. Ведіть облік всіх ваших рахунків
 • ✓ Отримуйте замовлення з Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Створюй та відслідковуй ТТН у 2 кліки

  З безкоштовним тарифом ви зможете легко обробляти до 50 продаж на місяць і управляти асортиментом з 300 товарів. Це відмінне рішення для початківців-підприємців, які хочуть розвивати свій бізнес на платформі електронної комерції

Безкоштовний тариф

Використовуйте абсолютно ВСІ функції та інтеграції БЕЗКОШТОВНО необмежену кількість часу.

На цьому тарифі Ви можете додавати:
✓ 50 продажів/місяць
✓ 300 товарів

Вневнений

199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 200 продажів/місяць
✓ 2000 товарів

Досвідчений

599 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 1000 продажів/місяць
✓ 10000 товарів

Профі

1199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ Безлімітно продажів/місяць
✓ 100000 товарів

Підвищте ефективність продаж з CRM-системою HugeProfit вже сьогодні!