Автоматизація магазину будівельних матеріалів за допомогою CRM-системи HugeProfit є важливим ключем до успіху в сучасному бізнесі. Наша програма обліку для будівельних магазинів надає ефективне управління складом та багато інших корисних функцій, які допоможуть вам оптимізувати свій бізнес та збільшити прибуток.

Однією з основних причин, чому автоматизація магазину будівельних матеріалів є ключем до успіху, є її здатність спростити та прискорити процеси всередині вашого підприємства. CRM-система HugeProfit дозволяє автоматизувати такі задачі, як облік товарів, контроль запасів, обробка замовлень та управління поставками. Це значно скорочує час та ресурси, витрачені на виконання цих завдань вручну.

CRM HugeProfit дозволяє ефективно управляти складом. Ви зможете відстежувати доступність товарів, контролювати запаси та прогнозувати потреби вашого бізнесу. Це допоможе вам уникнути нестачі товарів або їхнього перевищення, що вплине на покращення обслуговування клієнтів та збільшення продажів.

Автоматизація магазину будівельних матеріалів за допомогою CRM-системи HugeProfit

HugeProfit надає вам можливість аналізувати дані та отримувати цінну інформацію про продажі, запаси та фінансові показники вашого магазину. Ви зможете легко відстежувати, які товари найбільш популярні серед ваших клієнтів та планувати закупки відповідно.

Наша програма для магазинів будматеріалів дозволить вам оптимізувати процеси обліку та управління, автоматизуючи рутинні завдання. Ви зможете швидко генерувати звіти про продажі, прибуток та інші ключові показники вашого бізнесу та приймати обґрунтовані рішення на основі актуальних даних, що допоможе вам підвищити ефективність роботи магазину та досягти більшого прибутку.

Переваги використання програми обліку HugeProfit для будівельного магазину

Програма обліку HugeProfit надає будівельним магазинам безліч переваг, які допоможуть їм ефективно вести свій бізнес. Ось кілька ключових переваг використання цієї програми:

 1. Управління запасами: HugeProfit дозволяє будівельним магазинам легко відстежувати і контролювати свої запаси. Вона надає точну інформацію про наявність товарів, їх кількість та вартість, що допомагає уникнути необхідності замовляти зайвий товар або стикається з його нестачею.
 2. Облік продажів: Програма HugeProfit автоматично записує всі продажі, що дозволяє точно відстежувати доходи та витрати будівельного магазину. Це спрощує процес складання фінансових звітів та дозволяє швидше реагувати на зміни в бізнесі.
 3. Аналітика та звітність: За допомогою HugeProfit можна отримати повний аналіз даних про продажі, прибуток, запаси та інші ключові показники діяльності будівельного магазину. Це допомагає приймати обґрунтовані рішення на основі фактів та оптимізувати бізнес-процеси.
 4. Покращене обслуговування клієнтів: HugeProfit дозволяє будівельним магазинам легко відстежувати та управляти замовленнями клієнтів. Вона надає можливість швидко перевірити наявність товару, розрахувати вартість та оформити замовлення, що значно покращує досвід обслуговування клієнтів.
 5. Автоматизація завдань: Програма HugeProfit автоматизує безліч рутинних завдань, таких як складання рахунків, контроль за платежами та облік витрат. Це допомагає заощадити час та ресурси, які можна перенаправити на більш важливі аспекти бізнесу.

В цілому використання програми обліку HugeProfit є неот’ємною частиною успішного ведення будівельного магазину. Вона допомагає підвищити ефективність роботи, оптимізувати процеси та забезпечити високий рівень обслуговування клієнтів.

Мобільні додатки (застосунки) для обліку продажів та товарів

 • ✓ Мобільний сканер штрих-кодів
 • ✓ Додавання продажів у 2 кліки
 • ✓ Створення та відстеження ТТН
 • ✓ Контрлювання залишків на Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Безліч складів та співробітників
HugeProfit in GooglePlay
HugeProfit in AppStore

Інші можливості CRM-системи HugeProfit

Якщо ви прагнете до автоматизації процесів продажів для підвищення ефективності вашого магазину будівельних матеріалів, то ми готові допомогти вам вже зараз. Наша команда експертів буде рада відповісти на всі ваші питання та надати докладну консультацію, щоб знайти оптимальне рішення для вашого бізнесу. Не пропустіть можливість поліпшити роботу вашого магазину та досягти нових висот в своїй галузі!

Робота з кількома торговими площадками

Якщо у вас є кілька інтернет-магазинів чи офлайн магазинів, то контроль над продажами, складом та оновленням асортименту може стати викликальною задачею. Однак, завдяки CRM HugeProfit ви зможете полегшити собі життя та вирішити всі ці проблеми легко і швидко. Автоматизація всіх цих процесів дозволить вам легко виконувати завдання, оптимізувати вашу роботу та досягти значних результатів. Не пропустіть можливість значно підвищити ефективність вашого бізнесу всього лише одним кліком миші!

Система HugeProfit – це інтелектуальне рішення, яке допоможе вам значно спростити роботу та ефективно керувати всіма аспектами вашого бізнесу. Вона надає можливість контролювати продажі, облік на складі та аналітику на різних онлайн-платформах та платформах. Більше того, вона чудово інтегрується з такими популярними платформами, як OpenCart, WordPress, Rozetka, Prom.ua, Instagram та Хорошоп. З HugeProfit ви зможете централізовано керувати своїм бізнесом в одній системі – це значно спростить ваше життя та підвищить ефективність вашої роботи.

Наші розробники створили платформу, яка надасть вам повний контроль над усіма вашими замовленнями. Ви зможете легко відстежувати статус доставки та генерувати докладні звіти про продажі для вашого офлайн та інтернет-магазину. Будучи нашим клієнтом, ви зможете без проблем керувати своїм бізнесом, уникнувши зайвих ускладнень та значно підвищивши ефективність вашої роботи.

Telegram Bot

Оновлення інформації про замовлення в інтернет-магазині будівельних матеріалів може бути дійсно трудомістким та займати багато часу. І у нас є ефективне рішення, яке допоможе вам впоратися з цим завданням легко та без зайвих зусиль.
З використанням CRM від HugeProfit ви зможете автоматично відправляти сповіщення про статус ваших замовлень через Telegram Bot. Це рішення допоможе вам не пропустити жодного нового замовлення та завжди бути в курсі його надходження. Завдяки таким ефективним функціям ваш бізнес буде оптимізованим, а спілкування з клієнтами стане більш оперативним.

Мультивалютність

CRM HugeProfit – це рішення, яке полегшить управління різними валютами. Більше не доведеться витрачати час і енергію на переклади між рахунками та валютами. Завдяки цьому рішенню ваш робочий процес стане набагато ефективнішим і продуктивнішим, що призведе до значного збільшення прибутку для вашої компанії.
Впровадження даного рішення в ваш документообіг принесе величезну користь і забезпечить найвищу точність фінансових операцій. Більше того, це надійний інструмент для підтримання прозорості в усіх аспектах вашого бізнесу. З його допомогою ви завжди будете в курсі всіх змін та матимете повний контроль над усіма бізнес-процесами в вашій організації.

Інтеграція з ПРРО (Checkbox)

Інтеграція з ПРРО дозволить вам автоматизувати рутинні завдання, пов’язані з виставленням рахунків та фінансовими операціями. Це дозволить вам звільнити більше часу та енергії для фокусування на стратегічних аспектах вашого бізнесу та розвитку компанії. За допомогою цього рішення ви зможете оптимізувати робочий процес та підвищити ефективність вашої команди бухгалтерів.
Тепер ви можете забути про витрату свого дорогоцінного часу на рутинні завдання, такі як заповнення інформації про покупки, податки та інші деталі. Завдяки інтеграції з ПРРО, всі ці дані автоматично заповнюються. Наша CRM HugeProfit – це ваш кращий помічник в позбавленні від усіх цих монотонних завдань та повному фокусуванні на розвитку вашого бізнесу!

Інтеграція зі службами доставки

Ми розуміємо, наскільки важливо оптимізувати процес доставки та відстеження відправлень для вашого бізнесу.
Інтеграція CRM HugeProfit з провідними службами доставки в Україні дозволить вам значно спростити роботу з кур’єрськими службами Нової Пошти та Укрпошти. Ви зможете автоматично передавати інформацію про замовлення, відстежувати їх статус в реальному часі та обмінюватися даними, без необхідності перемикання між різними системами.

Ця інтеграція також допоможе вам підвищити ефективність роботи, оскільки ви зможете отримувати сповіщення про статус доставки та попередження про затримки чи проблеми. Завдяки цьому ви зможете оперативно реагувати та своєчасно інформувати своїх клієнтів про можливі зміни.

Крім того, інтеграція зі службами доставки дозволить вам автоматично генерувати накладні та іншу необхідну документацію, що заощадить ваш час та зменшить ймовірність помилок.

Підтримка та навчання

Ми раді запропонувати нашу підтримку та навчання використанню CRM HugeProfit. Наша платформа розроблена для ефективного управління вашим бізнесом, допомагаючи вам в усіх аспектах його розвитку.
Наша команда спеціалістів готова допомогти вам з встановленням та налаштуванням CRM HugeProfit, щоб вона повністю відповідала вашим потребам. Ми також надаємо навчання, щоб ви могли максимально ефективно використовувати всі можливості нашої платформи.

Підтримка та навчання використання CRM HugeProfit
Незалежно від того, якого розміру ваш бізнес чи галузь, CRM HugeProfit допоможе вам керувати клієнтською базою даних, автоматизувати процеси продажів, аналізувати дані та багато іншого. Ми впевнені, що наша CRM стане невід’ємним інструментом для досягнення ваших бізнес-цілей.

Зв’яжіться з нами прямо зараз, щоб отримати додаткову інформацію про наші послуги:

●     Viber або Telegram: +38 (073) 584-73-73

●     за телефоном: +38 (073) 584-73-73 (з 9.00 ранку до 19.00)

Наші тарифні плани

Ми раді запропонувати вам CRM HugeProfit – доступне рішення для малих бізнесів та інтернет-магазинів. У нас є кілька тарифних планів, щоб ви могли обрати оптимальний варіант, відповідний вашим потребам.

Наш безкоштовний тарифний план ідеально підходить для початківців підприємців, які тільки розпочинають свій бізнес або хочуть ознайомитися з можливостями CRM HugeProfit. На цьому тарифі ви зможете використовувати основні функції нашої системи та оцінити її потенціал.

З його допомогою ви зможете обробляти до 50 продажів на місяць та ефективно управляти асортиментом з 300 товарів. Така можливість дозволить вам вільно розширювати свій бізнес без необхідності витрачати додаткові фінанси.

Якщо вам потрібні додаткові можливості та більше функціоналу, ми також пропонуємо різні платні тарифи, які дозволять вам масштабувати свій бізнес та ефективно управляти клієнтськими відносинами.

Не соромтеся звертатися до нас із питаннями чи запитаннями додаткової інформації. Ми завжди готові допомогти вам обрати найбільш підходящий тарифний план для вашого бізнесу!

Спробуйте HugeProfit безкоштовно

Простий облік фінансів, товарів, продаж та доставок для малого бізнесу
 • ✓ Впровадьте сервіс за 5 хвилин самостійно або з нашою підтримкою
 • ✓ Наведіть порядок в ваших залишках товарів і упорядкуйте поставки
 • ✓ Контролюйте всі витрати і платежі. Ведіть облік всіх ваших рахунків
 • ✓ Отримуйте замовлення з Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Створюй та відслідковуй ТТН у 2 кліки

  Сьогодні у вас є унікальна можливість взяти повний контроль над своїм бізнесом за допомогою CRM HugeProfit. Почніть перетворювати свої мрії в реальність, і дозвольте своєму бізнесу досягти неймовірного успіху вже зараз!

Безкоштовний тариф

Використовуйте абсолютно ВСІ функції та інтеграції БЕЗКОШТОВНО необмежену кількість часу.

На цьому тарифі Ви можете додавати:
✓ 50 продажів/місяць
✓ 300 товарів

Вневнений

199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 200 продажів/місяць
✓ 2000 товарів

Досвідчений

599 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 1000 продажів/місяць
✓ 10000 товарів

Профі

1199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ Безлімітно продажів/місяць
✓ 100000 товарів