CRM-система HugeProfit представляє собою потужний комплекс програмного забезпечення, розробленого для автоматизації меблевих магазинів. Вона є ефективним рішенням для обліку та управління ресурсами вашого підприємства.

Однією з головних переваг HugeProfit є його здатність інтегруватися з усіма аспектами вашого бізнесу. Це включає в себе облік продажів, управління складом, фінансовий облік, планування виробництва та багато іншого. Таким чином, ви отримуєте повний контроль над усіма аспектами вашого меблевого магазину.

За допомогою HugeProfit ви зможете легко відстежувати продажі та залишки товарів. Ви зможете точно знати, які товари користуються попитом, а які необхідно замовити. Це допоможе вам скоротити витрати та збільшити прибуток.

HugeProfit також надає вам можливість ефективно планувати виробництво. Ви зможете оптимізувати витрати на матеріали та час роботи, що призведе до підвищення ефективності вашого виробничого процесу.

Крім того, система HugeProfit пропонує широкий набір аналітичних інструментів, які допоможуть вам приймати обґрунтовані рішення. Ви зможете аналізувати дані про продажі, прибуток, витрати та інші ключові показники вашого бізнесу.

Усі ці можливості роблять HugeProfit зручним і надійним інструментом, який допоможе вам оптимізувати робочі процеси та підвищити ефективність вашого бізнесу.

Переваги використання CRM-системи HugeProfit у вашому меблевому бізнесі

Програма HugeProfit для обліку – надійне рішення для магазинів, що спеціалізуються на продажу меблів та фурнітури. Вона пропонує широкий функціонал, який може значно підвищити ефективність вашого бізнесу. Ось декілька ключових переваг використання нашої програми, які вас переконають:

HugeProfit для обліку - надійне рішення для магазинів, що спеціалізуються на продажу меблів

 1. Управління запасами: Платформа HugeProfit – це незамінний інструмент для меблевих магазинів, який допомагає контролювати запаси та слідкувати за ними. Вона надає точну інформацію про наявність товарів, їх кількість та ціну, що дозволяє уникнути непорозумінь у вигляді замовлення зайвого товару чи його нестачі. Завдяки цьому рішенню власники магазинів можуть бути повністю впевнені в ефективному управлінні своїми запасами та оперативно реагувати на потреби своїх клієнтів.
 2. Облік продажів: HugeProfit – це надійна та ефективна програма, яка автоматично реєструє всі продажі у вашому магазині. Завдяки їй, ви зможете легко контролювати доходи та витрати вашого бізнесу. Тепер складання фінансових звітів стане набагато простіше і швидше, а також дозволить вам оперативно реагувати на будь-які зміни у вашій компанії.
 3. Аналітика та звітність: З HugeProfit у вас буде доступ до повноцінного аналізу даних про продажі, прибуток, запаси та інших ключових метрик вашого магазина. Це означає, що ви зможете приймати обґрунтовані рішення, засновані на достовірних фактах, та оптимізувати свої бізнес-процеси для підвищення ефективності.
 4. Обслуговування клієнтів: HugeProfit – ефективне рішення для меблевих магазинів, яке значно полегшує процес відстеження та управління клієнтськими замовленнями. Наша платформа дозволяє вам миттєво перевірити наявність товару, розрахувати точну вартість та легко оформити замовлення. Такий підхід непременно підвищить якість обслуговування ваших клієнтів.
 5. Автоматизація завдань: HugeProfit – це інструмент, який може повністю автоматизувати безліч щоденних завдань у вашому бізнесі. Він дозволяє позбутися від необхідності займатися рутинними завданнями, такими як складання рахунків, контроль платежів та облік витрат. Завдяки HugeProfit ви звільните цінний час і ресурси, які можна спрямувати на більш важливі аспекти вашого бізнесу.

Програма обліку HugeProfit – це незамінний інструмент, який забезпечує процвітання магазинів, що займаються продажем меблів та меблевої фурнітури. Її використання дозволяє не лише суттєво підвищити ефективність роботи, але й оптимізувати робочі процеси, а також забезпечити високий рівень обслуговування клієнтів. Завдяки цій програмі власники магазинів отримують можливість бути повністю впевненими в своєму успіху і досягти значущого зростання свого бізнесу.

Інші можливості CRM-системи HugeProfit

Якщо ви бажаєте досягти автоматизації продажів і підвищити ефективність вашого меблевого магазину, ми з задоволенням надамо вам необхідну допомогу вже зараз. Наша команда досвідчених експертів готова відповісти на всі ваші питання і надати консультування з будь-яких питань. Ми прагнемо знайти оптимальне рішення для вашого бізнесу і покращення роботи вашого магазину. Не упускайте можливість досягти нових вершин у своїй галузі!

Мобільні додатки (застосунки) для обліку продажів та товарів

 • ✓ Мобільний сканер штрих-кодів
 • ✓ Додавання продажів у 2 кліки
 • ✓ Створення та відстеження ТТН
 • ✓ Контрлювання залишків на Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Безліч складів та співробітників
HugeProfit in GooglePlay
HugeProfit in AppStore

Робота з кількома торговими площадками

Якщо у вас є кілька інтернет-магазинів або офлайн магазинів, напевно, ви знаєте, наскільки складно контролювати продажі, управляти складом та оновлювати асортимент. Однак за допомогою CRM HugeProfit ваше життя стане набагато простіше, і всі ці проблеми будуть легко і швидко вирішуватися. Автоматизація всіх цих процесів дозволить вам справлятися з завданнями без особливих зусиль, оптимізувати свою роботу та досягти вражаючих результатів. Не упустіть можливість значно підвищити ефективність вашого бізнесу всього лише одним кліком миші!

CRM HugeProfit – це рішення, яке допоможе вам легко і ефективно управляти всіма аспектами вашого бізнесу. Вона пропонує широкий спектр зручних функцій, які дозволять вам контролювати продажі, облік товарів на складі та проводити аналітику на різних онлайн-платформах та популярних платформах. Зверніть увагу, що система HugeProfit легко інтегрується з популярними платформами, такими як OpenCart, WordPress, Rozetka, Prom.ua та Instagram. Вам більше не потрібно перемикатися між різними програмами! З HugeProfit ви зможете централізовано управляти всіма аспектами вашого бізнесу прямо з однієї системи. Це значно полегшить вашу роботу і підвищить ефективність ведення бізнесу.

Робота з кількома інтернет-магазинами

Наша платформа, розроблена талановитими фахівцями, дає вам повний контроль над кожним вашим замовленням. Тепер ви зможете легко відстежувати статус доставки і отримувати детальні звіти про продажі як для фізичного магазину, так і для вашого онлайн-магазину меблів.

Telegram Bot

Оновлення інформації про замовлення в інтернет-магазині меблів та фурнітури може бути досить трудомісткою та часозатратною задачею. Проте не хвилюйтеся! У нас є рішення, яке зробить це завдання легким і без зайвих зусиль для вас. За допомогою нашого ефективного інструменту ви зможете оновлювати інформацію про замовлення набагато швидше і ефективніше. Тепер ви можете спокійно концентруватися на інших важливих аспектах вашого бізнесу, довіривши нам виконання цієї складної задачі.

CRM від HugeProfit – це надійне і ефективне рішення, яке забезпечує автоматичні сповіщення про стан ваших замовлень через Telegram Bot. Завдяки цій функціональності ви можете бути впевнені, що жоден новий замовлення не мине вашої уваги. Завжди будьте в курсі всіх змін і оперативно реагуйте на надходження нових замовлень. Така ефективність дозволить вашому бізнесу розвиватися ще швидше, а комунікація з клієнтами стане більш успішною і продуктивною.

Мультивалютність

CRM HugeProfit – це невід’ємне рішення для управління багатьма валютами у вашій компанії. Наше рішення надає відмінний засіб економії часу і енергії, які зазвичай витрачаються на переклади між різними рахунками та валютами. Завдяки нашій CRM ваш робочий процес стане оптимальним, що призведе до ще більшої ефективності і результативності.

Наша пропозиція щодо впровадження в ваш документообіг принесе багато переваг і забезпечить надійність і точність фінансових операцій. Це відмінний інструмент, який гарантує повну прозорість у всіх аспектах вашого бізнесу. Завдяки цьому рішенню ви завжди матимете повний контроль над бізнес-процесами і будете в курсі всіх змін. Ми впевнені, що це рішення допоможе значно підвищити ефективність роботи і якість фінансових операцій.

Інтеграція з ПРРО (Checkbox)

Інтеграція з ПРРО – це не лише зручність, але і ефективність для вашого бізнесу. Автоматизація рутинних завдань, таких як виставлення рахунків та фінансові операції, дозволить вам заощадити багато часу і енергії. Тепер ви зможете сконцентруватися на розвитку вашої компанії і важливих стратегічних аспектах. Використання цього рішення допоможе оптимізувати робочий процес та підвищити ефективність роботи вашої команди бухгалтерів. Не упустіть можливість покращити свою роботу і досягти великих результатів!

Наша CRM HugeProfit надає вам унікальну можливість заощадити час і енергію, звільнившись від рутинних завдань. Інтеграція з ПРРО дозволяє автоматично заповнювати інформацію про покупки, податки та інші деталі, що значно полегшує вашу роботу. Тепер ви можете повністю сконцентруватися на розвитку свого бізнесу, не відволікаючись на монотонні процеси. Наша CRM HugeProfit – це невід’ємний інструмент, який допоможе вам досягти великих успіхів!

Інтеграція зі службами доставки

Ми повністю розуміємо вашу турботу щодо оптимізації процесу доставки та відстеження товарів у вашому бізнесі. Точно тому ми раді запропонувати вам інтеграцію CRM HugeProfit з провідними службами доставки в Україні, такими як Нова Пошта і Укрпочта.

Ця інтеграція буде мати ряд переваг для вашого бізнесу:

●     Це значно спростить роботу з кур’єрськими службами, дозволяючи автоматично передавати інформацію про замовлення. Вам не доведеться витрачати час на ручний ввід даних або перемикання між різними системами. Вся необхідна інформація буде передаватися автоматично і бездоганно.

●     Інтеграція дозволить вам відстежувати статуси замовлень в реальному часі. Ви завжди будете знати, де знаходиться кожен товар і зможете надавати точну інформацію клієнтам. Це підвищить рівень обслуговування і задоволення клієнтів.

●     Отримувати сповіщення про статус доставки та попередження про можливі затримки або проблеми, ви зможете оперативно реагувати і інформувати своїх клієнтів про будь-які зміни.

Підтримка та навчання

Дякуємо за ваш інтерес до нашої CRM HugeProfit! Ми пишаємося надавати вам повноцінну підтримку та навчання з використання нашої платформи. Наша команда експертів готова допомогти вам з встановленням та налаштуванням CRM HugeProfit, щоб вона бездоганно відповідала вашим бізнес-потребам.
Ми розуміємо, що ефективне управління бізнесом – ключовий фактор його успішного розвитку. Тому наша CRM HugeProfit розроблена з урахуванням всіх важливих аспектів, які допоможуть оптимізувати ваші операції та підвищити продуктивність.

Наше навчання надається досвідченими фахівцями, які поділяться з вами своїми знаннями та навичками, щоб ви могли максимально ефективно використовувати всі можливості нашої платформи. Ми намагатимемося зробити процес навчання цікавим та зрозумілим для вас, щоб ви могли швидко освоїти всі функції CRM HugeProfit.

Зв’яжіться з нами прямо зараз, щоб отримати додаткову інформацію про наші послуги:

●     Viber або Telegram: +38 (073) 584-73-73

●     за телефоном: +38 (073) 584-73-73 (з 9.00 ранку до 19.00 вечора)

Наші тарифні плани

CRM HugeProfit – надійне та ефективне рішення, яке стане вашим невід’ємним партнером. Розроблена спеціально для малих бізнесів та інтернет-магазинів, ця система надає доступні інструменти для ефективного управління вашою компанією.
Ми повністю розуміємо, що кожна організація має свої унікальні потреби. Тому ми пропонуємо вам кілька тарифних планів, щоб ви могли обрати найбільш оптимальний варіант. Завдяки цьому ви отримаєте можливість налаштувати систему відповідно до ваших вимог та бюджету.

Наш безкоштовний тарифний план ідеально підходить для підприємців, які хочуть ознайомитися з усіма можливостями, що пропонує CRM HugeProfit, а також для тих, хто тільки починає свій бізнес. У межах цього тарифного плану ви отримаєте доступ до основних функцій нашої системи, щоб повністю розкрити її потенціал і оцінити всі переваги.

Спробуйте HugeProfit безкоштовно

Простий облік фінансів, товарів, продаж та доставок для малого бізнесу
 • ✓ Впровадьте сервіс за 5 хвилин самостійно або з нашою підтримкою
 • ✓ Наведіть порядок в ваших залишках товарів і упорядкуйте поставки
 • ✓ Контролюйте всі витрати і платежі. Ведіть облік всіх ваших рахунків
 • ✓ Отримуйте замовлення з Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Створюй та відслідковуй ТТН у 2 кліки

  Підвищте ефективність свого меблевого бізнесу за допомогою CRM-системи HugeProfit!

Безкоштовний тариф

Використовуйте абсолютно ВСІ функції та інтеграції БЕЗКОШТОВНО необмежену кількість часу.

На цьому тарифі Ви можете додавати:
✓ 50 продажів/місяць
✓ 300 товарів

Вневнений

199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 200 продажів/місяць
✓ 2000 товарів

Досвідчений

599 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 1000 продажів/місяць
✓ 10000 товарів

Профі

1199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ Безлімітно продажів/місяць
✓ 100000 товарів