Як ERP-система HugeProfit допоможе покращити облік та продажі у вашому малому бізнесі

ERP Система HugeProfit – це рішення, яке може радикально змінити ваш бізнес. Вона пропонує повний контроль над обліком товарів та продажами, забезпечуючи ефективне управління всіма аспектами вашого малого бізнесу.

ERP-система HugeProfit спроектована спеціально для малих компаній, дозволяючи їм автоматизувати процеси обліку та скоротити час на адміністративні завдання. Завдяки цій системі ви зможете легко відстежувати запаси товарів, контролювати фінанси та оптимізувати процеси закупівель та продажів.

ERP-система HugeProfit для малих компаній

Не варто недооцінювати важливість ефективного обліку у малому бізнесі. HugeProfit допоможе вам підвищити продуктивність, мінімізувати ризики помилок та приймати обґрунтовані стратегічні рішення на основі точної інформації про ваш бізнес.

Впровадження ERP-системи HugeProfit – це важливий крок до цифрового прогресу та підвищення конкурентоспроможності вашого бізнесу. Не пропустіть можливість використовувати передові технології для покращення своєї діяльності та досягнення нових висот у розвитку вашого підприємства.

Переваги використання ERP HugeProfit для управління вашим малим бізнесом

Використання ERP HugeProfit для управління вашим малим бізнесом – це ключ до підвищення ефективності та оптимізації процесів. Давайте розглянемо 8 переваг, які ви отримаєте від впровадження нашої системи:

 1. Автоматизація обліку: ERP HugeProfit дозволяє автоматизувати процеси обліку, що скорочує ймовірність помилок та спрощує фінансовий контроль.
 2. Підвищення ефективності продажів: Завдяки інтеграції функцій управління клієнтськими даними та аналітики, ви зможете оптимізувати процеси продажів та підвищити конверсію.
 3. Оптимізація запасів: Система ERP допоможе вам контролювати запаси товарів, уникати надлишків або нестачі товарів на складі.
 4. Покращення планування ресурсів: Ви зможете більш ефективно планувати використання ресурсів компанії та розподіляти завдання співробітникам.
 5. Збільшення прозорості бізнес-процесів: Система надає детальну звітність про діяльність компанії, що допомагає приймати обґрунтовані рішення на основі даних.
 6. Зниження оперативних витрат: Завдяки автоматизації багатьох завдань ви зможете скоротити оперативні витрати компанії та підвищити її прибутковість.
 7. Легкий доступ до інформації: Вся необхідна інформація зберігається в одній системі, що спрощує доступ до даних для всіх співробітників компанії.
 8. Підтримка прийняття стратегічних рішень: Аналіз даних у режимі реального часу допоможе вам краще зрозуміти потреби клієнтів та адаптуватися до змін на ринку.

Впровадження ERP HugeProfit – це крок до цифрової трансформації вашого бізнесу, який допоможе вам стати більш конкурентоспроможними та успішними на ринку.

Можливості інтеграції ERP HugeProfit з іншими програмами

Завдяки гнучкості та функціональності ERP-системи HugeProfit, ви зможете легко налаштувати інтеграцію з необхідними сервісами та створити єдину систему управління вашим бізнесом. Це дозволить підвищити ефективність роботи персоналу, скоротити ручні операції та підвищити загальну продуктивність вашої компанії.

Мобільні додатки (застосунки) для обліку продажів та товарів

 • ✓ Мобільний сканер штрих-кодів
 • ✓ Додавання продажів у 2 кліки
 • ✓ Створення та відстеження ТТН
 • ✓ Контрлювання залишків на Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Безліч складів та співробітників
HugeProfit in GooglePlay
HugeProfit in AppStore

 

Ключові можливості інтеграції:

 • Інтеграція з ПОРРО: Інтеграція з ПОРРО представляє собою ефективне рішення для автоматизації процесів управління документообігом та взаємодії з контрагентами. Завдяки цьому інструменту можна легко автоматизувати процес друку чеків та виставлення рахунків, що значно економить час і спрощує роботу бізнесу.
 • Інтеграція зі службами доставки: Це необхідний крок для сучасних компаній, які прагнуть забезпечити своїм клієнтам зручність та ефективність у доставці товарів. Завдяки інтеграції зі службами Нова Пошта та Укрпошта, підприємства можуть легко відстежувати переміщення своїх вантажів та оптимізувати процеси доставки замовлень. Автоматизація та оптимізація управління доставкою дозволяють знизити витрати на логістику, підвищити швидкість доставки та поліпшити обслуговування клієнтів.
 • Інтеграція з Telegram Bot: Це потужний інструмент для поліпшення комунікації з клієнтами. Він дозволяє створювати нові канали для прийому замовлень та обробки запитів прямо через месенджер. Завдяки цій інтеграції, ви миттєво отримуєте сповіщення про нові замовлення, що допомагає швидко реагувати та підвищувати рівень обслуговування клієнтів.
 • Інтеграція з маркетплейсами Prom.ua та Rozetka: Дозволяє автоматично завантажувати товари, оновлювати ціни та керувати замовленнями на платформах електронної торгівлі. Це дозволить вам економити час і енергію, які могли б витратити на рутинні завдання. Така інтеграція забезпечує ефективне управління вашим бізнесом та підвищує вашу конкурентоспроможність на ринку електронної торгівлі.
 • Інтеграція з інтернет-магазином: Інтеграція ERP-системи ERP-система HugeProfit з вашим інтернет-магазином на платформі CMS, таких як Хорошоп, OpenCart або WordPress, дозволить забезпечити повну автоматизацію процесу продажів. Це дасте вам можливість ефективно управляти запасами, товарним асортиментом, замовленнями та доставкою, підвищити точність обліку даних і значно скоротити часові витрати на рутинні операції. Завдяки цій інтеграції ви зможете оптимізувати роботу вашого онлайн-магазину та забезпечити більш гладке і ефективне функціонування бізнесу.
 • Інтеграція з бізнес-акаунтами Meta (Facebook), Instagram: Це важливий крок в ефективному управлінні комунікацією та замовленнями для вашого бізнесу. З можливістю відповідати на повідомлення, коментарі, оформляти замовлення, а також бачити історію замовлень та статус їх виконання для кожного клієнта без необхідності залишати ERP-систему HugeProfit, ви значно економите час і підвищуєте оперативність обслуговування вашої аудиторії.

ERP HugeProfit надає широкі можли

вості для інтеграції з іншими програмними продуктами, що робить роботу вашої компанії більш ефективною й зручною.

Наші тарифні плани

Наш безкоштовний тариф – це унікальна можливість скористатися всіма функціями та інтеграціями нашої ERP-системи без обмежень у часі. Це дозволить вам протестувати всі можливості програми та переконатися в її ефективності для вашого бізнесу.

Спробуйте HugeProfit безкоштовно

Простий облік фінансів, товарів, продаж та доставок для малого бізнесу
 • ✓ Впровадьте сервіс за 5 хвилин самостійно або з нашою підтримкою
 • ✓ Наведіть порядок в ваших залишках товарів і упорядкуйте поставки
 • ✓ Контролюйте всі витрати і платежі. Ведіть облік всіх ваших рахунків
 • ✓ Отримуйте замовлення з Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Створюй та відслідковуй ТТН у 2 кліки

 

 

  Безкоштовний тариф надає вам можливість оцінити всі переваги ERP-системи HugeProfit. З його допомогою ви зможете обробляти до 50 продажів на місяць та управляти до 300 товарами, без будь-яких додаткових витрат.

Безкоштовний тариф

Використовуйте абсолютно ВСІ функції та інтеграції БЕЗКОШТОВНО необмежену кількість часу.

На цьому тарифі Ви можете додавати:
✓ 50 продажів/місяць
✓ 300 товарів

Вневнений

199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 200 продажів/місяць
✓ 2000 товарів

Досвідчений

599 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 1000 продажів/місяць
✓ 10000 товарів

Профі

1199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ Безлімітно продажів/місяць
✓ 100000 товарів

 

ERP-системи HugeProfit – ключовий фактор успіху вашого малого бізнесу!