CRM-система HugeProfit – це сучасне рішення для автоматизації обліку товарів у зоомагазинах. Вона пропонує широкий набір функцій, які допоможуть вам ефективно контролювати та управляти вашим бізнесом.

За допомогою системи HugeProfit ви зможете точно відстежувати всі надходження та витрати товарів, контролювати залишки на складі, управляти замовленнями від постачальників та обробляти продажі. Завдяки цій системі ви зможете уникнути помилок в обліку, оптимізувати робочі процеси та вивільнити час для інших важливих завдань.

HugeProfit надає зручний інтерфейс, який дозволяє легко додавати нові товари, редагувати інформацію про них та контролювати ціни. Система також надає можливість створювати звіти про продажі, прибуток та інші фінансові показники, що дозволяє вам аналізувати свій бізнес та приймати обґрунтовані рішення.

Завдяки інтеграції з різними платформами онлайн-торгівлі, ви зможете легко відстежувати залишки, управляти поставками та контролювати продажі.

Крім того, HugeProfit забезпечує надійний захист даних, щоб ви могли бути впевнені в безпеці вашої інформації. Усі дані зберігаються на захищеному сервері, а доступ до системи може бути обмежений лише для певних користувачів.

Отже, CRM-система HugeProfit пропонує зручне та надійне рішення для автоматизації обліку товарів у зоомагазинах, яке допоможе вам оптимізувати робочі процеси та підвищити ефективність вашого бізнесу.

Переваги використання CRM-системи HugeProfit для вашого зоомагазину

Програма обліку HugeProfit – функціональне рішення для магазинів, що спеціалізуються на продажу товарів для тварин. Вона має ряд функцій, які можуть значно підвищити ефективність вашого бізнесу. Ось кілька ключових переваг використання нашої програми:

Мобільні додатки (застосунки) для обліку продажів та товарів

 • ✓ Мобільний сканер штрих-кодів
 • ✓ Додавання продажів у 2 кліки
 • ✓ Створення та відстеження ТТН
 • ✓ Контрлювання залишків на Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Безліч складів та співробітників
HugeProfit in GooglePlay
HugeProfit in AppStore

 1. Управління запасами: Платформа HugeProfit надає зоомагазинам зручний інструмент для моніторингу та контролю запасів. Вона забезпечує точну інформацію про наявність товарів, їх кількість та ціну, що дозволяє уникнути необхідності замовляти зайвий товар або стикається з його нестачею. Завдяки цьому власники зоомагазинів можуть бути впевнені в ефективному управлінні своїми запасами та оперативно реагувати на потреби своїх клієнтів.
 2. Облік продажів: HugeProfit – це надійна програма, яка автоматично реєструє всі продажі в вашому зоомагазині. Завдяки цьому ви зможете точно відстежувати доходи та витрати вашого бізнесу. Це значно спрощує процес складання фінансових звітів та допомагає швидко реагувати на будь-які зміни в вашій компанії.
 3. Аналітика та звітність: З HugeProfit ви можете отримати всебічний аналіз даних про продажі, прибуток, залишки та інші важливі показники вашого магазину. Завдяки цьому ви зможете приймати обґрунтовані рішення, базуючись на фактах, та оптимізувати свої бізнес-процеси.
 4. Обслуговування клієнтів: HugeProfit – відмінне рішення для зоомагазинів, яке полегшує відстеження та управління замовленнями клієнтів. Наша платформа дозволяє вам швидко перевірити наявність товару, розрахувати вартість та оформити замовлення. Це значно підвищить якість обслуговування клієнтів.
 5. Автоматизація завдань: HugeProfit – повністю автоматизує безліч щоденних завдань. Вона звільняє вас від рутинної роботи зі складання рахунків, контролю платежів та обліку витрат. Завдяки цьому ви зможете заощадити цінний час і ресурси, які можна використовувати для більш важливих аспектів вашого бізнесу.

Програма обліку HugeProfit – невід’ємний інструмент для процвітання зоомагазина. Її використання дозволяє значно підвищити ефективність роботи, оптимізувати робочі процеси та забезпечити високий рівень обслуговування клієнтів. Завдяки їй власники магазинів можуть бути впевнені в своєму успіху та досягти значного зростання свого бізнесу.

Інші можливості CRM системи HugeProfit

Якщо ви прагнете автоматизувати процеси продажів та підвищити ефективність свого магазину товарів для тварин, ми з радістю допоможемо вам вже сьогодні. Наша команда досвідчених експертів готова відповісти на всі ваші питання та надати докладну консультацію, щоб знайти оптимальне рішення для вашого бізнесу. Не упускайте можливість покращити роботу вашого магазину та досягти нових висот в своїй галузі!

HugeProfit автоматизація процесів продажів та ефективність роботи магазина

Робота з кількома торговими майданчиками

Якщо у вас є кілька інтернет-магазинів або офлайн магазинів, то ви, безумовно, знаєте, наскільки складно контролювати продажі, склад і оновлення асортименту. Однак завдяки CRM HugeProfit ваше життя стане набагато простіше, і всі ці проблеми будуть вирішуватися легко та швидко. Автоматизація всіх цих процесів дозволить вам впоратися з завданнями без особливих зусиль, оптимізувати вашу роботу та досягти вражаючих результатів. Не пропустіть можливість значно підвищити ефективність вашого бізнесу всього лише одним клацанням миші!
Система HugeProfit – це рішення, яке допоможе вам легко та ефективно керувати всіма аспектами вашого бізнесу. Вона пропонує безліч зручних функцій, які дозволяють контролювати продажі, облік складу та аналітику на різних онлайн-площадках і популярних платформах. Чи буде це OpenCart, WordPress, Rozetka, Prom.ua, Instagram чи Хорошоп – всі вони чудово інтегруються з системою HugeProfit. Більше не потрібно витрачати час на перемикання між різними програмами! HugeProfit дає вам можливість централізованого керування вашим бізнесом в одній системі.

Наші талановиті розробники створили платформу, яка дозволить вам мати повний контроль над кожним вашим замовленням. З її допомогою ви зможете легко відстежувати статус доставки та отримувати детальні звіти про продажі як для вашого офлайн, так і для інтернет-магазина. Завдяки нашій системі, ви зможете легко керувати своїм бізнесом і уникнути зайвих ускладнень, що значно підвищить ефективність вашої роботи.

Telegram Bot

Ми розуміємо, що оновлення інформації про замовлення в інтернет-магазині зоотоварів може бути такою витратною на час і трудомісткою задачею. Однак у нас є рішення, яке допоможе вам легко та без зайвих зусиль впоратися з цим завданням. Завдяки нашому ефективному інструменту ви зможете оновлювати інформацію про замовлення набагато швидше та ефективніше. Тепер ви можете сконцентруватися на інших важливих аспектах вашого бізнесу, дозволяючи нам взяти на себе цю важку роботу.
CRM від HugeProfit дозволяє налаштовувати автоматичні повідомлення про стан ваших замовлень через Telegram Bot. Це надійне і ефективне рішення, яке гарантує, що жоден новий замовлення не залишиться без вашої уваги. Ви завжди будете в курсі всіх змін і зможете миттєво реагувати на надходження нових замовлень. Завдяки цьому ваш бізнес стане ефективнішим, а комунікація з клієнтами – ще більш оперативною та успішною.

Мультивалютність

CRM HugeProfit – це зручне рішення для управління різними валютами у вашій компанії. Воно дозволяє значно заощадити час і енергію, які зазвичай витрачаються на переклади між рахунками та валютами. Завдяки використанню цього інструменту ви зможете оптимізувати робочий процес, роблячи його більш ефективним і продуктивним. А це, безперечно, призведе до значного збільшення прибутку для вашої компанії.
Рішення, яке ми пропонуємо для впровадження в ваш документообіг, дійсно принесе відчутну вигоду і гарантовано забезпечить точність фінансових операцій. Воно є надійним інструментом, здатним підтримувати повну прозорість в усіх аспектах вашого бізнесу. Завдяки цьому рішенню, ви завжди будете в курсі всіх змін і зможете повністю контролювати всі бізнес-процеси в своїй організації. Ми впевнені, що дане рішення допоможе вам покращити ефективність роботи і підвищити якість фінансових операцій.

Інтеграція з ПРРО (Checkbox)

Завдяки інтеграції з ПРРО, ви отримаєте можливість автоматизувати безліч рутинних завдань, пов’язаних із виставленням рахунків та фінансовими операціями. Це значно збільшить ваш час і енергію, щоб ви могли сконцентруватися на важливих стратегічних аспектах вашого бізнесу та розвитку компанії. Використання цього рішення дозволить оптимізувати робочий процес і підвищити ефективність роботи вашої команди бухгалтерів.
Тепер вам не доведеться витрачати свій коштовний час на нудні рутинні завдання, такі як заповнення інформації про покупки, податків та інших деталей. Завдяки інтеграції з ПРРО, всі ці дані автоматично заповнюються. Наша CRM HugeProfit – це невід’ємний помічник у позбавленні від усіх цих монотонних завдань і повній фокусировці на розвитку вашого бізнесу!

Інтеграція зі службами доставки

Ми усвідомлюємо важливість оптимізації процесу доставки та відстеження товарів для вашого бізнесу. Інтеграція CRM HugeProfit з провідними службами доставки в Україні, такими як Нова Пошта та Укрпошта, дозволить значно спростити роботу з кур’єрськими службами, автоматично передавати інформацію про замовлення, відстежувати статуси в реальному часі та обмінюватися даними без необхідності перемикання між різними системами.
Завдяки цьому функціоналу HugeProfit, ви зможете значно підвищити ефективність роботи. Отримуючи повідомлення про статус доставки та попередження про можливі затримки чи проблеми, ви зможете оперативно реагувати і інформувати своїх клієнтів про будь-які зміни. А також автоматично створювати накладні та іншу документацію, що значно заощадить ваш час та знизить ймовірність помилок.

Підтримка та навчання

Ми з радістю пропонуємо нашу підтримку та навчання з використання CRM HugeProfit. Наша платформа розроблена спеціально для ефективного управління вашим бізнесом, допомагаючи вам у всіх аспектах його розвитку. Наша команда досвідчених фахівців готова надати допомогу в установці та налаштуванні CRM HugeProfit, щоб вона повністю відповідала вашим потребам. Ми також забезпечуємо якісне навчання, яке дозволить вам максимально ефективно використовувати всі можливості нашої платформи.

Незалежно від масштабу вашого бізнесу чи галузі, CRM HugeProfit дозволить вам автоматизувати процеси продажів, проводити аналіз даних та багато іншого. Ми віримо, що наша CRM безумовно стане вашим надійним союзником у досягненні ваших благородних бізнес-цілей.

Зв’яжіться з нами прямо зараз, щоб отримати додаткову інформацію про наші послуги:

●     Viber або Telegram: +38 (073) 584-73-73

●     за телефоном: +38 (073) 584-73-73 (з 9.00 ранку до 19.00)

Наші тарифні плани

Наша компанія – ваш надійний партнер, який з гордістю пропонує CRM HugeProfit. Це доступне та ефективне рішення, спеціально розроблене для малих бізнесів та інтернет-магазинів. Ми розуміємо, що кожна організація має унікальні потреби, тому ми пропонуємо кілька тарифних планів, щоб ви могли вибрати найбільш оптимальний варіант.

Наш безкоштовний тарифний план є ідеальним для підприємців, які прагнуть ознайомитися з усіма можливостями, які пропонує CRM HugeProfit, або для тих, хто тільки починає свій бізнес. В межах цього тарифного плану ви отримаєте доступ до основних функцій нашої системи, щоб повністю розкрити її потенціал і оцінити всі переваги.

З безкоштовним тарифним планом ви зможете обробляти до 50 продажів щомісяця та управляти вашим асортиментом з 300 товарів. Це дозволить вам протестувати нашу систему без фінансових вкладень.

Якщо ви шукаєте розширені можливості та більше функціональності, ми радимо пропозиції інших платних тарифів. Вони допоможуть вам масштабувати ваш бізнес та значно покращити продуктивність вашого бізнесу.

Не соромтеся звертатися до нас, якщо у вас виникнуть питання чи запитання на додаткову інформацію. Ми завжди готові допомогти вам вибрати найбільш підходящий тарифний план для вашого бізнесу! Наша команда з радістю наддасть всю необхідну інформацію та рекомендації, щоб ви зробили найкращий вибір. Ми цінуємо кожного клієнта і прагнемо забезпечити високу якість обслуговування!

Спробуйте HugeProfit безкоштовно

Простий облік фінансів, товарів, продаж та доставок для малого бізнесу
 • ✓ Впровадьте сервіс за 5 хвилин самостійно або з нашою підтримкою
 • ✓ Наведіть порядок в ваших залишках товарів і упорядкуйте поставки
 • ✓ Контролюйте всі витрати і платежі. Ведіть облік всіх ваших рахунків
 • ✓ Отримуйте замовлення з Prom, Rozetka, OpenCart, Woocommerce, Хорошоп
 • ✓ Створюй та відслідковуй ТТН у 2 кліки

  Підвищте свою продуктивність і зробіть своє життя простішим за допомогою HugeProfit!

Безкоштовний тариф

Використовуйте абсолютно ВСІ функції та інтеграції БЕЗКОШТОВНО необмежену кількість часу.

На цьому тарифі Ви можете додавати:
✓ 50 продажів/місяць
✓ 300 товарів

Вневнений

199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 200 продажів/місяць
✓ 2000 товарів

Досвідчений

599 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ 1000 продажів/місяць
✓ 10000 товарів

Профі

1199 грн/місяць

Ви можете додати:
✓ Безлімітно продажів/місяць
✓ 100000 товарів